Wat is het lievelingseten van jou kindje?

Discussion in 'Voeding' started by Sparkie, Jul 18, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Sparkie

    Sparkie Fanatiek lid

    Oct 24, 2009
    3,028
    2
    0
    Hier ben ik erg benieuwd naar. Met eten bedoel ik dan ook niet snoepjes, koekjes enz, maar 'echt eten'.
    Hier is mijn zoontje dol op courgette. Gekookt aardappeltje, courgette en een eitje, door elkaar en smullen maar. Hij eet echt door tot het op is. Zelfs als hij niet meer kan eigenlijk...zo lekker vindt hij het!
     
  2. Koffieleutje

    Koffieleutje Fanatiek lid

    Aug 25, 2008
    3,167
    0
    0
    verpleegkundige
    Noord Holland
    Bruine bonen met appeltjes zijn echt favoriet :)
     
  3. sweet978

    sweet978 Fanatiek lid

    Dec 29, 2008
    1,497
    0
    0
    noord-holland
    pasta met zalm en spinazie... dat gaat erin als koek.. zeker als er als toetje griekse yoghurt langskomt, dan kan de avond niet meer stuk :)
     
  4. Bubbel

    Bubbel Niet meer actief

    Aardappels en pasta (bv maccaroni met bolognesesaus..!!).. Jammie!
     
  5. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Sperzieboontjes met tonijn en risotto
    Chili con carne
    Spinazieschotel
     
  6. Gentle

    Gentle VIP lid

    Oct 10, 2007
    6,979
    1
    36
    Overijssel
    Macaronietjes. En dan niet de groente, maar alleen die kleine boogjes. Het liefst ook nog zelf, één voor één tussen die kleine vingertjes en dan in d'r mondje. Cute!

    Qua groenten verschilt het, maar gisteren was ze erg blij met courgette, champignon en stukjes kip. Zolang het maar handig zelf te eten is (tussen die kleine vingetjes), we met z'n allen aan tafel eten en een beetje op tijd (tussen 5 en half 6). Vanavond hadden we ook heel lekker eten (prei met aardappelpuree), maar toen was het te laat (na zessen) en dan eet ze niets meer... Te veel honger... Dan krijgt ze dus alleen yoghurt en later nog een fles.
     
  7. Boefjesmamma

    Boefjesmamma Fanatiek lid

    Jan 23, 2010
    2,378
    1
    0
    Afgestudeerd en werk zoekende.
    Gouda
    Met stip op 1: Macaroni met kip!
    Andere pasta's doen het ook goed.
    Favoriete groentes: erwtjes, mais en worteltjes.

    Aardappel vindt hij helemaal niks. In welke vorm dan ook.
     
  8. Sannaa

    Sannaa Fanatiek lid

    Jan 12, 2009
    2,232
    0
    0
    Velsen
    Spinazie in een pastarol met ham,ei en roomkaas.
    Zelfgemaakte pizza
    nasi
     
  9. Cygnet2

    Cygnet2 Niet meer actief

    Kip kerrie ananas
    tonijnpasta
    spinaziapannenkoek
    nasi
     
  10. poema

    poema Fanatiek lid

    Jul 27, 2007
    4,036
    453
    83
    Female
    Hier gaat alles erin als koek, maar de favo's:
    * pasta
    * chili con carne
    * mie met kip
    * en het doodgewone aardappelen, gehaktballetje en groente (wortel, erwtjes, boontjes, dat soort dingen)
     
  11. Polletjepiek

    Polletjepiek Niet meer actief

    Alle soorten pasta's
    Aardappelen
    Groentes: (sperzie)boontjes, bloemkool(soms), worteltjes, spinazie, broccoli
    Pannenkoeken
     
  12. Marnick

    Marnick Fanatiek lid

    Mar 16, 2008
    1,167
    0
    0
    hier ook een pastamonster
    Verder erg lekker: worteltjes, "vleesjes", bietjes (hmm)

    eigenlijk lust ze bijna alles
    alleen tomaatjes, die zijn bah ;)
     
  13. Eefke84

    Eefke84 Niet meer actief

    plurk lust vrijwel alles maar heeft wel liever aardappelen dan rijst bv en boontjes ipv witlof. maar ze eet alles.
    perzikken, aardbeien en meloen is ook een grote favoriet
     
  14. Marijke1982

    Marijke1982 Niet meer actief

    (pittige) nasi vind ze heel erg lekker. En ook lasagne of macaroni gaat er heel goed in.
    En al het fruit vind ze ook erg lekker.
     
  15. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    Aug 29, 2007
    22,170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    'Boom' (broccoli).
     
  16. femkes

    femkes VIP lid

    Jul 24, 2007
    9,088
    10,382
    113
    Fruit, zonder twijfel. Hij zag de doos aardbeien in mijn fietstas en begon meteen te zeuren. Hij eet zo een hele nectarine naar binnen. Ik hoef het ding niet in stukken te snijden of zo.
    Qua avondeten, pastasaus en aardappelen zijn erg populair, maar vlees is echt favoriet. Als ik een stukje vlees op zijn bord leg haalt hij de aardappel ervoor uit zijn mond.
    Gelukkig is het zo'n beetje de makkelijkste eter ter wereld. De andijviestamp van gisteren was echter reden om te gaan huilen. Ik wist niet wat ik zag, hij werd echt boos.
     
  17. annetske

    annetske VIP lid

    Sep 14, 2007
    5,112
    1
    0
    Friesland
    Vlees en vis! Mijn zoon is gek op vlees vanaf heel jong al. Maar verder lust hij ook eigenlijk wel alles. maar dingen zoals nasi, pizza, pasta e.d. vind hij lekkerder dan aardappelen met groentes. ;)
     
  18. fokje

    fokje Fanatiek lid

    May 14, 2007
    3,313
    0
    0
    verzorgende
    friesland
    MACARONI
    dit vind jelle het lekkerst


    hendrik is een alles eter, vind echt alles lekker als hij maar eten krijgt, als het op is moet hij altijd even huilen en dan dringt het toch door dat het echt op is haha
     
  19. Salapio

    Salapio VIP lid

    Jan 15, 2007
    13,917
    0
    0
    Zuid-Holland
    Pasta, brood met pindakaas, rijst, snijbonen, maïs, erwten, rauwe paprika, maar eigenlijk lust ze meeste groenten wel mits het stukken zijn (spinazie moet ze niet), vis. O en de laatste tijd is ze helemaal into wortels. Die knaagt ze echt in 1x weg (dus dan zit er een hele wortel in dr mond).

    Verder gek van noten!
     
  20. femkes

    femkes VIP lid

    Jul 24, 2007
    9,088
    10,382
    113
    Oh ja, pasta vind hij wel aardig, de saus eet hij meestal liever, maar tortellini of ravioli stouwt hij wel echt achter elkaar in zijn mond. Dat is echt een erin blijven duwen tot het echt niet meer pas, zo lekker vindt hij dat.
     

Share This Page