hoi allemaal, Onze kleine uk is vreselijk verkouden! Al een week. Sinds gisteren komt er zelfs bloed mee met de snot. ( we zuigen z'n neusje uit want anders kan ie niet drinken, neusspray helpt niet ) Maar kan dat kwaad? Dat er bloed bij de snot zit? Heb wel afspraak staan bij de dokter voor morgenvroeg. maar vroeg het me gewoon even af. voor de rest doe ik trouwens alles wat maar kan om die verkoudheid te verslaan maar niks werkt tot nu toe. - bed schuin -ui onder en naast bedje - VSM druppeltjes -Luuf smeren -spenen ed 2 keer per dag uitkoken -speelgoed 2 keer per dag wassen -bedje elke dag verschonen Maar hij komt er maar niet vanaf
Vervelend he als je kleintje zo verkouden is. Mijn mannetjes ook en mijn ene zoontje had van de week ook bloed in zijn snot zitten. Is niet erg, alles is gewoon geirriteerd in zijn neusje.
Inderdaad een gesprongen adertje, maar het kan ook een ontsteking (voorhoofd of bijholte) zijn die loskomt.
Mijn zoontje heeft ook al weken bloed bij zijn snot. Ik heb me er eerlijk gezegd nog geen zorgen om gemaakt. Hij is full time verkouden dus ik gok dat zijn neusje gewoon wat geïrriteerd is. Beterschap voor de kleine man!
jawel, maar ze zijn nog niet volledig ontwikkeld. Lees maar : Bijholte-/voorhoofdsholteontsteking - Informatiefolders - Medisch A-Z - dokterdokter.nl
Onze kno arts zei idd ook dat het gewoon 1 grote holte is Maar ik heb zelf ook veel vaker een bloedneus met dit weer. Het is heel erg droog waardoor adertjes sneller open gaan (waarom weet ik dan ook weer niet). Luuf werd door onze ha en kno arts heel erg afgeraden omdat ze het daar vaak meer last van krijgen dan dat het goed doet (ja waarom verkopen ze het dan, omdat het zo lekker verdient). Neusspray helpt niet zeg je, maar je kindje krijgt zoutoplossing en dat is niet zoals de neusspray die wij gebruiken en meteen helpt. Zou zeker gewoon 6x per dag neusspray geven het helpt nl wel iets, zorgt er ook voor dat de buis van eustachias niet volledig dicht komt te zitten en er een oortontsteking kan ontstaan (zeg ook niet dat het wonder middel is dat je dan helemaal geen oortontsteking kan krijgen). En verder doe je denk ik alles al, bedje schuin (en dat mag echt wel 10 cm hoor) alles uitkoken zodat i zichzelf niet weer besmet. Als hij zich echt ellendig voelt mag hij best een paracetamolletje. En een virusje kan zomaar een week of 2 a 3 duren hoor, ken veel kindjes die ziek zijn en die ook al heel lang ziek zijn. Goed dat je even naar de dokter gaat, even zn oortjes laten kijken en zn longetjes laten luisteren, maar hij heeft geen koorts, dus waarschijnlijk is het geen ontsteking en dan zal hij het toch gewoon uit moeten zieken.