Ik zou dan een verwijzing naar de gyn of seksuologe vragen ... jij kan wel geen sex willen maar je man is er ook nog lijkt mij ???? Moet je toch samen uit komen, nooit meer sex hebben lijkt me niet goed ... Sterkte
natuurlijk samen, hij weet dat ik er moeite mee heb en doet niks wat ik niet durf. Maar voor hem is het ook moeilijk, juist af en toe wat proberen of nog laten rusten. Het is niet alleen iets praktisch, vam zullen we nu zus en zo. zo werkt dat niet zeker bij vrouwen.
het liefst laat ik het zoals het is maar ik besef dat ik niet alleen ben, en voel me anders continue schuldig. Dus nu nog weten welke stap.
Dat snap ik maar een jaar geen sex hebben en vermoeden dat je een verzakking hebt, maar pertinent geen onderzoeken willen lijkt me wel echt iets waar je iets aan zou moeten doen. Just my 2 cents