Hoe doen jullie dit als je gaat zwemmen met je peuter(S) of wat oudere kinderen Hoeveel handdoeken neem je mee? Laat je die allemaal in een kluis of leg je die bij je stoel?. Waar ik zelf "tegenaan" loop is dit: na het zwemmen , maar nog in het zwembad zelf wil ik graag nog even zitten met mijn zoontje om hem " bij te laten komen" en wat te drinken. Ik sla hem dan uiteraard een doek om. Maar op dat moment heeft hij nog wel zijn zwembroek en zwemluier aan, die uiteraard drijfnat zijn. Ik heb ze allebei weleens uit gedaan en zo gaan zitten met doek erover, maar hij is nog niet zindelijk.. dus dat ging een beetje mis zeg maar daarna gedouched dus alsnog geen probleem. Maar wat is nou handig, want als je veel meeneemt en alleen bent moet je het ook allemaal sjouwen natuurlijk. Ik zak wel moeilijk denken maar wellicht heeft iemand een tip En dan heb ik nu nog maar 1 kind bij me en zie ik andere gerust met meerdere ( kleine ) kinderen lopen en zwemmen Alvast bedankt voor de tips!
Voor de jongste had ik voorheen een poncho mee voor tussendoor en een gewone handdoek voor achteraf. Ik heb verder altijd een grote plastic zak bij me waar alle kleding ingaat en dan zo in een kluisje, na afloop kan er het natte goed in. Handdoeken gaan in de tas dus mee: voor ieder eentje alleen voor de jongste dus soms een poncho erbij.
Ik zou ook voor hem een poncho of grote handdoek die je even om hem heenslaat. Maakt toch niet uit dat hij zn zwembroek nog aanheeft? Je zit vast geen uren en in de meeste zwembaden is het lekker warm. Onder de douche alles uit en een extra handdoek om af te drogen. Heb je dus maar 1 extra handdoek nodig!
Ik neem ook altijd een extra losse tas mee om de kleding en waardevolle spullen in te doen in de kluis. De andere tas neem ik dan mee in het zwembad met handdoek, bad-poncho, shampoo en eten en drinken per persoon. En inderdaad, poncho gewoon over de natte zwemkleding heen. Als je dat niet ziet zitten dan kun je ook een (extra) zwemluier meenemen en die aandoen ipv de natte zwembroek.
Wij hebben alleen zwemles, en laten alles in kleedkamer/kluisje. Dl krijgt eten en drinken als ze droog in de kleren zit ...(duurt in totaal zo/n 45 min., daarin verhongert ze niet).
In een binnenzwembad is het over het algemeen zo warm dat ik nooit handdoeken heb gebruikt om in te wikkelen tussendoor. Wij gingen met 3 kinderen: 1 grote badlaken pp, pakje drinken en fruit mee. Kleding in een aparte tas in de kleedkamer laten, waardevolle spullen in een kleine kluis. Zwemmen, spelen, drinken, wat eten, weer zwemmen en daarna alles uit, tegelijk onder de douches (1 voor 1 insmeren en onder de straal zetten), achter elkaar afdrogen, aankleden en naar huis. Ik zag sommige ouders vaak heel ingewikkeld doen met tig spullen voor 1 kind, ik zou gewoon niet te moeilijk denken.
Ik doe zwemkleding thuis al. Daar bovenlleding uit en in klus met schoenen. Tas neem ik mee. Dan zwemmen we en als klaar of tussendoor eten we wat uit tas in zwembad gewoon in zwembroek etc. Als ze koud heeft neemt ze handdoek uit tas. Als we klaar zijn dan douchen en ik trek erna haar koekabadjas aan. Ze wacht mij en baby en we gaan omkleden. Dan droog ik haar met die jas (is badstof), kleding aan en gaan. Simpel en snel
Hier krijgen ze wat te drinken als ze aangekleed en wel zijn. Dan kan ik mij omkleden terwijl zij wat drinken.
Grote boodschappentas. Neem ik altijd gewoon mee naar binnen. Cape-handdoek en een grote hydrofiel voor dochter, onderbroek en hemd. Na het zwemmen hebben wij de gewoonte een soft ijsje te eten. Ik droog haar altijd af in het zwembad met de grote hydrofiel en doe haar ondergoed aan en dan de cape aan en dan gaan we een ijsje eten. Dan hoef ik alleen haar voetjes nog te drogen en kan ik haar zo aankleden. Dus in jou geval, afdrogen, luier aan, ondergoed/romper aan en nog wat drinken. Douchen doe ik trouwens nooit in het zwembad, gewoon thuis in bad.
Ik heb 2 cape handoekrn vd IKEA 1 om in te wikkelen in het zwembad en 1 om af te drogen mee het zwembad in gaat tas met drinken en handdoek en knijpfruit. In kluis boodschappentas met kleding jassen schoenen en eigen handdoek en 2e cape handdoek.
Hier trouwens wel bibberende kindjes als ze nat uit het water komen en we nog wat drinken. We mogen hier geen eigen eten en drinken meenemen dus bestellen vaak niets of alleen als we echt "uitpakken", dik aan de prijs. Vaak dus drinken nadien. Maar een poncho om inderdaad en ik neem 1 handdoek pp mee en 1 om op te staan (dat kan ook die van kind 1 zijn die al aangekleed is.
Ik neem nog hydrofielen mee om af te drogen, voor mijn eigen haar en om op te staan. Die dingen nemen nauwelijks ruimte in dus dat scheelt weer sjouwen..
Als ik ga peuterzwemmen met mijn driejarige, dan hangen we de kleren gewoon op een hangertje aan zo'n kapstokrek. De handdoeken zitten in een tas. Die neem ik meestal mee het zwembad in en zet ik ergens in een hoekje. Na het zwemmen gaan we douchen en dan trek ik mijn kind gelijk een badcape aan en zwembroek uit. Meestal ben ik wel zo egoistisch om dan eerst mezelf af te drogen en aan te kleden. Hij heeft het warm genoeg met een badcape aan en anders sta ik te rillen en te druppelen op hem als ik hem eerst aankleed. Door die badcape is hij meestal al zo goed als droog als ik klaar ben met mezelf. Soms geef ik hem vast wat drinken of een koekje terwijl ik me aankleed (als ik er aan gedacht heb om dat mee te nemen).