Hoi Wat doen jullie nou tegen de haartjes boven je lip? Het lijkt of het erger word bij mij, en ik heb de zomer afgewacht in de hoop dat ze door de zon minder zichtbaar werden maar ik stoor me eraan.. Laseren doe ik niet vind ik te duur.. Epileren lees ik het komt gauw terug.. Waxen dan? pijnlijk? ik lees ook wat over touwtjes of een schuursponsje? iemand tips?
Ik koop bij de Turkse winkel altijd een potje natuurlijke wax voor 2,-, doe dat 2 minuutjes in de magneton, smeer het op m'n bovenlip, doe er een oud katoenen shirt/hemd overheen en trek het in 1 ruk af. 2 minuten werk! Bij de schoonheidsspecialiste doen ze precies hetzelfe, maar daar betaal je dan zo'n 15 per keer voor. Ik gebruik het overal voor: m'n oksels, bovenlip, boven en onder m'n wenkbrauwen... Ideaal! Die hars is gemaakt van boomschors, duur puur natuur. Ik heb een heeeeele gevoelige huid. Je huid moet hier wel schoon en vetvrij voor zijn.
Ik gebruik harsstrips van Silx, werkt prima. Tja echt fijn voelt het niet maar echt pijn? Nee hoor. Gewoon een irritant gevoel eventjes.
Ja doe ik ook, alle e n bij action b je die waxstrips van veet, voor je benen die knip ik instrookjes van dik 4cm, zo heb je stuk of 20, voor 3 euo ofzo gaat wel 1jaar mee, ik hars elkeweek
Ik heb daar een keertje m'n hele bovenliphuid mee afgetrokken haha! Had 2 weken lang een lange grote korst op m'n bovenlip. Nooooooooit meer! Trauma's...
I heb het ooit geprobeerd te harsen maar dat deed pijnnnn!! Jeetje echt te erg en ik kan normaal gesproken echt wel wat hebben. Heb het toen geëpileerd en dat ging op zich prima, alleen bij het teruggroeien heb ik wekenlang last gehad van ingegroeide haartjes. Ook geen succes dus.
Ontharingscrème. Dat doe ik dan wel 's avonds anders loop ik een paar uur met een rood bovenlip. Of gewoon met een pincet eruit trekken. Dat kost wel een paar traantjes maar dan ben ik er ook iets langer vanaf.. De haartjes bij mij zijn echt wel dik en zwart. Dus laten zitten is geen optie..
Ik had nauwelijks haartjes,toch zo stom geweest een keer te harsen,toen in de zon geweest tijdens antibioticakuur en nu heb ik elke zomer een stomme pigmentsnor Baal er zo van.
Ik hars het. Eerst altijd bij de schoonheidsspecialist. Maar dat is erg duur en ik kan het ook best zelf. Gewoon met ontharings-strips voor het gezicht van de Kruidvat. Die knip ik door 4-en. En daarna met wat amandelolie nabehandelen. Heb vorige week per ongeluk zo'n strip half op mijn lip geplakt, dat deed erg zeer! De hele dag last gehad van mijn lip. Maar meestal gaat het goed hoor. Ik voel me veel zelfverzekerder als ik het heb weggehaald. Anders valt het best op dat ik veel haartjes heb op mijn bovenlip, vooral als de zon op mijn gezicht schijnt.
Ontharingscreme van Silx (speciaal voor gezicht) Ideaal, 1x in de 2 week (maar ben blond dus als je donker bent iets vaker misschien) 6 minuten intrekken en weg is het. Daarna doe ik gezichtsmasker dus dan is die roodheid ook zo weg. Maar je kan het ook gewoon in de avond doen Epileren moet ik van janken! Dat doet zo zeer!
Dit gebruik ik ook. Alleen de eerste keer heb ik even heel hard staan vloeken maar het wordt steeds minder pijnlijk. En voor degenen die denken dat hun snor niet opvalt.. jawel hoor. Dat doet 'ie wel. Je hoeft maar verkeerd in de zon staan. Ook als ie blond is. Just saying.
Nou ik heb er nog nooit wat over gehoord. Maar goed sommige vrouwen hebben ook meer beharing als de ander! Ik heb er weinig last van en ook mijn okselhaar enz groeit niet echt hard en zodra je je ' snor ' een keer weghaald kan je aan de gang blijven.
Ja ik ben ook blond, maar ik heb echt niet de illusie dat niemand ziet dat ik haartjes op mijn lip heb hoor. Volgens mij is het ook niet zo dat als je eenmaal begint met harsen dat het dan erger wordt, ik dacht dat dat alleen voor scheren geldt omdat je de haartjes dan recht afsnijdt waardoor ze dikker lijken. Ofzoiets.