Dat is wel goed om te horen, dat het niet zo hoeft te zijn dat de tweede zwangerschap perse´slechter´ is of wat dan ook. is het uiteindelijk wel goed gekomen met je lichaam? of is dat lastiger als je twee vlak achter elkaar krijgt? opzich heb ik nu nog maar 2/3 kilo extra dus dat valt wel mee
hoi jo86 nee gelukkig is het helemaal goed gekomen maar dat duurde wel even en heb dan ook veel moeite moeten doen haha. ik was nog 15 kilo te zwaar pfff... en er was al 15 kilo af pfff dus ja 30 kilo heb je er ook niet zo maar af he.... nee 3 a 4 kilo te veel dat komt zeker goed...haha. groetjes
haha nou goed om te horen! moet zeggen hoe meer verhalen ik lees...hoe liever ik twee kindjes achter elkaar wil haha kleine ligt nu lekker op me te slapen, zo lief
ahh je hebt nog wel een super kleintje he...schattig. duurd bij mij nog even voor ik weer zo een wurmpje heb... ik vind het wel een aanrader hoor twee achter elkaar, ik wilde ook maar twee kids dus dacht ben ik lekker snel uit de luiers en flesjes enz enz. de tweede plaste voor haar 2e ook al niet meer in haar bend met anderhalf geen luier meer echt makkelijk. maar nu lijkt het me ook wel weer heel leuk nog een baby weer alles opnieuw. en dan neem ik er geen meer achter aan hoor... xx
Dan hebben de artsen daar geen eenduidige mening over want volgens mijn gyn is dat wel degelijk waar. Zowel in het academisch ziekenhuis als in het streekziekenhuis werd dit door de arts verteld.
Ik moet eerlijk zeggen dat ik juist blij ben dat er 3 jaar tussenzit. Mijn lichaam is er beter aantoe, mijn dochter kan lekker al heel veel zelf, en het belangrijkste, ik kan ook echt lekker genieten straks van de tweede als Isabella op school is. Dan kan de tweede ook echt alleen mama tijd krijgen. Verder vind ik de leeftijd tussen 1 en 3 jaar best pittig. Om twee in de luiers te hebben et cetera moet ik echt niet aan denken. Dus hier echt bewust lekker gewacht.
Tussen mijn oudste en middelste zit 2 jaar en 7 maand... Tussen de middelste en jongste zit 1 jaar en 9 maand. Tijdens de zwangerschap van mijn 2e had ik erge BI dus was het wel fijn dat ik mijn oudste niet meer hoefde te tillen. Bij de zwangerschap van mijn 3e moest ik met 25 weken al plat vanwege voorweeen.. Lukte dat me niet thuis dan moest ik naar het ziekenhuis. IK voelde me enorm schuldig naar mijn kinderen. De oudste redde zichzelf al goed, maar mijn 2e , moest ik nog wel overal bij helpen en ook af en toe nog tillen (hij kon wel lopen hoor) Dit was voor mij dus echt niet te doen aangezien ik dus al voorweeen had en veel pijnlijke harde buiken. Ik kon alleen maar veel liggen of in een rolstoel een keer naar buiten. Mijn moeder heeft elke ochtend/middag voor mijn kinderen moeten zorgen en 's avonds deed mijn man het. Ben blij dat ze wel alle 2 konden lopen tijdens mijn zwangerschappen..anders was het nog zwaarder geweest. Ik zou zeker wel 9 maanden ontzwangeren aangezien je lichaam het gewoon nodig heeft... Maargoed, dit is een besluit die je zelf moet nemen..
