Hey dames, Wij hebben een jack russel ( lelijke pup die hier aangeboden werd door amyf ) en die is erg klein en speciaal gebleven. Nu liep ik gister in de sneeuw met Renzo en ineens achterpoot omhoog en zielig piepen:x Het gepiep ging door merg en been.. zo sneu! Dit had ik nog nooit gehoord van hem..zijn achterpoot stond ook helemaal strak omhoog... Dus ik hem snel gepakt ( in eerste instantie rende hij weg op 3 poten) en opgetilt, zijn pootje gestrekt en het was weg... dus nu vermoeden wij kramp door de kou... Nu denk ik er serieus overna om hem een winterjas te geven ( klinkt toch stom/grappig he)en misschien zelfs wel schoenen. Niet voor de mooi maar eerder omdat het beestje het gewoon verschrikkelijk koud heeft.... hoe beschermen jullie de honden tegen de kou?
Haha moet er wel om lachen... Maar mijn broer en schoonzus hebben ook een jack russel (klein uitgevallen hondje) en die draagt ook een winterjasje met reflectors erop (en niet omdat ze het zo mooi vinden maar anders heeft hij het echt koud) Zou het gewoon doen!
uierzalf onder zijn voetzolen verder zal mijn jack nooit een winterjas aan krijgen, vind het belachelijk maar dat is mijn mening
hahaha ja ik dus ook, maar ik merk wel dat het beest het echt koud heeft, en zeker als hij erbij piept vind ik het echt sneu!
kan jou t rukken. als dat beest het koud heeft! tis toch al een apart geval dus wat maakt het uit hahaha
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/p480x480/390293_2873778119969_1125393765_33146151_454665488_n.jpg
Het probleem van zijn pootje optillen en zielig piepen los je denk ik niet op door het dragen van een winterjasje.. De hondjes hebben de pech dat de sneeuw zich ophoopt tussen hun kussentjes en dan wordt het een klein ijsballetje.. Als hij weer gaat hinken en piepen, even met je vinger tussen zijn kussentjes wrijven om de sneeuw er tussenuit te halen.. Ik vind die winterjassen bij hondjes ook niet echt geweldig, maar kan me voorstellen dat je hond erg dankbaar zou zijn met dit koude weer..
Zie punt 9!!! Grapje hoor, maar ik denk dat het echt geen slecht idee is nu het zo extreem koud is, dat zijn ze gewoon niet gewend...
tja in principe vind ik het ook belachelijk,want ze leren het zo natuurlijk nooit,zo kunnen ze steeds minder kou verdragen. ( je verwent ze eigenlijk) maar tja me gevoel zegt toch, ja als hij echt zo piept dat hij het koud heeft, waarom dan niet? ik heb het ook weleens voorgesteld aan manlief maar die vraagt dan of ik gek geworden ben,hij gaat ook echt niet lopen met een hond in een jas (maar ik heb een dalmatier dus dat is ook even wat anders)
Ik zeg doen! Ik trek met dit weer ook graag wat extra's aan, waarom je hondje niet. Schoentjes is ook niet verkeerd, door het strooi zout wat aan de pootjes blijft zitten gaan ze het erna aflikken, en zout is dodelijk voor honden, Google maar eens. En buiten dat om staat het ook nog eens leuk!
je kan beter niet op gestrooide stukken lopen met je je hond dat is een erg vervelend gevoel onder de voetzooltjes je kan eventueel wat vaseline op de kussentjes smeren voor dat je gaat wandelen.
Ik smeer ziin poten altijd in met vaseline, jas heeft weing zin want hij ligt. ewoon in sneeuw te rollen. Maar ik zie wel meer kleine hondjes hier met een jasje en/of schoentjes aan..
Als hij het koud heeft waarom niet Ik zie hier ook genoeg kleine hondjes met een jasje aan, blijf het wel een raar gezicht vinden maar daar gaat het niet om. Wij hebben een heel ander probleem, onze hond wilt gewoon echt niet meer naar binnen nu Hij slaapt het liefst op een berg sneeuw. Het is dan wel een husky maar hij is nog geen jaar oud.
Onze lelijke chihuahua had dat ook de eerste keer in de sneeuw (6 jaar geleden) daarna heeft hij het nooit meer gehad. Denk gewenning. Dat van die vaseline klinkt logisch, maar het kan zijn dat kneusje inderdaad wat gevoeliger is voor kou, dus trek m een jas aan zou ik zeggen ( wel zo fout mogelijk dan hè)
Ik denk dat je inderdaad meer aan schoentjes zlt hebben dan aan een jas. Alleen vraag ik me af hoeveel honden die schoenen ook daadwerkelijk aanhouden zonder zich in 1000 bochten te wringen om die rare dingen van hun poten te halen!
Ik heb een grote hond die al erg op leeftijd is en daar heb ik een fleece overal voor gekocht, dus ook met beentjes erin. Ik vind het niet raar in mijn geval, mijn hond is bejaard krijgt medicatie waardoor ze een erg dunne vacht heeft. Ik vind het anders gewoon zielig voor haar. Het is overigens wel een komisch gezicht, ze ziet er namelijk uit alsof ze gaat duiken. maar lekker dat ze het vindt!!
Wij hebben 3 Jack Russell en ons kleine kneusje van 5 kilo heeft een sweater aan en het scheelt bij hem heel erg. Verdere kan hij niet lopen op sneeuw waarover heen gereden is want dat worden hele harde ijspunten. Dat jou hondje piept en op 3 poten wegloopt is een fout in zijn knie die schiet op slot als je dan even beweegt schiet het weer terug. ( is natuurlijk niet goed). Waarschijnlijk gebeurd het nu door het krampachtige lopen.
hahaha heerlijk al die meningen!! de chiuawas van mn schoonmoeder hebben ook jasjes...tja als het een kneuzen-hondje is zou ik gewoon een mega fout jasje kopen met matching pantoffels