De laatste tijd (zo'n half jaar) krijgen we regelmatig spam-mailtjes van diverse datingsites in de mailbox. Wij hebben één grote mailbox waar alle mail van mij, manlief en dochter in binnenkomt, dus ik zie alles voorbij komen. Wat mij opvalt is dat al die datingmailtjes met voorstellen van een date binnenkomen op het mailadres van manlief. Ik heb hem al eens gevraagd hoe dat zit, aangezien hij al eens eerder een scheve schaats gereden heeft. Maar volgens hem heeft hij nooit op die sites gekeken of iets dergelijks. Krijgen jullie die mails ook wel eens of moet ik toch eens een beter gesprek met manlief hebben? Hij zit erg veel achter de computer, heeft twee mobiele telefoons (ook 1 werktelefoon) en die blijven de hele dag maar rinkelen van de appjes etc. Heb hem wel eens gevraagd wie dat dan was, en dan krijg ik altijd een vaag antwoord als "ach iemand van het werk of iemand van de voetbal". Sure om 22.00 uur??? Wie krijgt ook dit soort mailtjes?
Ik krijg die mailtjes ook maar dat komt gewoon omdat ik ingeschreven sta op die sites hoor, die mailtjes komen niet compleet uit de lucht vallen natuurlijk. Aan de andere kant is het wel enorm dom om het zo te doen want hij weet ook dat jij in die mail kijkt, en een ander emailadres is zo aangemaakt. De appjes, tja, moeilijk te zeggen. Kunnen best vrienden zijn misschien? Misschien zit hij nog in een groepsapp? Werk lijkt mij laat op de avond nogal onwaarschijnlijk. Neemt hij z'n telefoons ook overal mee naartoe en laat hij ze nooit onbeheerd liggen? Dan zouden bij mij wel wat alarmbellen gaan rinkelen.
Sorry dat ik dit moet zeggen maar heb dit eerder al eens meegemaakt van dichtbij. Dat is niet echt spam, je man heeft zich dan waarschijnlijk een half jaar geleden ingeschreven op zo'n datingsite (vaak van die nepsite's met fake profielen om mannen op te g**len). Elke keer dat je man daar kijkt of iets mee doet, mailen naar zo'n andere vrouw of misschien een nepprofiel dan krijg je weer een stormloop van verzoeken via de mail. Kan zijn dat je man dit alleen maar doet voor de spanning maar de meeste mannen zoeken dan dus echt wel een seksdate helaas. Ik wil je niet kwetsen maar in dit geval weet ik voor 99,9% zeker dat je man niet eerlijk is, zoals gezegd uit eigen hand. Je zou eens kunnen kijken hoe hij dat betaald, zal niet van jullie gezamenlijke rekening zijn want dan had je dat wel gemerkt, misschien via zijn telefoon of een creditcard? Ik vind het heel erg vervelend voor je, weet zelf hoe confronterend en kwetsend zoiets is. Succes!
Dat krijgt mijn man heel soms ook op zijn mail binnen Ik heb er wel eens op geklikt maar dan kom ik op een registratieformulier en staat er dat hij zich snel aan moet melden, reclame dus..
Ik heb nog nooit spam mail van dating sites gehad en mijn man ook niet... wel de gebruikelijke viagra spam in mijn spamfilter hahaha
S Donya, maar hoe krijgt je man dan deze mailtjes? Reclame, oké dat snap ik, maar hoe komen ze dan aan je mailadres? En waarom alleen mijn man, en ik niet? Dat maakt me dus aan het twijfelen. Of mijn man nog andere emailadressen heeft, die bijv op zijn telefoon binnenkomen weet ik niet. Appjes van vrienden ontvangen lijkt me sterk, want die heeft hij eigenlijk niet. Alleen één man die hij kent van voetbal en daar appt hij soms mee om trainingen te bespreken.
Dus hij heeft niet veel vrienden maar zn telefoon gaat de hele dag aan een stuk door en de appjes stromen binnen? Dat kan niet kloppen dan toch? Ik zou het niet vertrouwen...
