Wij zitten bij de eneco en betalen iedere maan 236 euro. Wij zelf vinden dat nog al veel. Dus wilde hier een poll maken van wat jullie betalen. Groetjes Fleur1
oh zie dat ik verkeerd heb gestemd.. we hadden eerst 135,- maar is nu verhoogd naar 177,- en dat is voor 3 personen
Je bedoelt toch echt alleen stroom he en niet gas erbij? Wij betalen voor alleen stroom 160 euro per maand. Maar we hebben geen gas.
Wij betaalden voorheen bij Eneco 135 euro per maand. Na de komst van onze dochter en tevens een grote (koi)vijver (verbruikt ook veel stroom) zijn we verhoogd naar 185 euro.
Ik vind trouwens wel dat jullie erg veel moeten betalen per maand (met zn viertjes?) Hebben jullie ook dingen in en/of rondom huis die veel stroom gebruiken?
wij betaalden in ons oude huis 250 euro per maand. aan gas en licht en 15 euro voor water in het nieuwe huis betalen we nu 135 euro voor gas en licht hier ook 15 euro voor water
wij zijn met zijn 2. We hebben wel een waterschade gehad/verwarming kapot ( wisten toen nog niet waar ) en zijn een heel stuk daar door omhoog gegaan naar 330. maar we het laten terug zetten naar 280. daarvoor betaalde we altijd 250. En hebben essent.
Ik zit bij woonenergie en betaal voor stroom 51 euro per maand, voor gas rond de 33 euro per maand en voor water + kabel nog eens 26 euro. Wij zijn met 2 volwassenen. Ik vind dat sommigen echt abnormaal veel betalen zeg! Wij wonen in een gezinswoning en letten nou niet echt zo erg veel op ons verbruik hoor, ik vind het wel belangrijk om energiezuinige apparatuur te gebruiken maar verder niet.
236 voor stroom alleen? dat vind ik erg veel. wij betalen 126 voor gas en 67 voor stroom per maand. hebben meerdere computers en 2 tv bijna altijd op standby. Gas is hoger als we willen omdat we een slechte isolatie in huis hebben, willen dus ook een allesbrander, dan wordt het veel minder. kan er nl. straks ook lekker vlees op sudderen enz. heerlijk.
wij betaalden eerst 160 per maand, met zijn 3tjes, maar moesten dit jaar 1800! euro bijbetalen, dus nu is ons nieuwe maandbedrag, 285 euro. Ik vind het zelf erg veel! is voor stroom gas en water
wij gaan nu betalen, 160,- per maand voor tussenwoning. we zijn met zijn 3tjes. voor water betaal ik 25 euro per maand computer en tv staan bijde z'n 7 tot 12 uur in het weekend aan per dag soms langer. eigenlijk altijd als er iemand thuis is. verder staat de verwarming continu op 18.
Bij NUON 215,- per maand. Eerst 239,- , maar we kregen bijna 300,- terug deze maand, dus termijn bedrag is bijgesteld. Normaal gesproken stel ik het dan weer naar boven bij, maar aangezien de prijzen weer omhoog gaan in januari, heb ik het voor nu even zo gelaten. We proberen steeds zuiniger met energie om te gaan, want het is gewoon niet meer te betalen tegenwoordig. Wij zijn trouwens met z'n 4-tjes. Wonen in een vooroorlogse tussenwoning. Bijna overal dubbel glas, geen muur en vloerisolatie, wel spouwmuren...
Wij zitten bij de eon en betalen ongeveer 90,- pm voor gas en licht. Hiervoor zaten we bij de nuon en betaalde we 120 euro pm.