PARIJS - Artsen in een ziekenhuis in Parijs hebben een huzarenstuk volbracht. Ze slaagden erin een 1,5 kilo zwaar gezwel operatief te verwijderen bij een te vroeg geboren baby, die zelf 1,7 kilo woog. Dat meldde een woordvoerster van het Robert Debré-ziekenhuis vrijdag. De tumor werd ontdekt tijdens de geboorte van het meisje op 25 augustus. Ze kwam via een keizersnede ter wereld. De moeder was op dat moment 31 weken zwanger. De baby maakt het naar omstandigheden goed. Bron: Telegraaf
bizar he... ik heb zoiets 1x vaker gehoord, dat baby's geboren worden met een tumor... geweldig dat het kindje succesvol is geopereerd.
Haha oke maar ik dacht eigenlijk kindje van 1,7kg en daar is 1,5kg aan tumor verwijdert Maar het was al wat laat
Wat erg zeg zoiets. Maar gelukkig dat de operatie geslaagd is. En nu hopen dat dat gezwel niet weer terug komt.
ik las het ook verkeerd hoor... het staat er ook op en manier die je verschillend kunt opvatten... na de operatie woog het kindje 1,7 kilo was handiger geweest... maargoed, nog steeds heftig dus he, voor zo'n uk..