Ik zag veel leuke (feest) kleding in een ander topic. Zelf koop ik eigenlijk zelden iets speciaal voor die dagen. Vroeg me af of ik de enige ben. In de poll gaat het er om of je voor jezelf kleding koopt, die je speciaal voor kerst en/of oud en nieuw hebt gekocht (of gaat kopen). Ben heel benieuwd!
Ik ga wel even kijken. Scheur uit mijn oude jurkjes. Maar dat is nu puur omdat ik niets meer pas. Normaal koop ik niet speciaal iets voor de feestdagen.
Bedankt voor de reacties, maar wat vreemd dat de poll er niet bij staat. Heb het toch helemaal ingevuld.
Ik eigenlijk elk jaar wel. heb verder niet veel met kerst maar koop toch wat nieuws. Wel altijd iets wat ik altijd aan kan hoor, niet iets kerst achtigs ofzo. Nu een positiejurkje gekocht voor de feestdagen
Normaal elk jaar wel, gewoon bij de Takko een nieuwe broek en iets erop. Dit jaar voor mijn man ook weer gedaan, afgelopen maandag daar geweest, voor 12,95 een nieuwe jeans en voor 9,95 Euro een nieuwe trui Dit jaar ben ik zwanger en heb alleen een nieuwe trui gekocht voor 19,95 Euro bij de H&M, verder niks. We kopen dus wel altijd iets nieuws maar wel goedkoop, zo breed hebben we het niet en het hoeft niet duur te zijn om er leuk uit te zien.
Nee, moet oom zeggen dat ik eigenlijk nooit iets speciaals draag met de kerst of oud en nieuw. Meestal komen er een paar vrienden en doen we spelletjes en gaan we gourmetten. Vind het zonde om dat in m'n mooie jurk te doen.
Ik haal gewoon iets nets uit de kast. Wat ik zo raar vind met die kerst/feestkleding... het is allemaal zo kort, bloot en dus koud. En dat met kerst. Zeker als je het gewoon thuis viert.... brrrrr....
Nooit, maar wij doen ook niks bijzonders deze dagen. Eerste kerstdag moet ik werken. En tweede kerstdag gourmetten bij schoonouders, maar al ga je daar in jogging broek aan tafel is het ook goed
Dit jaar wel, vooral omdat ik 45 kg ben afgevallen, dus moet sowieso een hele nieuwe garderobe aanschaffen
Ja zeker wel, nu een super mooi jurkje bij de kringloop voor 5,75. Vaak vind ik dat een mooie gelegenheid om mezelf iets kado te doen. Net als met m'n verjaardag. Bij m'n zoontje doe ik dat ook. Manlief vind dat hij genoeg in de kast heeft hangen dus die hoeft dan nooit wat nieuws Ik kreeg vroeger altijd met m'n verjaardag een nieuw setje kleding, echt je verjaardagskleren, dus dat hoort er gewoon soort bij en sinds ik ben begonnen met werken, ook met bij baantjes koop ik wat nieuws voor kerst.
Ik hoopte dit jaar foute kersttruien te kunnen scoren, maar het budget werkt niet mee. Die dingen zijn nog vrij prijzig. Normaal gesproken trekken we wel wat nettere kleding aan, maar in de loop van de avond (en met steeds vollere buikjes) kleden we ons om naar het huispak. Zit voor mij lekkerder dan een panty en hoge hakken. Dan zijn de foto's toch al gemaakt Dit jaar dus niks nieuws.