nou sorry hoor hier heb ik dus nog nooit van gehoord...!!!! mijn dokter zei dat het geen enkel probleem was.... mijn moeder was na drie maanden alweer zwanger van mijn broertje Ik heb wel bekkeninstabiliteit, gek genoeg gaat het nu stukken beter dan de eerste keer, dus tis af en toe zwaar, en je bent wat vaker moe als je al een kleintje hebt.. maar juist omdat ze nog zo klein zijn, kan je lekker vaak pitten nog smiddags, je gaat gewoon ook lekker liggen als je uk naar bed gaat! heerlijk toch? en ik vind , ondanks mijn B.I. het erg meevallen, tuurlijk is het wel eens zwaar... maar het is straks zo mooi!!! mijn broer en ik hebben zo van elkaar genoten vroeger, speelden altijd samen, sliepen altijd samen, waren echt dikke maatjes.... daarom wou ik dat ook graag!! gewoon je gevoel volgen hoor, anders krijg je straks spijt! als het voor jou goed voelt liefs Muis
Mijn zoontje is nu 7 maanden oud en ben 12 weken zwanger. Hoe het zal zijn wanneer de tweede geboren is kan ik je nog niet vertellen. We hebben hier overigens bewust voor gekozen, dus ik wist wel zo'n beetje waar ik aan begon. Qua misselijkheid en andere kwaaltjes is deze zwangerschap veel beter dan de eerste, de eerste was de eerste 4 maanden echt een ramp. Verder wel veel meer bandenpijn dan bij de eerste, maar dat hoort erbij. Ze schelen straks 13,5 maand, ben benieuwd!
Zelf heb ik geen ervaring met snel eentje erbij, maar m'n vriendin wel. Zij kreeg op 19 dec haar eerste dochter en was binnen een paar maand weer zwanger. En laat dat nou net een tweeling zijn! Op 16 dec. kreeg ze er twee bij, dus had ze 3 kindertjes binnen het jaar! Het eerste jaar was wel even heel heftig, maar nu is het een prachtig trio van 7 en 8 jaar. Zelf zou ik het leuker vinden om er minstens 2 jaar tussen te hebben. Dat hebben wij ook met de oudste twee, die verschillen 2 jaar en 3 maand. Dat vond ik wel ideaal!
ik werd weer zwanger toen Roos 4 maanden was en de meiden schelen dus 13 maanden. Mijn beide zwangerschappen zijn hartstikke makkelijk gegaan. Ik ging ook lekker slapen als de oudste ging slapen. Al vrij snel na de gboorte van de jongste zaten ze in hetzelfde ritme dus smiddags van 13 tot 15 is het hier helemaal stil in huis en heb ik lekker tijd voor mezelf. De oudste is nooit jaloers want ze weet niet beter als dat haar zusje er altijd al was en brengt dus constant speeltjes en kusjes naar haar. Al met al vind ik het echt genieten van twee kinderen kort op elkaar. je zou me eens vol trots moeten zien lopen achter de duowagen
Op het moment dat ik bevallen was, wist ik het: er komt een tweede (tenminste als het allemaal lukt natuurlijk). Maar mijn lijf had wel 9 maanden nodig om te ontzwangeren. De hormonen uit mijn lijf, weer gewoon een normaal leven leiden, kind een plek geven (en niet dat de hele wereld om het kind draait) etc etc. Omdat ik reumatisch ben, was het voor mij ook belangrijk dat mijn oudste zou lopen. Dat deed hij - gelukkig - op zijn eerste verjaardag en twee weken later ben ik zwanger geworden (1e keer raak!). Mijn tweede zwangerschap verloopt heel makkelijk al merk ik dat de laatste loodjes MET een dreumes echt zwaar zijn. Wij hebben gekozen voor een snelle tweede vanwege onze leeftijden maar vooral ook omdat onze zoon enorm makkelijk is. Als deze dame op tijd komt dan schelen ze precies 21 maanden! Het is trouwens wel zo dat het aan te raden is om enige tijd tussen zwangerschappen te laten zodat het lichaam kan herstellen. Het is geen absolute MUST maar een goed herstel van je lichaam, is in latere stadia van je leven voordelig.
