Heb vreselijke last van pms.....! Ik verander in een monster, de laatste 2 weken voor dat ik ongesteld moet worden. Mijn omgeving moet het ontgelden....... het lijkt wel of er na m;n eisprong (waar ik zo onwijs last van heb) er 2 horens uit m'n hoofd groeien en ik verander in een: niets kunnen hebben, jankend, ruziemakend om niks, alles is teveel, ontzettend moe, niet normaal sjaggerijnig mormel!!!!! 2 weken van de maand kan ik alles aan, ik doe alles, m'n huis is top, de was is gewassen, gestreken ligt in de kast, ik kook van alles, kan overal naar toe, en dan die eisprong....... een dag lang krampen in m'n buik, en langzaamaan komt er dan de gedaanteverwisseling. Moet nu over een week ongesteld worden, en ik ben niet te harde, voor mijzelf niet, voor m'n kinderen niet (gelukkig geen man in m'n leven, die had dan toch al gillend de deur uitgerent) vrienden enz, niemand kan ook maar iets goed doen, ik krijg dan zo'n hekel aan mezelf! Dokter kan er ook niets mee, anti-depressiva al geprobeerd, krijg er alleen nog ergere migraine van, dus ook geen oplossing. Voeding veranderd, vitaminepillen geslikt, niks helpt. Tja het zijn de hormonen krijg je dan te horen..... Maar ik moet nog effe, overgang zit er voorlopig nog niet in, en wie weet hoe ik dan wordt/ben. Wie heeft er hier ook zo'n last van, en weet misschien een klein beetje een oplossing. Al werd ik maar wat milder, soms lijkt het wel of je jezelf niet meer in de hand heb. Advies, tips enz ZEER WELKOM! De pil kan ik ook niet slikken, dit weer ivm de migraine. Spiraaltje e.a dingen kan ook niet, dingen met hormonen verergen mijn migraine, en al zoveel uitegeprobeerd op dat gebied. En volgens mij wordt het per maand erger! Bah! groetjes July
oh hier ook, niet zo erg als bij jou, maar ik herken mezelf soms ook niet meer, huil om alles, maak ruzie om alles, wordt boos om alles, heb een zeer kort lontje, nergens zin in, nergens puf voor, bij mij altijd de week voor mijn menstruatie, JAK... mijn moeder zegt ook altijd, als je 50 bent is het over (ze heeft het zelf ook gehad) fijne gedachte dat ik er nog 20 jaar mee rond moet lopen :d
Ik ken het wel, maar sinds ik 1x per dag een lage dosering antidepressiva slik vanwege de periode vlak na mijn bevalling, heb ik daar geen last meer van. Eigenlijk zou ik al gestopt zijn, maar ik doe liever dit, dan dat ik inderdaad eens per maand een á 1.5 week iedereen tegen me in het harnas jaag.
Zooooo herkenbaar. Mijn vriend mocht gewoon vaker niet tegen mij praten dan wel. Ik zat mezelf ook zo vreselijk in de weg. Ik heb nu de implanon in mijn arm zitten. Ik wordt niet meer ongesteld, heb geen migraine meer en mijn emoties zijn weer in balans... Mijn vriendin heeft ook zo´n staafje in haar arm en deelt dezelfde ervaring. Ik heb de pil, de nuvaring en de mirena gebruikt. Ging niet ivm migraine en `de buien`. Maar de implanon gaat wel goed.
Ja hoor hier nog een.. Heb het alleen niet continu, vooral de week voordat ik ongesteld moet worden. Ik probeer altijd een beetje lief voor mezelf te zijn, dus; ff wat minder moeten, gewoon dat patatje eten, etc XP Helpt in ieder geval om erger te voorkomen. Verdere tips heb ik helaas niet
Ik heb hetzelfde. Ik baal met name van de migraine en het beroerd zijn tijdens en na de eisprong en tijdens de menstruatie. Functioneer echt niet goed, kan ik niet hebben met mijn baan. En sowieso eigenlijk gewoon niet. Ik ga maar eens sint janskruid proberen, schijnt nog wel te werken. Heb al wat gezocht maar er zijn verschillende soorten/merken. Nog even ontdekken welke dus. Ik lees ook over een implanon, heb zelf ook alles geprobeerd behalve dat ding. Zo gauw er hormonen in mijn lijf komen is het mis. Maar ik lees wel goede ervaringen over de implanon, hhmmm dat zet me ook aan het denken.
