Hoi meiden, Gister ben ik ongesteld geworden en mocht ik starten met progynova ivm een mogelijke cryo terugplaatsing. 10 januari is de eerste echo. Ik vind het allemaal zooooo spannend en vroeg me af of er andere meiden bezig zijn met een cryo terugplaatsing of ook een mogelijke cryo terugplaatsing hebben in januari? Zin om mee te schrijven en ervaringen te delen? Groetjes, Palmboom
Hier een paar maanden terug, maar wilde je even een hart onder riem steken. Onze bonus is mooi blijven plakken! Succes met de poging
Ik zit niet in hetzelfde schuitje met de cryo's helaas, maar ik wil je wel heeeeel veel succes wensen Palmboom. Hopelijk snel goed nieuws meid!
Ja, ik Komende vrijdag mijn eerste echo, dag 11. Moet vanaf woensdag urine sparen en die dan vrijdag inleveren, tevens wordt er dan bloed afgenomen. Ik kan het niet omschrijven, ik heb zo'n zin in deze poging en er zo'n goed gevoel over...... Ik hoop vrijdag al goed op weg te zijn en wellicht pregnyl te mogen zetten zaterdag. Volgende week is mijn man in het buitenland, dus de terugplaatsing zal zonder hem zijn. Jammer, maar ik laat het er niet om schieten. Jij doet het niet in je eigen cyclus zo te lezen, hoe dat zo?
Dank je wel!!! We gaan er met volle moed in, maar ik probeer het wel echt te zien als een bonus poging!
Thanx!!! Maak me toch wel een beetje zorge. Ivm het ontdooien en de PGD... Denk dat de ontdooidag erg spannend zal zijn....
Ja, idd geen tp in m'n eigen cyclus, maar met medicijnen. Is het beleid van het ziekenhuis (AMC). Beetje jammer, want ik heb al flink last van de bijwerkingen... Ik heb er aan de ene kant een super goed gevoel over, maar aan de andere kant wil ik ook mezelf beschermen en niet te positief zijn... Lastig!!! Jammer dat je man niet bij de tp is... Zou het ook niet om die reden niet door laten gaan!! Hoeveel dagen na de echo is bij jou de tp? Ben ik vergeten te vragen in het ziekenhuis... Ik heb de eerste echo op 10 januari (dag 14 van cyclus).
Hoi! Hier ook ( hopelijk ) een cryo terugplaatsing in januari. Ik stop de 31e met de pil en mag bellen voor een echo op dag 3 ( i.v.m. endometriose ). Als alles rustig is gaan we door voor de cryo behandeling. De terugplaatsing, als die er van komt, gebeurd in mijn eigen cyclus, maar krijg na de tp wel ondersteuning met pregnyl. Dit is onze 2e cryo behandeling, onze vorige cryo behandeling is het embryo niet goed ontdooit. Ben nu zo bang dat dit weer gebeurt . De vorige keer had ik er, naief genoeg geen rekening mee gehouden dat het niet goed zou ontdooien. Wist wel dat die kans er was, maar ging er op 1 of andere manier niet van uit. Nu hou ik er wel erg rekening mee dat het misschien weer niet goed gaat. Heel veel succes!
Dat weet ik dus niet, dat is dan weer het nadeel van eigen cyclus Mijn eerste echo is op dag 11, wellicht is dat te vroeg en is mijn ei nog niet groot genoeg of bmsv nog niet dik genoeg. Dus dan moet ik weer een keer terug voor een echo, ik denk dan maandag pas. Na mijn eisprong is op dag 4 de terugplaatsing voor zo ver ik weet. Ik laat het maar over mij heen komen
Wensmama, hadden jullie toen maar 1 cryo? Want hier zitten ze per 1 in een rietje. Mocht de eerste niet goed ontdooien, dan ontdooien ze gelijk nr 2..... Ik bedoel de 'maar' niet rot hoor, wij hebben er nu ook 'maar' 2, maar ik ben er ook heilig van overtuigd dat een cryo echt mazzel hebben is
Wij hebben 3 cryo's die allemaal in een eigen rietje zitten. Ga bij de echo afspraak navragen hoeveel ze er per poging na elkaar ontdooien.
Lijkt mij wel fijn, zo een terugplaatsing in de eigen cyclus!! Moet je ook ovulatie testen doen? Of houden ze het in de ziekenhuis in de gaten via echo's? Doe je nog iets speciaals met vitamines, etc? Ik ga naar de acupunctuur, drink geen alcohol en cafeïne meer! En na de terugplaatsing geen zure dingen eten en niet sporten (op advies van de acupunctuur).
Hoi wensmamma, wat een teleurstelling (geen tp wegens het niet goed ontdooien...)..... Ik probeer er rekening mee te houden, maar dat lijkt mij we moeilijk.. Zie je op tegen de eerste echo of verwacht je dat alles er rustig uitziet? Lijkt mij wel een spannend moment.
Ik moet vanaf woensdag urine sparen en dan vrijdag meenemen. Zij doen dus de ovutest voor mij, haha. Dan gelijk echo en bloedprikken. Er wordt dus aan 3 kanten gekeken of mijn eisprong er aan komt. Super geregeld, lijkt mij zo. Ik neem nu extra vitamines voor zwangere vrouwen, en neem vloeibare (hoe vies ) vitamine E. Hiervoor had ik capsules, maar ben nu voor meer zekerheid gegaan, maar blech. Denk dat ik ook ga stoppen met mijn koffie, al waren het maar 2 bakjes latte machiato per dag.... Morgenochtend nog een om het af te leren en dan klaar. Zit nu net het inkijkexemplaar van het boek Innesteling te lezen, nu mag ik ook al geen groene thee meer, haha. Mijn eetpatroon is sinds een jaar al supergoed, weinig suiker en minder gluten dus daar hoef ik niet veel aan te veranderen. Morgen ga ik nog even naar de action en haal daar twee thermohemden en sokken en dan is het klaar hoor
Wij hadden idd uit onze eerste ivf poging maar 1 cryo en nu uit de tweede poging weer 1 cryo. Vond het ook wel wat teleurstellend eerst, maar inmiddels weet ik dat het idd mazzel is wanneer er een cryo is.
Denk dat er wel e.e.a. aan onrust te zien is op de echo, heb ondanks de pil toch veel last van pijnklachten. Hopelijk niet in die mate dat we daardoor niet kunnen starten.