snoepen

Discussion in 'Stel je vraag aan de verloskundige' started by Wendy blesing, May 12, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Wendy blesing

    Wendy blesing Actief lid

    Nov 8, 2014
    305
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hoi,

    de laatste tijd snoep ik veel. (chips, koek en ijs vooral) ik let wel op de e-nummers. en ernaast zorg ik wel dat ik gezond eet. en aan mijn vitamines kom. 2 tot 3 stuks fruit. normaal avond eten. rauwkost tussendoor. brood. melkproducten etc,

    maar kan dit kwaad voor de baby? als ik elke dag snoep? ik probeer niet elke dag te snoepen. maar nu ik vakantie heb. is dat toch lastiger.

    groetjes wendy
     
  2. Monique

    Monique Verloskundige

    May 6, 2014
    1,572
    0
    0
    Goedenavond,

    het kan geen kwaad voor de baby, maar doordat je veel snoept kan het zijn dat je geen trek meer hebt in gezonde dingen en daardoor essentiƫle voedingsstoffen mist. Daarnaast kom je van veel snoepen aan, wat ook niet prettig is in de zwangerschap. Je moet al extra gewicht meedragen, dus als je nog meer aankomt door het snoepen, is dat niet echt gezond voor je lichaam. Een snoepje of iets lekkers op zijn tijd kan echt geen kwaad, maar met mate. Succes!

    Groetjes Monique
     

Share This Page