Mijn dochter is echt fan van playmobil. Ze speelt er uren mee. Nu is mijn jongste ondertussen 4 en wil nu ook graag playmobil. Maar dan niet de playmobil die zijn zus heeft (prinsessen, paardenstal en winkelcentrum). Maar playmobil voor jongens. Ik ben dus aan het rondkijken maar er is zoooooveel keuze. Aan m'n zoon zelf vragen heeft ook geen zin want alles wat ik laat zien roept hij 'die wil ik!!'. Dus vandaar mijn vraag. Wat zijn leuke speelsets voor jongens? Ik vind het leuk om van 1 serie meerdere dingen te kunnen kopen / cadeau te vragen. Zodat het steeds uitgebreid kan worden. Dus daarom wil ik graag een keuze maken.
Onze jongste (3,5) heeft pas z'n eerste playmobile gekregen. Helikopter met 2 piloten en een gewonde op een brancard. Dat is hier dus echt een succes.
Hier zijn de playmobil summerfun dingen populair, camper, fietsen, surfplankjes, speedboot met trailer en auto. Is ook leuk voor je dochter denk ik.
Wij hebben voor onze zoon: Piratenschip Cruiseschip Camper Helikopter Ambulance Politieauto's en trailer en uitbreidingen Kinderboerderij Brandweerauto's met uitbreidingen Vliegtuig Politiebureau Vooral de brandweer en politie zijn in trek.
Wij hadden voor de jongens: - dierentuin - ark van Noach - vuilniswagen / kraan / veerpont / kiepwagen / vrachtboot. We hadden een zak met van dat schone lichte zand, dat werd gecombineerd met de vrachtwagens en de boten. Erg leuk. Ridders hebben we hier nooit echt mee gespeeld. Daarnaast had ik als kind de speeltuin, camper, speedboot, veel huisraad. Eigenlijk werd de gewoon de hele woonkamer vol gebouwd en speelde iedereen met alles Mijn neefje heeft trouwens het ziekenhuis, brandweer, politie en reddingshelikopters. Die speelt de hele dag dat er ongelukken gebeuren, de politie en de brandweer de slachtoffers redden en dan naar het ziekenhuis brengen. Vind hij helemaal geweldig! Hij heeft ook het grotere kasteel e.d., maar daar speelt hij niet echt mee. Hij vind het dan vooral leuk om met die schietdingen pijlen tegen ons aan te schieten
Hier is de brandweer(kazerne), politie en ambulance een al jaren groot succes...playmobil city action
Hier was de jongste op die leeftijd helemaal gek op zijn Jake en de Nooitgedacht piraten Playmobil, volgens mij is dat van Disney Junior ofzo. Maar de dierentuin versies deden het hier ook altijd erg goed.
Als eerste was de brandweer auto en de safariauto in trek bij mijn jongste zoontje. Toen hij 2,5 was deed hij niets liever dan poppetjes en spullen in en uitladen en rondrijden. Nu is hij 3,5 en speelt hij vooral gevechten na tussen poppetjes, met piraten en ridders. We hebben een kasteel en de piratenboot.
Auto's, garage, carwash en tankstation zijn hier in. Brandweerwagen is favoriet en hij wil een brandweerkazerne. Van die werkvoertuigen vind hij ook geweldig. Vrachtwagen voor groot transport, kiepvrachtwagen, graafmachine, vuilniswagen, stratenveger, tractor. Politieauto's ook maar met het politiebureau speelt hij helemaal niet. Misschien daar nog wat te jong voor. Hij is tot nu toe nog niet voor het kleinere geprul.
Eerst de speeltuin en de boerderij. Nu vooral de politie, brandweer, auto met aanhanger en boot. En het huis vindt ie ook erg leuk en herkenbaar
Mijn zoontje heeft het ridderkasteel, dat vind hij helemaal super. Maar speelt ook heel graag met de vakantiesets en het prinsessenkasteel van zn zus. Dat laatste gebruikt hij om de prinsessen gevangen te zetten, dat dan weer wel.
Mijn jongste zoon speelt graag met de speeltuin op de opvang, dat wordt dan ook zijn eerste set met de feestdagen.
Ze hebben hier ook 2 zwembaden van summerfun, zet ik met mooi weer ook buiten....kunnen ze uuuuuren mee spelen ...
Wij hebben mijn zoon met zijn vierde verjaardag een groot ridderkasteel gegeven. Speelt hij heel vaak mee. Haalt t wel regelmatig weer uitelkaar. Alle kinderen die langs komen zijn er niet weg te slaan. Inmiddels heeft hij ook wat dingen van country ofzo erbij. Maar goed dat is dan toch van verschillende lijnen.
Hier is het cruiseschip, de vuilniswagen, de camper en het zwembad een succes bij onze zoon. De dinosaurus set speelt hij niet mee.
Hier wordt het meest gespeeld met de politie spullen, het huis, het ziekenhuis, het zwembad en het aquarium
Mijn zoon houdt meest van de hulpdiensten , brandweer, ambulance... En sinterklaas met zijn stoomboot. Nu wil hij nog graag het aquarium. De piraten en ridders liggen hier veel stof te vangen (maar ik moet bekennen dat de prinsessen, ondanks aanwezigheid van 2 dames in huis, ook niet echt aangeraakt worden...)