Hoihoi, ik heb een vraagje over flesvoeding. Mijn zoontje is nu 10 dagen oud en krijgt 8 x 60/65 cc op een dag. Maar mijn kh zei vorige week dat ik een fles weg moet laten en dan ophogen. Dus vanacht had ik dat geprobeerd normaal kreeg hij om 01.00 zijn fles en dan om 04.00 weer. Nu kwam hij dus om 02.30 maar nu is wel t hele schema in de war nu heeft hij dus om 2.30 5.30 8.30 gehad maar dan is het dus om de drie uur dan kan ik toch in de nacht niet opeens die fles weglaten en de voeding ophogen? Moet er wel bijzeggen dat mijn zoontje bij geboorte 2740 gram woog en nu zal die rond de 2830 zitten ofzo. Maar hoe kan ik nou een mooi schema maken? hij drinkt nu ze flessen goed leeg dus dan lijkt het me dat ik naar de 70cc moet gaan toch? maar is dit met 8 flessen dan niet teveel? Pff dat zoiets zo lastig kan zijn haha. Thanks alvast!
Ik zou proberen om te voeden op verzoek.. Meldt hij zich voor een voeding dan krijgt hij die, drinkt hij nu aldoor die 65cc op dan zou ik er iets meer in doen en kijken wanneer hij dan weer komt. Natuurlijk kan je hier wel iets in sturen, maar over het algemeen kunne ze zelf prima aangeven wanneer ze honger hebben.
Een schema aanhouden is erg moeilijk met zo'n klein kindje.. gewoon kijken wat voor jullie het beste werkt.. dat flessen laten vallen en ophogen komt vanzelf wel lijkt me..
Tot hoe hoog mag je gaan met acht flessen want hij heeft niet genoeg denk ik aan die 60 heb nu 70 gegeven en dat drinkt ie op
Een kindje met zo'n laag geboortegewicht heeft gewoon 8 flessen nodig hoor! Liefste op verzoek, waarbij je er maximaal 3 uur tussen laat. Maak voorlopig gewoon flessen van 60cc water met 2 scheppen en laat hem bepalen hoe veel hij er van drinkt.
Aantal ml = kg x 150 / aantal voedingen Minimum 120 en max 180 Maar voor nu? Lekker voeden op verzoek. Hij is nog niet zo groot En dikke kans dat hij nog een groeispurtje krijgt.