Hoi Jolan, Justin heeft er wel koorts van gehad de dag na de prik 38,5 maar verder is hij gewoon vrolijk dus hij is er niet ziek van ofzo. Hoe is het met Thijs?
hey ramona, onze thijs heeft donderdag koorts gehad en was er echt helemaal ziek van en gister nog verhoging maar toen ging het al wel beter. vandaag gaat het helemaal goed. Ik heb 2 dagen gewerkt en thijs eigenlijk nauwelijks gezien omdat ik ook 's avonds op school moest zijn ivm kerstvieringen. dat vond ik wel heel moeilijk. nu heb ik vakantie gelukkig.. net liep thijs aan de hand vanaf de voorkant naar de achterkant, ik denk zo'n 8 meter. zo knap ben zo benieuwd wanneer hij nu echt gaat lopen.. iedere keer denk ik het zal niet lang meer duren.. we zullen zien. loopt justin al? hoe gaat het met jou? heeft de ongi door gezet?
ah dus thijs was toch nog zo ziek, zielig is dat dan he en vooral balen als je het dan nog zo druk hebt en hem weinig ziet. Wat knap dat hij al zo ver heeft gelopen, zal vast niet zo lang meer duren. Justin loopt sinds zijn verjaardag (september), dus dat was vrij vlug! Vandaag lekker in de sneeuw gespeeld, zo schattig om te zien! Ja mn ongi was meteen de dag erna goed doorgezet en is nu over dus we gaan meteen weer flink klussen want ik hou er maar weer rekening mee dat mn cyclus weer zo 21 dagen is. Dus ben benieuwd weer deze maand. Gaat wel vlug zo met een korte cyclus! Maar misschien word hij steeds weer wat langer, we zien wel! En is bij jou ook de ongi al over?
Hoi allemaal! De laatste uurtjes van 2009! Hoe is het met jullie? Ik zit nu op dag 17 dus mn NOD komt er bijna al weer aan (als mn cyclus weer kort is)ben benieuwd! Zou toch leuk zijn als 2010 gelijk leuk nieuws brengt Zo niet dan gaan we weer gewoon vrolijk verder! Ik wou in ieder geval iedereen alvast een heel gelukkig&gezond 2010 wensen en dat het voor ons allemaal maar raak mag zijn in dit nieuwe jaar! groetjes!
Hoi, Gelukkig nieuwjaar allemaal. Hier gaat alles prima, wel ongesteld geworden, dus zitten weer in de volgende ronde. Zijn inmiddels verhuisd, dus erg druk geweest. Verder bij jullie nog nieuwtjes? Groetjes Wallie
de aller beste wensen voor het nieuwe jaar!!! ramona. spannens weer dus. als je weer maar zo kort hebt zou het kunnen dat onze nod ongeveer gelijk ligt deze maand. ik hoop voor je dat het jaar mooi begint voor jullie.. wallie een beetje je plekje gevonden in je nieuwe huisje of ben je nog volop aan het ruimen? fijn iig dat de verhuis achter de rug is. wel balen dat je ongi bent geworden. nieuwe ronde nieuwe kansen. ik ben op dag 24 vandaag dus ik zit weer tegen mijn ongi aan. deze maand niks gevoelt en ook geen ovulatie testen gebruikt omdat ze te laat binnen waren. ik weet wel dat ik me eisprong heb gehad omdat mijn temp omhoog is gegaan maar ik weet niet precies wanneer. ik denk rond kerst en dan is mijn nod vrijdag. dat zou betekenen woensdag oudbloedverlies en vrijdag ongi. we zullen zien. ik denk zelf niet zwanger...heb nu helemaal geen kwaaltjes of wat dan ook. en groot nieuws... onze thijs loopt!! sinds afgelopen dinsdag ben helemaal trots..
hallo allemaal ik heb net mijn laatste pil in genomen en dan gaan wij ook voor een 2de. is weer allemaal heel spannend natuurlijk
@jolan We zitten nu inderdaad rond dezelfde tijd, ik zit nu op dag 23. Dit is tot nu de langste dag van mn afgelopen cyclussen (afgelopen keer 19&21 dagen) dus ben echt benieuwd... meestal als ik hier er iets over schrijf dan word ik al snel ongesteld haha dus ja.... Toen ik bij Justin testen was ik eerst te vroeg en na 3 dagen was het wel positief, ook had ik toen helemaal geen kwaaltjes dus ja moeilijk is het dan of het nu wel zo zal zijn. Heb wel een beetje een gek gevoel maar meer de zenuwen denk ik ook omdat het nu precies dezelfde tijd is als met Justin, toen ging ik ook deze week testenen was het raak! Zou toch wat zijn als het nu hetzelfde zou zijn maar ja zal vast wel niet! (blijf ik maar proberen te denken haha) Ook weer spannend voor jou Jolan! En wat goed dat Thijs nu loopt, hartstikke leuk! Zo trots ben je dan he! @wendy Spannend voor je dat je nu ook weer gaat voor een tweede! Hopelijk is het snel raak! Hoe ging het bij je eerste, was je toen ook snel zwanger?
