Kunnen jullie mij een antwoord geven?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Noa25, 26 jun 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Noa25

    Noa25 Fanatiek lid

    23 nov 2006
    1.282
    0
    0
    Limburg
    Hoi meiden,

    kunnen jullie onderstaand verklaren:

    Op 15 juni heb ik m'n laatste pil geslikt. Dit was overigens de 14e pil van de strip. Op 19 juni ben ik ongesteld geworden (de ontrekkingsbloeding).
    Nu wil het zo dat ik vanacht heel erg heb moeten overgeven.
    Ik heb ook heel erg last van een soort spierpijn in m'n onderbuik. Een beetje de schuine buikspieren onder m'n navel. En ik heb toch echt al 3 weken niet meer gesport.

    Het kan toch niet zo zijn dat ik zwanger ben of wel?

    Ik ben benieuwd of jullie het kunnen verklaren.

    Groetjes,
    Noa
     
  2. Joycie02

    Joycie02 Bekend lid

    12 apr 2007
    635
    0
    16
    Lijkt me sterk: na het stoppen met de pil moet er eerst een eisprong zijn en pas daarna kun je zwanger worden. Kan volgens mij niet allemaal in 11 dagen tijd.... Klinkt eerder als ontpillen (misselijk) of last van je eisprong (buikpijn).
    Succes!
     
  3. Noa25

    Noa25 Fanatiek lid

    23 nov 2006
    1.282
    0
    0
    Limburg
    Hey,

    Ik kan het me ook echt niet voorstellen. Maar ik dacht....de meiden hier weten zoveel....vragen kun je altijd.
    Misschien komt het wel van het braken...die buikspierpijn.

    Maar een eisprong op dag 8 lijkt me ook een beetje vroeg.

    In ieder geval bedankt voor je antwoord.

    Groetjes,
    Noa
     
  4. Nina1983

    Nina1983 Actief lid

    9 mei 2007
    156
    0
    0
    Utrecht
    Ben benieuw hoelang je ongesteldheid heeft aangehouden, als dat een paar dagen is geweest kan het bijna niet mogelijk zijn dat je nu al zwanger bent.
    Is het maar een dag geweest en heel licht dan zou het heel misschien mogelijk wel kunnen, gezien je gestopt bent na 14 dagen met de pil i.p.v. 21, dan zou het kunnen dat heel kort na het stoppen een eisprong heeft plaatsgevonden.
    Ik ben benieuwd......
     
  5. Noa25

    Noa25 Fanatiek lid

    23 nov 2006
    1.282
    0
    0
    Limburg
    Ik ben toch eigenlijk wel redelijk normaal ongesteld geweest. 4 dagen, daarna een dag helemaal niets en daarna wat spotting met afvegen.

    Het kan eigenlijk ook helemaal niet, maar het speelde gewoon door mijn gedachten toen ik zojuist aan het strijken was.
     
  6. Nina1983

    Nina1983 Actief lid

    9 mei 2007
    156
    0
    0
    Utrecht
    Dan zit je nu gewoon op cyclusdag 8 van de eerste ronde. Succes
     
  7. Noa25

    Noa25 Fanatiek lid

    23 nov 2006
    1.282
    0
    0
    Limburg
    Dankje,
    jij ook succes.
     

Deel Deze Pagina