Wij zijn ook zwanger van de tweede! Onze dochter is nu 13 maanden en bij haar duurde het zo'n anderhalf jaar voor we zwanger waren, met behulp van Clomid. Vandaar dat we met haar eerste verjaardag zijn begonnen voor een tweede, en wat een geluk! In één keer zwanger! Ik had er minstens een jaar voor uitgetrokken haha. Nu schelen ze straks dus 1 jaar 9 maanden, dat lijkt me toch wel heel erg leuk!
Ik ben ook snel zwanger geworden van de tweede.Mika is gisteren 1 geworden en ben nu 4,5 week zwanger! Bij Mika zwanger geworden met Clomid en nu in 1 poging raak. Ik ben bammer en heb een donor. dus echt een gelukstreffer met pasen groetjes Ylona
Tegen mij werd gezegd over snel zwanger worden. 9 maanden op (zwanger zijn), 9 maanden af (ontzwangeren). Maar er werd ook verteld dat ieder lichaam anders is, sommige hebben aan 9 maanden ontzwangeren nog te weinig en andere zijn na 3 maanden of nog minder (net als ik) al ontzwangerd. Mijn vriend en ik hebben altijd al gezegd dat als er kinderen komen, dan ook dicht bij elkaar. Toen Vera 6 maanden was zijn we voor een 2de gegaan, en warempel, meteen 1ste ronde raak , en ik ben nu alweer bijna 27 weken onderweg. Hoe onze omgeving (familie en vrienden) erover denkt: In onze familie zitten alle kinderen (mijn neven en nichten) dicht op elkaar, dus die vinden het natuurlijk leuk en onze vrienden zeggen er ook niks van en vinden het denk ik ook leuk. Hier tenminste geen negatieve dingen. Ik ben wel benieuwd hoe het straks gaat met een baby en een dreumes. Maar ik ben thuisblijfmama en ben er altijd voor mijn kids.
Tussen mijn oudste twee zit 2 jaar en 1 maand. Ik vond dat toen echt een leuk leeftijdsverschil. De oudste snapte het al best dat er een baby kwam en ze was al best zelfstandig. Tussen de tweede en de derde zit 'maar' 16 maanden. Het was voor ons ook echt een verrassing toen nr 3 zich meldde. Ik vond het een hele pittige zwangerschap. Nummer twee was bijna nog een baby met haar 7 maanden. En toen nr 3 geboren werd liep ze nog niet. Ik heb een tijdje 2 boxen in m'n woonkamer gehad. Qua karakter zijn nr 2 en 3 ook heel pittig en kunnen de hele dag ruzie met elkaar maken..... Omdat we altijd wel 4 kindjes wilden hebben we echt bewust gekozen voor een pauze tussen nr 3 en nr 4. Voor mijn gezondheid moest dat ook wel omdat ik na nr 3 veel rugklachten heb gehad. Nu gaat straks de derde ook naar school als de baby geboren wordt en kan ik weer heerlijk tutten met een kleintje.
Wat fijn om hier eens wat positieve verhalen te lezen over 2 kindjes dicht op elkaar! Mijn zoontje is van 31 augustus, bijna 8 maanden dus. En ik ben nu 5 weken zwanger! Er zit straks een kleine 16 maanden tussen. Ik had een hele makkelijke zwangerschap, weinig klachten. Alleen de bevalling was een hel: niet zozeer lichamelijk voor mij, maar mijn zoontje had het heel benauwd, moest nog een week in het zh blijven. Ik knapte eigenlijk heel snel op, werd na 3 maanden weer ongesteld (ondanks fulltime bv), en zoontje sliep toen ook door. Na 6 maanden zat ik weer op mijn oude gewicht, lang leven borstvoeding! Het zal wel moeilijk worden tegen het einde, zeker als mijn zoontje besluit voorlopig nog niet te gaan lopen. Maar dat zien we dan wel weer. Nu geniet ik er al van!