spaarpotje zoon openmaken

Discussie in 'De lounge' gestart door Partyrocker, 17 okt 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. guus

    guus Fanatiek lid

    20 mrt 2012
    2.083
    0
    0
    in het koude noorden
    hier gaan de centjes op de bank, maar aan de andere kant het is een spaarpot om iets van te kunnen kopen, iets groots.
     
  2. nijntje1983

    nijntje1983 Fanatiek lid

    21 nov 2012
    1.192
    0
    0
    vlakbij assen
    de spaarpot is hier om dingen van te kopen, zo bedoelen de oma's het ook als ze het geven. Ik hou er namelijk niet van als ze kleine flutcadeautjes kopen. Onze dochter heeft speelgoed genoeg en ik vind het zonde van het geld als er toch niet mee gespeeld wordt of meteen kapot is. De oma's vinden dat ook dus dan krijgt ze bijv met vakanties 5 euro om uit te geven. Ik spaar dat dan liever op om iets groters te kopen. Afgelopen voorjaar een duploziekenhuis gekocht.
    Dus ik zeg ja, lekker doen!


    Opa en oma hebben een spaarrekening voor haar geopend en daar sparen ze elk jaar een mooi bedrag op en dat is voor later. Wij zelf sparen ook voor haar op haar spaarrekening en dat is om later de studie te bekostigen of rijbewijs of vul maar in.
     
  3. Kaboutermeis

    Kaboutermeis Fanatiek lid

    16 apr 2013
    4.184
    1
    0
    Voor een stuk speelgoed zou ik het echt niet doen.

    Als ie later oud genoeg is en het zelf beseft en ervoor kiest bijvoorbeeld wel eventueel voor een nieuwe fiets ofzo.

    Zelf zou ik het spaargeld dus gewoon op een (spaar)rekening parkeren tot ie oud genoeg is of voor later.


    Als de oma's en opa's speelgoed willen kopen voor hem en ze willen wat groters kopen, moeten ze maar samenleggen met iedereen.
     
  4. bananenschuimpj

    bananenschuimpj Actief lid

    28 feb 2011
    223
    0
    0
    Ik zelf zou nooit aan de spaarpot van mijn zoontje komen, wat hij wilt krijgt hij van mij. Ik zie het spaarpotje meer als een soort spaarrekening.
     
  5. dorisn

    dorisn Fanatiek lid

    2 jun 2007
    4.319
    37
    48
    ede
    De kids hebben hier een spaarpot voor de spaarrekening en een portemonnee voor geld dat uitgegeven mag worden.

    Geld voor zoiets uit zn spaarpot halen moet kunnen vind ik.
    Ik zou het dan alleen op een ander moment in het jaar doen omdat nu de feestdagen eraan komen.
    Misschien nu in een actie kopen en later geven.
     

Deel Deze Pagina