mijn zoon is nu 19 maanden oud. Sinds de dag na Kerst os hij ziek. 4 Dagen koorts gehad, veel slapen en verkouden. Koorts is nu weg, maar de griepverschijnselen niet. Hij is humeurig, erg moe, eet en drinkt weinig, plast weinig en hoest veel. En sinds vandaag heeft hij ook rode vlekjes op zijn buik, rug, liezen en oksel. We zijn na 3 dagje koorts wel langs de huisarts geweest, zijn keel en oortjes waren een beetje rood, maar niks ontstoken, gewoon een virusinfectie zei hij. Iemand ervaring? Vind het zo lang duren en nu ook die vlekjes erbij. ..
Klinkt precies als toen mijn dochter de 6e ziekte had. Google er maar eens op. Onschuldige kinderziekte, welke veel kindjes krijgen en het ergste heb je nu wel gehad. Beterschap!
Klinkt idd als een vlekjes ziekte, de zesde. De uitslag zal dan ook redelijk snel verdwijnen en je zoontje zou dan ook snel moeten opknappen.