Hallo allemaal, Na lang wikken en wegen heb ik toch een profiel aangemaakt op deze site! Ik ben inmiddels alweer ruim een jaar bezig om zwanger te raken middels hormonen. Ik heb al het geluk dat wij een kindje hebben middels clomid dus ik weet dat ik eigenlijk niet mag klagen. Onze wens is nu een broertje of zusje voor ons 1e wonder. Aantal pogingen clomid geprobeerd maar daar ben ik dus resistent voor geworden. Nu al even bezig met Puregon/ Pregnyl. Deze maand een klein beetje hoop omdat ik niet ong. werd...maar test was negatief...werd maar niet ongi dus door naar zhuis,bloedonderzoek e.d. en helaas... geen zwangerschap...maar ook geen menstruatie. Artsen hebben geen idee... Iemand hier misschien ervaringen mee?
Sazzsue, Jammer dat deze poging niet is gelukt. Ik heb hier zelf geen ervaring mee, wij zij bezig met icsi. Hoe het kan dat je niet ongesteld wordt weet ik niet maar ik denk niet dat het aan de pregnyl ligt zoals je in het onderwerp van je topic beschijft. Door de pregnyl krijg je een eisprong en het kan ook de luteale fase verlengen. Maar dan krijg je meerder keren pregnyl na de eisprong. Wel een lagere dosering trouwens. Ik kan je dus niet verder helpen, helaas. Ik hoop dat je snel ongesteld wordt, dan kun je weer verder. Veel succes.
Lijkt er eerder op dat Puregon niet heeft gewerkt. Met Pregnyl, krijg je eigenlijk altijd een eisprong. Vaak is het in deze gevallen zo dat de follikels die ze zagen, dan geen (goede) eicellen waren. Je hormoonpeil is dan niet goed (want geen eicel) en dat kan ervoor zorgen dat je menstruatie uitblijft. Kaart menopur eens aan; werkte bij mij wel en puregon niet.
Hoeveel Pregnyl heb je gespoten? Bij 5000 IE kan het voorkomen dat je ondanks de Pregnyl toch geen eisprong hebt. Daarom werd hier altijd voor de zekerheid 10.000 IE gegeven. Als de Pregnyl niet heeft gewerkt en je lichaam heeft zelf geen eisprong in gang gezet, dan heb je kans dat eventueel aanwezige follikels zijn doorgegroeid tot een cyste. Een cyste schopt alles hormonaal gezien in de war, waardoor je niet ongesteld wordt. Een cyste is vaak duidelijk te zien op een inwendige echo. Dus je zou nog om een echo kunnen vragen.
Wat vervelend zeg. Misschien volgende keer een bloedonderzoek na de eisprong? Dan weet je in ieder geval dat je een goede eisprong hebt gehad. Moet je wel verder met puregon? Succes!
Hoi ts, Ik heb dat ook gehad. Er zat een mooi eitje ( wat later een cyste bleek te zijn, dat krijg je als geen uitgangspunt echo krijgt....) dus ik mocht de Pregnyl zetten. Mijn temperatuur ging niet omhoog, wat het altijd wel doet na een eisprong. Ik heb het aangekaart en kreeg de reactie dat kan nooit met Pregnyl heb je ALTIJD een eisprong. Na volhouden en aandringen hebben ze bloed geprikt met de uitslag.....geen eisprong. Het komt dus wel voor, maar dan was het vaak geen goed eitje of een cyste. Ik zou als ik jou was altijd om een uitgangspunt echo vragen voordat je met Puregon begint.