Hier deze maand een voorbeeld van een stabiele temperatuur.... al sinds ik na ongi ben begonnen te tempen is deze 36,4. Grappig...
Goedemorgen kippetjes, @Suus, goed weer wat van je te lezen, ga lekker genieten van de kerst en je gezinnetje, tank lekker bij en dan ben je binnen notime weer fit, hoop ik toch!! @Mykelti, goed bezig zeg, ik heb bewondering voor je!! en ik denk ook niet dat een keer uiteten je gewicht gelijk weer laat schommelen!! Succes met je paps morgen, hoop dat het dotteren lukt en dat jullie met een gerust hart de kerst in kunnen!! @Saffron, wat leuk weer een meisje erbij!! En idd al klinkt het als een cliche wat een opluchting dat alles goed is!! Wij mogen woensdag voor de 20 weken echo en dan hopen we ook op positief nieuws, in de trant dat alles oke is met bib. En natuurlijk willen we heel erg graag weten wat we straks in onze armen mogen sluiten... geloof dat kristel dat vroeg, nee helaas weten we het ondanks al de echos nog steeds niks, we hebben geen stilligger haha.... mmmm van wie zou hij/zij dat nu hebben??? Maar zo gauw we het weten zet ik het hier neer, beloofd!! @Hexje, spannende dag voor jou morgen, hoop dat blijkt dat je twins goed gegroeid zijn en dat je je zorgen hebt gemaakt om niks... mijn duimen draaien!! @Beschuitje, ik was ook zo erg, kon ook overal wat achter zoeken maar laten we eerlijk zijn... de dagen op het wachtbankje zijn ook verschrikkelijk lang! @Nanette, hoe is het meis, kan je je nog beheersen nu je wat meer vrijheid hebt gekregen van de fysio?? Hoop dat je vriendin snel orde op zaken stelt binnen jou huishouden zodat jij weer rustig bij kan komen knuf @ Eternity, bijna woensdag... dan mag je eindelijk voor jullie droomhuis tekenen... nog een paar daagjes meis. @Karine, knuffel voor jou meis, lijkt me heel moeilijk helemaal omdat zij niet weten van jullie wens!! Ik heb het juist andersom, vriendinnetje van mij *heeft kort hier in het kippenhok meegedaan maar kon haar plekje op stok niet goed vinden* is al een heel tijdje bezig met zwanger worden, met de kerst komen ze gezellig bij ons eten maar ja mijn buik blijft natuurlijk wel doorgroeien... tja dat moet voor haar confronterend zijn maar gelukkig kunnen wij er wel lekker over babbelen. @Goof, volgens mij heb je na je laatste post een meldingsplicht gekregen haha... hoop dat beeb nog even blijft zitten.... buiten is het veels te koud haha. Maar hou voor de zekerheid wel je camera in de aanslag 2Femke, hoe is het me je handjes??? @all die ik natuurlijk vergeet... wij het maar aan de griep die niet wil vertrekken, een grote knuffel!!!! liefs Rieanne
Suus, Wat naar dat je niet lekker in je vel zit.. Ik hoop dat je wat tot rust komt en in januari weer vol energie zit en en vol voor kunt gaan..! Moet je veel werken (extra koopavonden etc) tot de kerst? lfs Leo
Ja jullie gaan me alleen maar nog zenuwachtiger maken.......*proest*...............dacht dat ik dat juist nu niet meer zou hebben maar heb het alleen meer..... Zo ik heb weer aan mijn meldingsplicht gedaan om geen onrust te stoken in het hok.........dus kippetjes jullie kunnen weer verder met jullie verenpak.
Jee Goofy, wat maak je het spannend steeds met je voortekenen..! Geen blauw lint om de wieg omdat je schoonouders niet weten wat het wordt?? Denk je niet dat ze een vaag vermoeden hebben als ze de babykamer zien?? Of is dat verboden terrein en staat de wieg elders...??
He meissie, weet ze het niet???? Mijn vriendin wist het wel, ook niet elke vriendin maar dat maakte het een stukje makkelijker destijds. (huh mijn zoontje praat met een zacht g........"duichen" hahahaha.....)
@Rieanne, nou ik heb heel veel warme dingen voor de kleine, en krijg zo nog een warme shelter van lodger.......Kris het gaat door hoor, tot zo!!!
hey hey goof. Ik moet altijd zo lachen om jou. Dwaas meisje. Ik lig lekker in mijn bedje. Mannetje is ontbijt halen.
Jeetje Goof, ik zie nu pas dat je de 37 weken alweer voorbij bent... ben er echt niet bij met mijn hoofd... in dat geval..... Kom maar lekker ons gezelschap houden lief klein goofje.... papa en mama zijn er volgens mij helemaal klaar voor. Nu maar hopen dat het er een is die luisterd haha. Veel plezier bij Kristel!! liefs Rieanne
Hmmmmmmmmmmmm, wat doe ik dan fout dat manlief net zijn bed uit is en ik al sinds half zes in touw ben met Tom, oke ik heb het gerekt tot half zeven om uit bed te komen maar dan toch Vertel wat is je geheime ingredient??
Hmmmm, dat heb ik dus verkeerd gedaan bij Tom...... ach ja dan maar hopen dat het lampje tijdens de kraamweken weer net zo fijn gaat branden als toendertijd bij Tom haha. Voor nu heeft hij al moeite te onthouden dat hij woensdagochtend vrij heeft omdat we voor de 20 wekenecho gaan.... tja mannen???
@Rieanne, wacht maar..............laat Femme nog maar ff genieten, straks is het over met de pret......gna gna gna........hoewel die kleine van ons tot half 8 slaapt....... @Leo, ja die voortekenen, maar dat duurde bij zoontje ook 2 weken......dus tja dan komt 14 dec toch nog uit.......maar denk het niet hoor..... @Femme geniet nog van je ontbijtje he.......hahahahahaha........ Nou ik ga vliegen, ff adres opzoeken, zoontje aankleden en weg. Tot strakkies!!!