Ja iedere vrouw denk ik wel hahaha Leuk he! Gezonde spanning!! Heel veel plezier op de grote dag en nog veel gelukkige jaren samen!
Haha het lijkt altijd iets waarnaar je uit kijkt maar het dringt je pas echt door dat het werkelijk gaat gebeuren als het dichtbij komt. Maak je niet druk. Je familie en vrienden zorgen wel dat alles goed komt en jij je nergens zorgen om hoeft te maken. Iederen staat voor je klaar, want het is JOUW dag (en die van je partner natuurlijk..) Geniet er van!
Oh wat leuk gefeliciteerd !! Had er zelf ook last van. Heb inmiddels zo een 46843357 keer de trouw dvd bekeken .
Leuheuk!! Gefeliciteerd en vooral genieten hoor! Hier zijn we druk in de planning voor ons trouwerij dit jaar a.s zaterdag een afspraak in het Stadhuis waar we het ja-woord willen gaan zeggen. Super spannend, en oh die voorpret vind ik nu al helemaal geweldig!
Oh ja, ontzettend! Maar dat lijkt me normaal. Alvast een fijne dag en het is inderdaad zo voorbij dus geniet iedere seconde! Dan heb je voor altijd een mooie dag om op terug te kijken
Heel herkenbaar! het was niet dat ik twijfelde of ergens druk om maakte maar had er zon zin in. Elke keer wanneer ik er aan dacht had ik een kriebel in mijn buik. De avond van tevoren heb ik amper geslapen ik denk dat ik zon 4,5 uur heb geslapen, had ruim de tijd om te douche haha. Alles komt goed en gewoon lekker genieten!!!
Alvast gefeliciteerd! Ik was helemaal niet zenuwachtig. Tot het moment kwam dat ik bovenaan de trap stond, klaar om naar beneden te komen. Knikkende knietjes Veel plezier vrijdag! De dag ging hier veel te snel voorbij, vergeet af en toe niet eventjes een momentje voor jezelf te hebben en je te "realiseren" wat er allemaal gebeurd nu. Het kan namelijk zo als een roes aan je voorbij gaan sommige dingen.
Bedankt voor jullie lieve reacties. Ga zoveel mogelijk proberen te genieten. Me mooiste cadeau heb ik vanochtend al gekregen. Een positieve zwangerschaps test. Wel vaag maar streep is streep
Zeker weten, een streep is een streep! Wat bijzonder om deze mooie dag met zijn drieën te mogen beleven
Ja ben super blij dat we met zijn drieën mogen meemaken.... Hoop dat jij over 8 dagen ook positief test. Hoop het voor alle dames hier.
Proficiat met de komende trouw én met je positieve test Geniet ervan want de dag vliegt echt om! Ik had er ook zenuwen voor maar je begint de dag al met een glaasje cava en zo volgen er nog redelijk wat, dus dan vallen die zenuwen wel wat weg Ik had ook schrik voor al die aandacht die ik die dag zou hebben maar dat vond ik uiteindelijk ook fijn, een dag dat je je echt een prinses voelt