Ik krijg van een site wel eens mailtjes dat ik nog zoveel dagen de tijd heb om mijn account te activeren Heb er eens op geklikt omdat ze bleven komen maar heb echt de hele site nog nooit gezien! Dus van 1 site weet ik dat ze mails sturen zonder dat je überhaupt daar bent geweest. is van Toluna, net ff gekeken. Mailtjes blijven komen!! Maar als je van meerdere sites mails krijgt dan denk ik dat er meer aan de hand is in combinatie met wat je nog meer schrijft. Een goed gesprek lijkt mij wel op zn plaats.
Hmm ik denk ook niet dat ze zomaar uit de lucht komen vallen. Ik krijg een hoop reclamemail maar nooit van dat soort sites
Datingsites niet.. Wel een berg andere troep waarvan ik me wel eens afvraag hoe ze aan mijn mailadres komen. Wat voor datingsites zijn het dan, ts?
Als je erop klikt staat er dan ook een naam bij? Dat het persoonlijk aan je vriend is geadresseerd zeg maar? Wij krijgen deze mailtjes in iedergeval niet.
Mijn man kreeg ze in een verleden ook wel eens maar die had er ook ingeschreven gestaan. Maar nu nooit geen last meer van. Het is wel een vervelende situatie, probeer of je er eens achter de internet geschiedenis kan komen.. En inderdaad laat je man zijn telefoons wel eens onbeheerd achter? Kijk er anders eens in als hij bijv staat te douchen. Ik ben zelf erg jaloers en achterdochtig terwijl geen reden maar ik vraag dus ook wel eens onverwacht mijn mans telefoon vaak omdat ik dan ook echt moet bellen maar dan blader ik er ook wel eens doorheen. Ik krijg hem ook zonder problemen maar anders zou ik toch eens een gesprek aangaan.. Succes!
Heb wel eens op één geklikt en dan staat er "voer uw gebruikersnaam en wachtwoord in". Dus geen registratieformulier zoals iemand anders eerder vermelde. Een paar sites zo uit het hoofd zijn Lexa, Parship en nu vandaag van Sweetme, die kende ik nog niet. Durf er ook niet op te klikken, want we hebben de computer net weer virusvrij Maar ook gewoon van die vage mailtjes die niet aan direct aan zo'n site te linken zijn maar meer van "Hallo G. wanneer spreken we weer eens af." En dan met van die ophitsende teksten erbij. Het mailadres van de afzender is altijd zo'n vage cijfer/lettercombinatie iets van hljjsdgfggsfgsd.com ofzo. Internetgeschiedenis bekijken lukt dus niet omdat we door een virus net vorige week de hele computer opnieuw hebben moeten installeren. Dus alles is weg.
Nooit, maar het lijkt me wel een hele domme actie om je bij een datingsite aan te melden met je gezamenlijke e-mailadres. Spreek je zorgen uit naar hem en heb het er eens over. Waarschijnlijk heeft hij in een rare bui eens gekeken wat hij misloopt nu hij geen vrijgezel meer is.
Wij krijgen ook weleens van die vage mailtjes binnen hoor en volgens mij krijg je dat al als je een keer nieuwsgierig op zo'n site hebt zitten neuzen. Maar hoeft verder niks te zeggen want wij staan nergens ingeschreven maar krijgen toch weleens van die rare mailtjes.
Nee niks van datingssites Maar ik keek net in de spam en ze bieden wel vergrotingen aan voor het mannelijk geslacht. Altijd handig
VL heeft hier voordat hij mij kende ook bij Parship en Lexa gezeten. Hij heeft daar nu geen account meer (of in ieder geval zit er nooit meer op) maar krijgt nog constant mailtjes. Dus helaas denk ik niet dat ze zomaar uit de lucht komen vallen. (kan natuurlijk alsnog wel het geval zijn maar bij Parship en Lexa had mijn vriend het ook alleen die stond daar wel ingeschreven)
Ik denk dat de kans vrij groot is dat je dat virus door dit soort mailtjes hebt gekregen. Ik krijg op mijn vorige mailadres ook regelmatig mailtjes van dat soort rare afzenders. Dit begon met af en toe 1 tot uiteindelijk 10 tallen per dag. Uiteindelijk heeft hotmail mijn adres geblokkeerd omdat het was gehackt. Toen had ik nog nooit op wat voor een datingsite ingeschreven gestaan dus hoe ze aan mijn adres zijn gekomen geen idee.