SPANNEND paar dagen voor NOD en nu...

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door babs81, 20 jan 2009.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Miss Dior

    Miss Dior Fanatiek lid

    13 jan 2009
    1.230
    0
    0
    Huidtherapeute, docente.
    Duitsland

    Hey meid, welkom in de groep ;) Is een gezellige boel hier... dus of je iets van ons kunt leren.... :( geintje...

    Oh ronde 2 pas... dus je bent echt nog een " groentje" ;) Maar goed, ik hoop natuurlijk dat het bij jouw iets sneller mag verlopen als bij ons... anders sluit je maar lekker hier op het wachtbankje aan... tellen we samen af naar je nod.

    Inderdaad, het is best mogelijk dat je te snel / vroeg getest hebt... misselijkheid heb ik ook altijd voor mijn ongi, dus ik ben er al aan gewend, ik neem het voor lief en neem dat kwaaltje ook niet meer serieus. Maar voor iedereen is dat natuurlijk verschillend.... Vind het zelf ook nog een beetje vroeg voor jou om nu al kwaaltjes van eventuele zwangerschap te hebben... maar wonderen zijn de wereld nog niet uit ;)

    Succes meid!
     
  2. Spanish

    Spanish Niet meer actief

    @ miss dior!

    jaa idd.. normaal gesproken 1 dag voor me nod heb ik wel wat bruin slijm verlies.. maa rnu nog totaal nergens last van behalve dan die witte dikke slijmerige afscheiding.

    Heb ik maandag de duivels nog niet op visite gehad! dan ga ik nogmaals een testje tegenaan gooien.

    Hoop het zo !

    liefs
     
  3. collo003

    collo003 VIP lid

    12 feb 2009
    7.802
    1
    0
    Oeteldonk
    hallo dames en welkom Melissa.
    Het is rustig geweest vanavond zeg! Heb het gevoel dat mijn ongie alsnog morgen gaat komen. Toen ik daarstraks voor de 110ste keer vandaag naar het toilet ging volgens mij de eerste hele lichte voortekenen gehad. Zal morgenochtend wel doorbreken. Zo niet, dan gooi ik er een testje tegenaan.

    Maar ik heb me er vanavond al bij neergelegd dat het niet zo is. Geeft niks, volgende ronde weer alle kansen en mag mijn man ook weer aan de klus. Zou nl. wel sneu zijn, hij had zich zo verheugd op een paar maanden intensief klussen en dan zou het nu al over zijn... :)

    Maar wel f*cked up dat mijn cyclus ineens raar gaat doen. Was altijd zo lekker gelijk.. Maar ja, mag nog niet klagen vergeleken met sommige meiden hier.

    Mijn man is ook een doos hè, kom ik daarstraks uit mijn werk...zeg ik schat, ben nog steeds niet ongesteld. Reageert meneer vrij lauw...Oh.. Ik zeg: morgenochtend dan maar testen? Tja, da's goed, we zien wel...
    Ik had echt zoiets van: Hallo, reactie! Dit is spannend! Maar nee, meneer was de koelheid zelfve.
    Daarstraks verteld dat het waarschijnlijk toch niet is omdat ik hoogstwaarschijnlijk morgen ongesteld wordt...
    Begint ie mnet ineens in de auto te zingen: "Wij krijgen een kindje"
    Ik: Huh? Schat ik had je toch net gezegd dat het waarschijnlijk niet zo was?
    Kijkt ie me heel schaapachtig aan: "Oh, jammer zeg"

    Misschien een beetje traag van begrip...maar wel een schat.
    Die armband had ie gekocht omdat hij afgelopen maanden echt belachelijk veel aan het werk is geweest en de rest van de tijd voetbal heeft gekeken. Erg lief van hem en echt heel erg onverwacht. Zulke dingen doet hij echt zelden. Maar dat maakt het des te specialer als hij het wel doet.

    Zo heb mijn hart weer een beetje gelucht en we weten weer hoe de vlag erbij hangt...morgen rode vlag...
     
  4. jewe

    jewe VIP lid

    16 feb 2009
    9.544
    0
    0
    verkoopster baby artikelen
    noord brabant
    Hoi Hoi, Ik ben Jewe. 24 jaar en sta te popelen om mama te worden. We zijn 7 mnd bezig geweest zonder resultaat, toen een half jaartje terug aan de pil gegaan vanwege stress en wat andere zaken. Nu zijn we weer positief en in de 3e ronde beland. Nog 3 dagen en 1 nacht tot ik mag testen, als die vervelende :evil: :evil: tenminste weg blijven.

    Alle meiden hier heel veel succes met zwanger worden en dat het wachten maar snel voorbij mag gaan.....

