snelle drinker!

Discussion in 'Flesvoeding' started by nikeh, Feb 17, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. nikeh

    nikeh Lid

    Jan 30, 2012
    83
    0
    0
    Leerkracht cluster IV
    Zuid-Holland
    Ons kindje is 3 maanden en krijgt 5x200/6. We geven hem een combinatie van Nutrilon omneo comfort (tegen krampjes) en Nutrilon Forte (voor hongerige baby's). Daarbij doen we 4 schepjes Nutriton (johannesbroodpitmeel).
    Nu valt het ons op dat de combinatie met de Forte een stuk dunnere melk geeft dan toen we nog alleen de Omneo Comfort gaven.
    Het gevolg hiervan is, dat ons ventje zijn fles al binnen 10 minuten leeg heeft! Veel te snel dus!! We gebruiken een 123 speen, op standje 1.
    Iemand tips?
     
  2. mnonc

    mnonc Fanatiek lid

    Mar 9, 2012
    2,589
    0
    0
    De kleinste speen.
    Hier ook een snelle drinker, zelfs met friso comfort
    Ik heb altijd speen 1 of 2 voor haar
     
  3. Daantje57

    Daantje57 Fanatiek lid

    Aug 18, 2011
    2,382
    24
    38
    lerares
    Utrecht
    Hier ook een die altijd snel is met flessen. Ik gebruik nog steeds een 0 maanden speen van avent en geef de fles heel rechtop, zo moet hij er iets langer voor werken.

    Ik vind 4 schepjes nutriton trouwens wel veel hoor!..
     
  4. ladydd

    ladydd Bekend lid

    Dec 23, 2012
    571
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik zweer bij Difrax dental speen!!!
     
  5. Merryl

    Merryl Fanatiek lid

    Jun 25, 2012
    4,368
    192
    63
    Hoe maak je de nutriton klaar? Veel mensen doen het gewoon door de voeding. 4 schepjes is best veel. Als je 1,5 schepje in een beetje water doet wat net van de kook is en het even laat staan ( wel roeren) wordt het dikker en heeft het meer effect.
     

Share This Page