Dat ze hem NIETS aan vind, betekend toch niet dat ze wendy geen geweldige dag toewenst? ja en dat terwijl je gewoon zegt dat je hem lelijk vind. Maar goed zal het hierbij laten
Aangezien deze opmerkingen voor mij waren bedoeld, reageer ik hier ook maar even op! Ik vond die reacties inderdaad getuigen van weing tactisch vermogen maar heb het er toen bij gelaten! Wat wel triest is dat deze dames een ander de les lezen over hoe het zou moeten (dat je bijvoorbeeld vooral je mening niet moet geven) en zelf vernietigende opmerkingen plaatsen (lees je mening geven). Dat is dus preken voor eigen parochie! Jammer, jammer!
dames als we niet terug ontopic gaan en blijven zagen over de jurk, is het snel gedaan met dit topic.
Nee maar zet dat er dan bij, ipv ik vind het NIETS! Want dat was het enige wat er stond. Ook ik zal het hierbij laten, anders is dit topic idd ook snel op slot.
Zo heb ff 13 pagina's doorgeworsteld Zal niet over de trouwjurk beginnen Maar als iemand een topic opent over zo'n soort onderwerp, of het nou een jurk , auto of ander gebruiksvoorwerp is, dan vist diegene wel degelijk naar complimentjes. Diegene is dolblij met de aanschaf en hoopt dat iedereen het met haar eens is. Nou welkom in de echte wereld, niemand is het ooit helemaal met elkaar eens en niet iedereen heeft dezelfde smaak (gelukkig!). Maar betekent dat dan ook dat je je mond moet houden? Natuurlijk niet! Er word toch rechtstreeks aan de mede-forummers gevraagd om reakties? En een reaktie is toch een mening? Als je niet tegen kritiek kan moet je er niet om vragen? Kijk als ik over straat loop en ik zie iemand in een afschuwelijke broek lopen zal ik niks zeggen...maar op het moment dat diegene luidkeels over straat loopt te schreeuwen: kijk ik heb een nieuwe broek gekocht ('mooi he' en dat word er dan achteraan gedacht) dan geef ik wél mijn mening, of diegene dat nou leuk vind of niet. Want we leven namelijk in een vrij land waar je je mening mag geven. Anders word het bij persoonlijke aanvallen, als het over je kinderen of je levensovertuiging gaat...dan nog mag je je mening hebben over de kinderen van die persoon (of hun naam) of hun geloof maar dan pak je iemand persoonlijk... Ik heb trouwens wel degelijk het idee dat er hier op het forum een aantal mensen zijn die heel doelbewust bepaalde topics om zeep helpen en het is eigenlijk diep triest dat sommige topics bij voorbaat al gedoemd zijn te mislukken.... Misschien zouden een aantal forummers eerst eens iets aan hun inlevingsvermogen moeten doen, even nadenken, berichtje nalezen en dan pas op het ok knopje moeten drukken.... * steekt nog ff dikke veer in Amaranta's reet * Lefbekkie xxx Roelie
Ik ben het eens met Missym. Er wordt dus niet om een mening gevraagd dus je mag niets zeggen als je het niet mooi vind. Maar zeggen dat het prachtig is mag wel. Dat is toch net zo goed een mening. En aan de modjes, het ging niet zozeer over lelijke babys en babynamen maar over het wel of niet geven van je mening. Dat negatieve reacties niet worden gewaardeerd. Ik zag overigens dat er nog een topic in de lounge was hierover.
Wat ik dus net ook al bij 'ons' mama clubje schreef: Ik snap niet waarom het iemand iets interesseert wat een ander hier op het forum, in de meeste gevallen volslagen onbekenden, ergens van vind? Om het voorbeeld aan te halen: we hadden zaterdag een mamameeting, ik droeg een roze shirtje, wat kan mij het schelen of iemand van mijn mede mama's mijn shirtje al dan niet leuk vind? Zolang ík 'm leuk vind, mijn man 'm leuk vind en mijn beste vriendin niet zegt dat ik eruit zie als een olifant (en zij mag dat zeggen haha!) kan het me werkelijk niet schelen hoe een ander denkt... En als het me wel kan schelen en ik hier een topic open: hoe vonden jullie mijn roze shirtje zaterdag? Kan ik toch verwachten dat er ook iemand zegt: nou ik vond er niks aan, lelijk shirtje of wat ook maar....iemand zou zelfs kunnen zeggen: ik vind dat je er dik in bent....nou dat is dan diegene haar mening en als ik die niet wil horen moet ik het topic niet openen.... xxx Roelie
Nou Roelie, dan moet ik even de foto's erbij pakken. Als het echt lelijk was geweest was het me wel bij gebleven. Dus het zal wel meevallen. Je buikband (die droeg je toch) vond ik erg leuk in ieder geval!
En dat interesseert me dan dus helemaal niks, als je mijn shirtje leuk vind nou hartstikke fijn en als je me shirtje lelijk vind is het me ook prima (Hebben we nou de moraal van het verhaal te pakken denk je?) xxx Roelie