er staat hier al 3 weken een fiets pal voor mijn deur maar dacht eerst zal wel van de buren zijn die hem in de schuur nog moeten zetten maar nu 3 weken verder en hij staat er nog steeds weet dus nu niet wie ik moet benaderen voor die fiets dus keek ook even bij die fiets staat dus niet op slot iemand een idee bij wie ik dan zou moeten zijn de politie of doen die er dan niets mee?
Je zou een melding bij de politie kunnen maken, mochten ze tijd hebben kunnen ze dan even langs rijden. En de gemeente kan je ook benaderen.
Ik zou er niks mee doen geloof ik Idd wel bijzonder dat de fiets er na 3 weken nog staat als ie niet eens op slot staat!
Dit... heb laatst bij mn oma gebeld voor een auto die er al tijden stond met open raam, deuken en zonder autoradio. Kreeg keurig terug gekoppeld hoe of wat
Ik zou hem ook in mijn eigen schuur zetten. Er zijn twee fietsen van mij gestolen; nu is het mijn beurt Eén fiets van mij had zulke grote emotionele waarde dat het mij nog steeds dwars zit. Die fiets heb ik van mijn vader gekregen die is overleden; een jaar daarvoor zei hij nog: doe nou een keer voorzichtig met je fietsen, dit is écht de laatste fiets die je van me krijgt. Nou ja, ik was er zeer zeker stikzuinig mee. Heb hem 6 of 7 jaar gewoon zo goed behandeld... En toen werd hij gestolen. Ben er wekenlang zuur van geweest. Uiteraard aangifte gedaan maar daar hoor je nooit meer wat van. Dus ja, lekker puh en zulks Ik heb echt een what-comes-around-goes-around en zolang ik mijn fiets niet terug heb; voel ik mij ook niet schuldig tegenover andermans fiets. Technisch gesproken is deze fiets niet gestolen, want hij staat niet op slot, dus jij past er gewoon een tijdje op. Als er na een paar weken niemand meer voor komt, zou ik hem een ander kleurtje geven en een nieuw slot of twee/drie op zetten.
Inderdaad politie even op de hoogte brengen.. Houden zou in niet doen. Wat nou als die fiets gestolen is van iemand die hem goed kon gebruiken (laag inkomen, nodig om bij zijn werk te komen, etc). What comes around, goes around, prima. Maar dan wel gericht op de daders, niet op een ander slachtoffer. En ja, mijn fiets die ik van mijn overleden oma kreeg is ook gestolen. Pech, maar ik zou me echt wel schuldig voelen als ik misschien iemand anders ook dat gevoel zou geven. Dan maak ik liever die ander weer blij
Mijn fiets staat al 5 maanden niet op slot buiten en word echt niet gejat OT; als ik het goed heb moet je de gemeente hiervoor bellen.
Dus als jouw fiets met grote emotionele waarde in een andere wijk 3 weken lang niet op slot stond en iemand zou hem in haar schuurtje zetten (want haar eigen fiets was ook gejat) zou je dat dus absoluut geen probleem vinden Lekker puh en zulks? What goes around, comes around? Je zou je fiets met grote emotionele waarde dan niet terug willen hebben? TS, even doorgeven aan de politie.
Jeetje wat aso dit! Dus omdat een ander jouw fiets steelt vind jij dat jij dat dan ook maar mag? Net wat je zegt: What comes around, goes around..... Ts: gemeente of wijkagent bellen.
Heb ze gebeld en Hun komen de fiets straks ophalen 😊en fiets in mijn eigen schuur zetten nee ben ik te eerlijk voor Hahaha
Vroegah toen ik nog een genadeloze pubercrimineel was heb ik ook ooit een fiets gejat onder het motto van ´what goes around, comes around.´ Mijn fiets was toen ook gestolen, dus vond ik dat ik het recht had om ook een fiets te jatten. Echt gelijk was het niet, mijn fiets was een oud krot, de gestolen fiets was heel erg mooi en nieuwig enzo. Ik heb mezelf toen wijsgemaakt dat ik getrackt werd en dus heb ik die fiets de volgende ochtend toch weer netjes teruggezet. Schaam me er nog steeds een beetje voor, maar ik schaar het wel onder ´pubergedrag´, wat ik nu echt niet meer zou doen. Nu zou ik waarschijnlijk hard vloeken en dan maar lopen.
Het kan inderdaad een lokfiets zijn, onlangs heb ik nog gehoord dat een jongen er door in de problemen is gekomen, die dacht: Ik neem hem mee, hij staat er nou al zo lang. Dat werd weer een melding bij HALT.