Ik heb ze wel gezien bij babywalz voor 39,95. En dan nog vind ik het veel geld voor zo'n klamboetje. Ik ga hem zelf maken (maar ben dan ook een knutselaar) Dat is ook echt niet moelijk als je een beetje kunt naaien, of als je een hele lieve moeder hebt die dat wel voor je wil doen.
oh ik ben helemaal niet handig en mijn moeder ook niet hahaha Ik heb die van de Ikea gezien, maar die stof vond ik niet fijn zo fijn is namelijk stijf.
Wil ook graag een hemeltje, maar heb 2 linker handen als het op zelf maken aankomt MP tot nu toe nog geen negatieve dingen meegemaakt, bovendien zijn ze daar ook heel actief in kopersbescherming en zelf ophalen scheelt natuurlijk ook
ik heb hem vanavond opgehaald ziet er goed uit. hij was ook niet gebruikt het haakje zit zelfs nog in een zakje je moet indd wel geluk hebben met zulke dingen.
Wij hebben zelf een hele dure, maar ja we waren er gelijk verliefd op.... Ikea heeft inderdaad hemeltjes voor leuke prijsjes en verder kun je eens kijken op http://http://www.klamboesluier.nl/sluiers-c-1000439.html?osCsid=27ebe1d49512b09d34d564de7be66edb