Ik was benieuwd waarmee jullie de zelfgemaakte groentehapjes mixen. Zelf doe ik het met zo'n magic bullet, fruit is daar ideaal mee te doen, maar groente niet geweldig! Vroeg me af of er betere variaties zijn. Heb namelijk ook wel zo'n keukenmachine, maar nog niet hiervoor geprobeerd! Iemand tips?
Hier n keukenmachine. Ik heb m gekregen vorig jaar maar vind t niet handig. T word wél goed gepureerd hoor maar dan moet ik oa flink schudden aan dat ding (niet doordenken haha) , maar ik krijg t er allemaal moeilijk uit etc.. Dus als ik de keuze nog had, had ik níet voor de keukenmachine gekozen!
Eigenlijk heb ik nog nooit een hapje gemixed of geprakt. Helena krijgt het in stukken. Dat is volgens de manier van Jill Rapley. Het bevalt er goed! Alleen mijn eigen soep pureer ik met de staafmixer.
ik doe het met de blender, maar moet af en toe flink schudden om alles gepureerd te krijgen, anders is dat mes in het luchtledige aan het hakken. maar opzich gaat het wel. wat wel helpt is alvast wat melk erin doen, dan gaat het makkelijker
Hier deden we met 6 maanden met de staafmixer. Daarna kregen we al bij het cb te horen te mogen beginnen met prakken om zo stukjes over te houden. Dus sindsdien krijgt hij zijn eten gewoon geprakt met een vork! Gaat hier prima!