Ik zag dit onderwerp bij de peuters en ik dacht misschien ook leuk voor de baby's? Leuk om kleertjes te laten zien waar je trots op bent? Ik ben gek op felle kleurtjes en op merken als lief lifestyle en mexx. Ik heb bijvoorbeeld dit setje gekocht van iemand van dit forum en het staat mijn dochter fantastisch!
Jaaa, lief Ik ben erg gek op lekker gekleurd en vooral niet TE zoet en/of roze. Camera is kapot, helaas... (mevrouw (ruim 1jr) voert momenteel een verhit telefoongesprek; met een afstandsbediening aan haar oor wandelt ze heftig pratend door de kamer)
Mijn zoon heeft vandaag nieuwe kleren aan! een stoer legerbroekje met een blauw truitje met zijn naam erop (van mijn moeder gekregen) hij slaapt nu maar zal er strax een foto van maken, ik vind het hem zo stoer staan Ik ben ook van kleuren, maar dan wel natuurlijk van de Jongenskleurtjes haha, felroze doe ik mijn zoon niet aan haha. en wit staat mijn zoon absoluut niet. vanavond zal ik even showen met een foto
Bekijk bijlage 18535 dit vond ik zo leuk... al is ze nog wel jong voor zulke kleertjes ze heeft meestal iets aan wat lekkerder zit hoor!
geen idee heb het gekregen als je kijkt op web winkel staat hij eerst in het blauw, ik heb ook een rompertje met lief en stoer Bekijk bijlage 18547
@ Mama, hihi zo'n soort setje heb ik ook, maar waar heb jij die lila malliot vandaan? Ik kan ze echt nergens vinden! Ik ben helemaal weg van de noppies collectie, Lisa heeft bijna de gehele collectie , idd ook dat jasje wat hier al eerder geplaatste is (en nog dat roze winterjasje, spijkerjasje..) En ook voor de beeb heb ik er wat noppies bijzitten, echt leuk!
Wat een leuk setje, die heb ik ook gekocht voor mijn dochter Maarre...zou je me willen vertellen waar je die maillot vandaan hebt? Ik ben al eeuwen op zoek naar een effen lila maillot maar kan het nergens vinden :x
Hier ook een Noppies en Lief fan. Mijn meisje heeft ook die jas hihi hij is wel populair. Ik slaag de laatste tijd ook goed bij de Hema. Deze vandaag gekocht: HEMA - baby - actie - jurk[25]&adrecip=Turnpages&adcamp=bladerbrochure.standaard En dit jurkje van Lief! Van het weekend al: http://www.liefwinkel.nl/upload/big/L492524-316_kleur230.jpg
lief dat gebreide jurkje! Dat jurkje van lief had ik al op de website gezien wel in het blauw, nog niet in het roze... ik moet nog even wennen aan de wintercollectie hoor! Maar het 3 lagenjurkje is wel heel stoer!