hey iedereen ik heb soms zo precies maandstonden pijn is da normaal tijdens de zwangerschap bedankt voor jullie hulp
ik heb er alleen last van gehad toen ik al bijna uitgeteld was en de beeb zich begon aan te kondigen maar verder de hele zwangerschap nergens last van gehad misschien toch even de verloskundige bellen
Kunnen dat geen harde buiken zijn? Mijn vk had gezegd dat die kunnen lijken op menstruatieklachten. (dit hoeft niet altijd het geval te zijn. Maar het is het samentrekken van je baarmoeder, wat ook gebeurd als je ongesteld wordt.
Ik de laatste paar dagen ook steeds het gevoel alsof ik ongesteld moet worden . en ook veel meer harde buiken. Ik ben afgelopen zaterdag voor een CTG geweest ( voelde de baby 3 dagen minder bewegen ) en de dienstdoende VK zei dat je de laatste weken last kunt hebben van ongie-pijntjes. De baarmoeder bereidt zich voor op de bevalling. Ze zei er wel nog bij dat het nog 2-4 weken kan duren voordat de bevalling begint.
Ik heb er ook al last van. Zaterdagavond ook zulke ontzettend erge menstruatiekrampen gehad, tussendoor ook vaak harde buiken. Ik vind het van mij nog wel aardig vroeg hoor.