    Greetzzz Jewe.
     
  5. moppie 1279

    moppie 1279 Bekend lid

    4 dec 2008
    886
    0
    16
    in de detail handel
    ergens in het noorden
    erg spannend allemaal weer komen ze of komen ze niet :evil: nog geen gekke tekens allen wat witte afschijding we wachten nag maar ff af
    suc6 allemaal
     
  6. Leonizzie

    Leonizzie Fanatiek lid

    8 okt 2008
    2.448
    0
    0
    Jeugbeschermer Bureau Jeugdzorg
    Collo, ik kwam even spieken of je al getest had? Zijn de duivels weggebleven? Ik hoop het zo!
     
  7. collo003

    collo003 VIP lid

    12 feb 2009
    7.802
    1
    0
    Oeteldonk
    He Leonizzi,

    Duivels zetten hele voorzichtige stapjes deze maand, maar komen er echt aan. Gaat later vandaag doorzetten. Mijn cyclus is gewoon een beetje van het padje af. Jammer, had altijd zo'n stipte cyclus.

    Ach ja, paar daagjes ongie en dan weer klusserdeklus :)

    Had trouwens vanmorgen voor alle zekerheid maar even getest en nega, dus ik heb weer rust de komende twee weken, daarna begint het circus weer opnieuw, maar ik merk nu al dat het steeds makkelijker wordt.

    Zal mijn banner maar vast aanpassen, dit staat zo hoopvol ;)

    He Jewe, jij moet hier zeker blijven meid! Als wij zwanger raken, kun jij ons lekker alles vertellen over kinderwagens en al het andere. jij hebt er verstand van. (Jewe werkt in een baby-speciaalzaak, is dat niet handig?)
    Enneh, spannend voor je zeg! Nog een paar dagen...
     
  8. LadyJoey

    LadyJoey Fanatiek lid

    18 sep 2008
    2.032
    0
    0
    Indicatiesteller
    Noord Brabant
    Meiden,

    Ik ben er vandaag en morgen verder niet. Vandaag op naar Oosterhout, gaan we met vrienden naar het go apresski feest, in de nacht rijden we meteen door naar oostbrabant, naar mn ouders. Morgen is het daar halfvastenfeest... dus echt een FEEST weekend! Geen tijd om na te denken over kindjes, ovu's, eieren, aftellende dagen, slijm of wat dan ook, haha! Relaxed!

    Kus kus kus,
    Ik denk aan jullie!
     
  9. manonn

    manonn Fanatiek lid

    25 nov 2008
    1.659
    0
    0
    Hee lady's

    Ondanks dat het even is geleden dat ik op deze forum. ( paar dagen voor nod ) heb gezeten..
    Wil ik jullie laten toch eventjes laten weten dat ik ZWANGER ben.

    Voel me helemaal gelukkig!

    Succes voor alle damens die bezig zijn! Hoop dat het bij jullie snel zover is!
    En meiden die zwanger zijn ; Gefeliciteerd!

    Liefs, Manon
     
  10. Elfquest

    Elfquest Lid

    22 feb 2009
    19
    0
    0
    Ik zit nu ook te wachten... spannend hoor!

    Ik ben wel heel nieuwsgierig, er zijn nog totaal geen tekenen dat :evil: komt.
    Maar ik ben bij vlagen wel duizelig en heb rommelende darmen.
    Mijn cyclus is 3x 28 dagen geweest, 4e x 30 en de 5e 32 dagen.
    Nu zit ik op dag 28 in mijn cycus maar wanneer zouden jullie testen?
    Moet ik wachten tot minstens dag 32 of al eerder...?
     
  11. isabel82

    isabel82 Fanatiek lid

    15 aug 2008
    1.199
    0
    0
    roermond
    hey collo ik kwam ff snel hierheen zo tussen alle surprises door om jou te bedanken voor jou super lief kaartje
    dank je wel lieverd
    ben ik echt super blij mee

    kusje
    xxx
     
  12. jewe

    jewe VIP lid

    16 feb 2009
    9.544
    0
    0
    verkoopster baby artikelen
    noord brabant
    Ik blijf hier nog even kletsen hoor collo. En vraagjes op babyspul mogen altijd. Maar hoe is het met jou? Hebben de :evil: :evil: zich al laten zien of is er nog steeds hoop?

    Voor alle meiden die de :evil: :evil: hebben moeten verwelkomen: Echt balen! Heel veel succes in April. De lente met zijn bloemetjes en bijtjes komt eraan, dus hele vruchtbare dagen.
     
