Ik ken inmiddels 3 Felines die de afgelopen 3 jaar zijn geboren. En ik vind het nog steeds niet zo heel mooi. Zou zelf voor Sophie gaan. Populair, maar blijft een prachtige naam.
En wat dacht je dan van Felou? Die zag ik laatst een keer ergens, maar mijn man vindt 'm 'te sjiek' voor ons. Lijkt een combi van Lilou en Feline.
Felou is ook prachtig! Ik ga die naam eens voorleggen bij mijn man, al denk ik dat hij hem te apart vind. Hij is meer van de standaard namen zoals Emma en Julia. Maar hey, niet geschoten is altijd mis!
Feline! Zo had onze dochter geheten als de naam minder voor was gekomen, maar hij was ons wat te populair de laatste tijd. Vind het nog steeds een hele mooie naam. Sophie vond ik altijd mooi, maar inmiddels zo saai omdat ik er tientallen ken, had er op een gegeven moment meerdere geboortekaartjes van staan.
Ja, hij is wel wat aparter. Daarom vind ik 'm ook prachtig! Ik hou van korte, aparte maar toch goed uit te spreken namen. Wij hebben zelf ook een korte aparte naam gekozen. Mijn man heeft uiteindelijk de knoop doorgehakt, maar als hij Felou ook mooi had gevonden dan was deze zeker een grote kanshebber geweest. Ben benieuwd wat je man ervan vindt!
Sophie, ondanks dat de naam populair is vind ik hem erg mooi en tijdloos. Vind Esmee en Sophie ook heel leuk klinken samen.
Sophie! Onze dochter heet ook Esmee en mocht ik weer zwanger worden van een meisje, dan gaat ze Sophie heten