Ik gooi niet elke dag de onderbroeken weg maar wel de onderbroeken waarin ongelukjes zijn gebeurd, nu vind ik plas niet zo erg maar als het echt poep onderbroeken zijn ja die ga ik niet uit spoelen en gooi ik weg.
Is hier gelukkig niet meer aan de orde (afkloppen), maar ja, die gooide ik ook weg hoor. Uitspoelen begin ik ook niet aan.
Ik heb 2 wasmanden staan, 1 voor handdeken en washandjes en 1 voor de rest. Er staat ook een emmer voor de wasbare luiers in de badkamer. Met handdoeken kan ik 1-2 keer per week een trommel vullen. verder maak ik, als de wasmand vol is, hoopjes in de badkamer: sokken/ondergoed/keukendoeken/sopdoekjes/wasbare inlegkruisjes op 60, beddengoed op 60, witte shirts/overhemden etc. op 40 en overige kleding op 40. 2x per week een luierwas en als die trommel niet vol is stop ik daar, na het koud voorspoelen, andere 60-gradenwas bij, tot de trommel zo`n 2/3 tot 3/4 gevuld is.
Ik lees hier dat er mensen zijn die onderbroeken op slechts 30 of 40 graden wassen?? Is dat serieus??? Ieuw! Dat vind ik echt vies. Maar ik las ook iemand die de onderbroeken van de kinderen apart wast? Why?? Mijn systeem: Ik heb van die Ikea bakken met de voorkant schuin aflopend. Die heb ik op elkaar gestapeld in mijn wasruimte staan. Ik sorteer daar alles direct in als ik ‘s ochtend of ‘s avonds een wasmand met vuile was mee neem uit de badkamer. Wite 60 graden was Daar doe ik handdoeken, onderlakens, witte rompers, witte sokken witte onderbroeken in. Als het erg smerig is doe ik eens in de zoveel tijd het op 95 graden. Gekleurde 60 graden was: Daar doe ik gekleurde handdoeken in, gekleurd ondergoed, theedoeken, vaat- en toetendoeken in. Donkere/gekleurde 40 graden was Spijkerbroeken, truien, shirts Fijne was 20 graden/30 graden (afhankelijk van vuilgraad) Jurkjes/rokjes (die ik heeeeel mooi vind dus niet op 40 graden wil wassen) en overhemden. Sportkleding was ik apart op het sportkledingprogramma. Ik heb elke week genoeg setjes sportkleding om dit apart te wassen. Volgens mij is dat standaardprogramma een 40 graden was. Bh’s was ik in een waszakje bij de kleur was in waar het bij hoort. De ene keer is dat op 40, de andere keer is dat op 60 graden. Beddengoed 60 graden.
Ik ben echt een luie huisvrouw als ik dit zo lees. Hier 2 wasmanden, 1 voor kleding en dat gaat allemaal zonder sorteren in 1 was met colour catch doekje, en 1 wasmand voor 60 graden met handdoeken, theedoeken, ondergoed, sokken, beddengoed en werkkleding man.