hallo ja bij de eerste was het in 1keer raak dus ben benieuwd hopelijk mogen we een 2de wondertje hebben jullie ook allemaal kriebels als jullie erover paretn heb echt kriebels van mijn tenen tot aan mijn oren
@Jolan! Eerst lees ik ongesteld en wat zie ik nou ben je toch zwanger!!! Wat leuk, een licht streepje is een streepje dus zwanger! Gaaf zeg in het nieuwe jaar! Ik ben ook nog steeds niet ongesteld...donderdag heb ik een test gedaan maar die was negatief maar zit nu op dag 27 en hiervoor was mn cyclus natuurlijk steeds zo kort dus vind het echt spannend! Als ik dinsdag nog niet ongi ben dan ga ik weer een test doen! Dus duim voor me! Bij Justin had ik ook eerst te vroeg getest en een paar dagen later was het wel raak dus hopen maar! @ Cindy bij jou is het dus ookal raak wat leuk zeg! Gefeliciteerd! Nu ik nog!!!
ja das raar he. ik heb 3 dagen bruin en rose bloedverlies gehad. vandaag ineens niks meer. toen dacht ik vanmiddag ik doe een testje maar ik had vandaag al 1 liter water en net van te voren 3 koppen thee op. maar toch zie ik een streepje. nu maar even afwachten of ik morgenochtend een donkerder streepje heb. ik laat het wel even horen. ben benieuwd ramona ik duim zeker voor je!!! heb je enig idee wanneer je ovulatie is geweest? als je dan 14 dagen verder telt weet je wanneer je test positief zou moeten zijn. ik zit vandaag op dag 13 na mijn ovulatie denk ik.
Hoi Jolan, En en donkerder streepje ? Hoop het zo voor je dat zou al snel zijn he vergeleken met de 1e! Ik heb geen idee wanneer mn eisprong was, heb wel bijgehouden wanneer we het gedaan hebben en ja verder wacht even af tot dinsdag maar nog helemaal geen tekenen van ongi op deze 28e dag. Zou het wel gek vinden na die korte cyclussen als het nu opeens erg lang is maar goed dat kan natuurlijk wel. Toch heb ik wel een idee dat ik zwanger ben maar ja als het niet zo is is het weer een tegenvaller dus ja maar gewoon afwachten... Nou laat ff weten hoe je test was! groetjes!
Goedemorgen meiden, Mag ik me bij jullie aansluiten? Wij gaan ook voor een tweede wondertje. We zitten nu in ronde 2. Onze zoon is nu 22 maanden. @jolan, ik zie ook een tweede streepje! Gefeliciteerd!!
hoi roses welkom. succes met zwanger worden. op welk moment in je cylus zit je nu? ramona spannend hoor. kun je het volhouden tot dinsdag denk je? ik heb vanmorgen getest en het streepje is donkerder. maar twijfel nog erg omdat het voor mijn gevoel nog niet donker genoeg is. ik zit vandaag op dag 14 vanaf ovulatie denk ik. ook omdat ik toch bruinverlies had en nog een heel klein beetje heb ben ik onzeker. maar het blijft toch afwachten. met thijs had ik een test die zwanger of niet zwanger en dat was duidelijk. dus ga maar proberen die vandaag ook een te scoren om dan morgenochtend te testen.
Nou Jolan deze is toch echt wel duidelijk hoor! Kan me wel voorstellen dat je twijfelt vanwege dat bruin verlies, maar dat hoor je toch wel eens vaker geloof ik? Voor je eigen gevoel doe je gewoon die andere test nog, maar volgens mij is het gewoon raak! Leuk leuk! Ik geen test meer in huis dus ik kan het nog niet doen, maar beter ook Ik ga er wel een bestellen via internet dus dan heb ik hem vast pas dinsdag en dan doe ik hem meteen! Ik hoop het nu toch ook echt zo!! Maar heb afleiding dit weekeind want we zijn met de badkamer begonnen, heb nu ff pauze en ga zo mn man weer even helpen! Roses welkom! Was het bij de eerste ook snel raak of duurde dat even?