ik heb hier een zwart zakje van Grozette liggen: Italian Flakes kaasvlokken (voor over de risotto). Ik kan maar niet achterhalen of ik deze mag eten. Bij ingredienten staat: kaasvlokken min. 40% vet is ds. Ingredienten: melk, zout,stremsel. Weet iemand welke ik bedoel en of ik deze mag eten?
oja, vond wel: Het product is glutenvrij maar bevat koemelkeiwit en lactose en: Grozette heeft de Italian Flakes vernieuwd. Grozette Italian Flakes zijn gemaakt van minimaal twaalf maanden oude Italiaanse, harde kaas zonder kippeneiwit. De nieuwe, flinterdun geschaafde flakes zijn volgens de fabrikant ideaal in bijvoorbeeld een salade of een carpaccio.
ik heb het op internet opgezocht, geloof het of niet maar er is een Grozette site Kan niet vinden of het rauwmelks is of niet, maar heb wel een informatienummer voor je: 0348-410264, komt van deze link:Grozette vernieuwt Italian Flakes- Profnews Dit is de site van grozette: Grozette succes! (ik denk dat het wel mag hoor, haast alles wat in Nederland wordt verkocht is niet rauwmelks)
Kaassoorten - Grozette bij deze link staat aangegeven hoe de verschillende kazen zijn behandeld.. rauwe melk mag je dus niet hebben..
ja, ik had die zojuist ook gevonden, maar bedankt Paloe! nou, ik had eerst een ander zakje met een soort van Parmesan,maar daar stond wel op dat het rauwmelks was. Ben nog niet zo lang zwanger, dus ben me een beetje aan het orienteren en wou vanavond risotto eten, vandaar
Niet doen tijdens zwangerschap | Voedingscentrum, eerlijk over eten alleen in de zachte rauwmelks kazen kan de listeriabacterie overleven in de harde kazen kan de bacterie niet leven Kaas mag! | Zwangerschap
Alle parmesan is van rauwe melk. Gelukkig mag die gewoon *gek op parmesan* (ook over carpaccio trouwens )