Wat ik trouwens ook heb.. en dat is pas na de bevalling van de jongste, is zo'n vreselijke buikpijn. Rond de eisprong en tijdens de menstruatie. Had het nooit zo erg. Nu is het soms niet te doen, lig dan echt zwetend en kreunend met een kruik op mijn buik. Maar dat is dus pas na de tweede bevalling, vreemd toch? Heeft ook een deel met mijn darmen te maken lijkt het want als ik moet poepen, oeeiiii Dat doet echt vreselijk pijn in mijn buik. Trekt naar mijn zij en rug, auw.
Ja hier ook last van PMS, maar niet zo erg als jij hebt. Heb dan trek in zoetigheid, misselijk (voordat ik die zoete dingen op heb al he ) nu scheelt het dat ik tussendoor zwanger ben geweest, maar mijn HcG klachten zijn wel heftiger Welke vitaminepillen heb je al geprobeerd als ik vragen mag?
Ja ik heb het ook! :x Na de bevalling van mijn 1e begonnen, vreselijk gewoon! Hier ook geen pilgebruik oid. Mag ik niet hebben ivm hoge bloeddruk. Maar ik heb een tip! Teunisbloemolie! Hielp bij mij echt heel goed! Tuurlijk is het niet helemaal weg, maar de scherpe randjes waren zeker weg! Nu inmiddels zwanger dus 9 maand geen pijn!
Zó herkenbaar! Ik heb het de paar dagen voordat ik ongi word, alsof er een duiveltje in me zit. Zodra ik ongi ben, is het duiveltje weg! Achteraf schaam ik me om mezelf, zo ben ik helemaat niet en wil ik ook niet wezen. Ik heb wel een relatie, de arme jongen! Maar de rest van de maand maak ik het goed . Maar inderdaad... teunisbloemolie helpt!!! Voor zowel de geestelijke als lichamelijke pms. Gewoon verkrijgbaar bij het Kruidvat. Helaas kan ik het ivm met onze kinderwens nu maar slikken tot de eisprong, maw je mag dit niet gebruiken tijdens zwangerschap! Maar ja, dan heb je ook geen pms
ik denk dat ik het ook heb. Ik heb op internet bijna 2 maanden bijgehouden wat mijn klachten waren en toen kwam eruit dat ik waarschijnlijk pms of die andere variant heb. Het begint bij mij een week na mijn menstruatie. Dan krijg ik klachten als: hoofdpijn, buikpijn, maagpijn, misselijk, vreetbuien, vreselijk moe en voornamelijk bouwen ook mijn stemmingswisselingen, somberheid, onzekerheid, nergens meer zin in hebben, boos worden, of huilen zich op. Ik ga binnenkort naar de ha om dit te bespreken. Ik wil liever geen medicijnen, maar het wordt er zo ook niet beter op. Dus eigenlijk geen tips, maar ik lees hier mee!! Veel sterkte dames!
ja hier ook, vreselijke eipijn, een paar dagen, dan gaat het een paar dagen goed, en dan zó labiel, hoofdpijn, misselijk, zweten, sjacharijnen en huilen.. Niet altijd even erg gelukkig. Wel zijn mijn menstruaties iets beter nu, minder pijnlijk. Teunisbloemolie helpt echt dus? Ik ken wel de capsules van Vogel, ff linkje zoekje .. Menstruatiecyclus? Voor regelmatige menstruatie cyclus: Efamol PMP | A.Vogel homeopathie Dan komt bij mij alleen de eisprong eerder dan anders, wat heb je daar aan verder geen verandering.
Volgens mij heb ik er ook last van vorige maand kwamen mijn angsten in volle glorie terug. ik was echt een heks mijn vriend moest het ontgelden zat het leven soms niet meer zitten. de maanden daarvoor ook al wat minder in mijn vel of dat angsten weer terug kwamen. ong 1 week voor mijn menstruatie als het weer komt gaat het weer beter ik ga deze maand ook mijn menstruatie bijhouden en bekijken of ik het weer heb en dan naar de arts want ik verander in een persoon die ik niet wil zijn want nu gaat het weer super met mij
ikke, vervelend zeg! maar ik dacht hier te lezen dat er niet veel aan te doen was? ben anders wel benieuwd..
Ik heb het ook veel erger gekregen na mijn bevalling. Het leek wel steeds heftiger te worden en eerder te beginnen en op een gegeven moment ging het zelfs door de eerste 1-2 dagen van mijn menstruatie terwijl het daarvoor juist meteen over was. Het is al genoemd maar idd teunisbloemolie leek hier ook wel te werken (verricht alleen geen wonderen ofzo) Wat het niet wegneemt maar hier wel beter is voor onze relatie is dat ik het mijn man uitgelegd heb en hem vraag me maar een beetje met rust te laten om onnodige irritaties te voorkomen. Sinds deze maand ben ik zwanger en voel ik me juist heerlijk