  13. sunnyqueen21

    sunnyqueen21 Fanatiek lid

    18 feb 2009
    4.277
    1
    38
    verzorgende IG
    Friesland
    Hier nog steeds niks.... Wordt er een beetje naar van....
     
  14. gimena

    gimena Niet meer actief

    wow tof jou!
    hoeveelst ronde is het raak?
    Gefeliciteerd met je zwangerschap!
     
  15. manonn

    manonn Fanatiek lid

    25 nov 2008
    1.659
    0
    0
    Thanks! Dit was ronde 3.
    Groetjes!
     
  16. collo003

    collo003 VIP lid

    12 feb 2009
    7.802
    1
    0
    Oeteldonk
    Volgens mij heeft iedereen drukke plannen dit weekend. Mijn duvels zijn er nog niet in volle sterkte, maar helaas wel aanwezig. Maar ben er alweer overheen. Vandaag lekker toastjes filet americain zitten snoepen. Zo zie je maar, het heeft ook zijn voordelen. :D

    Isa, geen dank hoor, je bent een lieve meid en het wordt tijd dat je weet dat andere mensen dat ook heus in je waarderen. Alleen jammer dat de kaart niet op maandag is aangekomen, maar wilde niet riskeren dat hij te laat kwam. Hoop dat je een leuke dag hebt maandag!

    Manonn, van harte met je zwangerschap. Is altid leuk om te horen dat het bij sommigen lekker snel raak is.. Nu zelf ook ronde drie in, dus ik ga ook voor een derde ronde kindje!

    En Sunny, naar voor je meid. Maar als je uit gaat van je langste cyclus, hoeveel dagen overtijd ben je dan?

    En Elfquest, testen moet je doen wanneer jij dat wilt en er klaar voor bent. De meesten zullen zeggen, wacht tot na dag 32, maar gewoon testen wanneer je wilt. Die testen van de KV zijn nou ook weer niet zo duur dat je erop leegloopt... Alleen als je negatief test, weet je eigenlijk nog niks omdat je of nog ongesteld kunt worden of nog te vroeg test, waardoor er te weinig HCG wordt waargenomen. Dus dan heb je nog geen duidelijkheid. Daar moet je dus wel even rekening mee houden.

    Verder vandaag lekker druk geweest. Bij de Cranenbroeck een mooie tuinset, eettafel met 4 grote rieten stoelen besteld en twee loungestoelen en een tafeltje voor ons kleine terrasje. Dus over twee weken kunnen wij heerlijk buiten zitten. Nu hebben we nog steeds wat tijdelijk plastic spul staan, wat ongeveer van ellende uit elkaar valt, dus het werd ook wel eens tijd.

    Morgen maar weer eens lekker de tuin in, ben toch niet zwanger, dus kan lekker met mijn handen door de aarde wroeten ;)
     
  17. Leonizzie

    Leonizzie Fanatiek lid

    8 okt 2008
    2.448
    0
    0
    Jeugbeschermer Bureau Jeugdzorg
    Manon, wat leuk dat je dat hier komt melden. Gefeliciteerd en geniet ervan meid!
     
  18. collo003

    collo003 VIP lid

    12 feb 2009
    7.802
    1
    0
    Oeteldonk
    Goedemorgen dames,

    Duivels vandaag in volle hevigheid aanwezig en ze pakken me hard aan hoor. Zit helemaal krom van de buikpijn, hoop dat het zo iets minder wordt, want ik wilde nog even in de tuin aan de slag.
     
  19. babs81

    babs81 Niet meer actief

    Goeie morgen meiden

    Jullie zien me banner al wel :cry: Mijn cyclus word steeds korter! ERG raar.. begon met 29 dagen en vorige maand 27dagen en nu 26 dagen

    Geen goed teken :cry: :(

    Lig nu op bed met FLINKE MIGRENE.. (en isa zou langs komen :cry: )
    Hoop dat ik snel weer opkrabbel..En morgen naar isa kan voor haar verjaardag :oops:

    Banner weer aangepast.. :) Nieuwe ronde... HOPELIJK nieuwe kansen!(Chris doet er hard zijn best om, en is om de dag bezig om zijn luie zaad te lozen voor gezonde frisse zwemmertjes) :evil: Hopelijk werkt dat wel!
    Vind het vandaag een GROTE telerstelling... Besef mij ineens.... IN 2009 GA IK GEEN MOEDER MEER WORDEN! :cry:

    Nou ik ga me oogjes dicht doen.. word kotsmisselijk van dat licht :oops: :sick:
     
  20. babs81

    babs81 Niet meer actief

    we lopen iig nu gelijk.... KLOTE HOOR :cry:
     

Deel Deze Pagina