Hadden we het plan om eens even bij juffrouw Tok te gaan eten, is de vestiging hier in de buurt dicht Een pannenkoekenhuis wordt niet zo'n succes, (niet alleen vanwege de KMA, maar ook omdat de dame dat niet als warm eten wil eten), dus ik ben op zoek naar leuke plekjes om met een kleintje uit eten te gaan, waar dus gespeeld kan worden, maar waar we ook wat keuze nog hebben vanwege haar KMA. Omgeving Den Bosch dan Wie weet wat?
yep. Damn..hier vind ze eindelijk pannekoeken lekker. Maar meestal bij uit eten gaan eet ze hier patat en komkommer en tomaat en wat vlees.
Zit er geen veganistisch restaurant in/om Den Bosch? Hmmm nee, volgens google niet, wel wat vegetarische - misschien kunnen ze daar ook iets veganistisch maken? En wellicht Ethiopisch? Al is dat ook wel pannenkoekachtig natuurlijk Verder zou je altijd een restaurant van te voren kunnen bellen om te vragen of ze een KMAvriendelijk kindermenu kunnen regelen . Mijn schoonmoeder heeft ook een nogal heftige allergie en die zegt dat gewoon een keer of 100 met daarbij uitleg wat er gebeurt als er toch een spoortje van dat product in haar eten zit
Mijn mam werkt als kok en ze krijgen regelmatig telefoontjes van mensen die willen komen eten maar dan inderdaad allergieën hebben. Ik zou dus inderdaad gewoon bellen naar een restaurant naar keuze en vragen naar de mogelijkheden. Overigens eet Aaron bij uit eten ook meestal patat met tomaatjes en een paar hapjes vlees. Succes!
Overigens kan een pannenkoekenboerderij prima hoor als je kind KMA heeft. Hier bij de pannenkoekenboerderij maken ze voor Tess een speciale koemelk vrije pannenkoek. ( maar als ze het niet wil eten heb je er niet veel aan ) Wij nemen Tess overal mee naar toe waar we ook gaan eten, er staat altijd wel iets op de kaart wat ze wel kan eten. ( wij gaan 2-3 keer per maand uit eten en nooit echt problemen gehad)
wokrestraurant??? ideetje?? kan ze zelf kiezen wat ze lekker vind, en jij kan zien wat er allemaal is en wat wel verantwoord is voor haar en wat niet en toetje.. kan ze ook kiezen uit fruit
Maar koemelkvrij koken is toch niet zo ingewikkeld? Geef dr wat groente, frietjes en een stukje vlees of vis. Ik denk dat de meeste kindergerechten (op pannenkoeken na) koemelkvrij zijn? In ieder geval wel als je de sausjes weg laat en bijv alleen om appelmoes of ketchup vraagt.
Ik zat ook te denken aan een wokrestraurant. Gezien je daar zelf kan kiezen wat je voor haar neemt en het eigenlijk (behalve het sausje) aardig pure ingredienten zijn waaruit je kan kiezen. Althans voor mijn gevoel dan, iedereen is daar anders in. En als je er een sausje bij wil voor haar kan je dat natuurlijk vragen. Wij hebben laatste keer voor de kinderen gewoon alleen groenten en rijst genomen en lekker wat komkommer, tomaat, etc. Geen sausje erbij verder, omdat we dat niet nodig vinden en we het zo toch een gezond avondje vonden voor ze en opa en oma graag wilde dat ze erbij waren, dus hebben het zo opgelost. Liefs Hanneke.
Ja, op zich is het idd, op de sausjes na, prima te doen. Voor mezelf belde ik ook altijd eerst even op, om te checken of ze voldoende opties hadden voor koemelkvrij, (alhoewel je dan nog op moet passen en alles na moet vragen vaak.... veel ongeschoold horecapersoneel dat geen biet snapt van dieten, zucht). Maar 't ging me meer om de combi van een restaurant dat iets kan met koemelkvrij koken, (idd de sausjes aanpassen) EN een lekkere speelruimte. En aangezien de dame pannenkoeken niet blieft..... Maar een wokrestaurant, da's wel een goeie ja. Dame is gek op rijst en vis, dus dat gaat helemaal goed komen