Welk speelkleed kunnen jullie aanraden? Vanaf welke leeftijd ongeveer zal junior dit leuk gaan vinden?
Speelkleden zijn er in verschillende soorten,maten, merken en prijzen. Ons advies is neem een speelkleed waar je geruime tijd mee voor uitkunt voor je kind. Tevens moet het ons inziens een stimulerende werking hebben op het kind. Het moet er voorzorgen dat het kind zich niet verveeld maar ook voor de ontwikkeling zorgen op wat latere leeftijd. Uit ervaring kunnen wij zeggen dat hiervoor 2 merken in het bijzonder geschikt voor zijn. Dit zijn namelijk de Tiny-love speelkleden (verschillende type, vormen en prijzen) en de Fisher-price speelkleed (Rainforest uitvoering) Ook vinden wij het belangrijk dat je de mogelijkheid hebt om het speelkleed te kunnen voorzien van nieuwe speeltjes (uitdagend blijven), kunt ombouwen voor bijv. in de box. Het speelkleed heeft enkele doelen: - vermaak van het kind - kind hoeft niet hard op de vloer of box te liggen - ouders kunnen kind even uit de handen leggen Met de combinaties van de bovengenoemde facetten moet het mogelijk zijn om een keuze te maken uit een leuk en passend speelkleed Babyplezier
Haha, hoezo reclame? In ieder geval, ik heb op de vloer in de woonkamer (houten vloer) een kleed van Haba gekocht. Afgrijselijk duur maar bevalt echt heel erg goed! Verder speelde Jarissa vooral op een gewoon boxkleed toen ze nog niet kon zitten. En daar overheen dan een activitycenter (zo'n ding op poten waar vanalles aanhangt). En los speelgoed naast haar. Was in haar geval extra goed om haar voorkeurshouding te doorbreken. Ik zou persoonlijk niet al te veel geld uitgeven aan een kleed met toeters en bellen. Liever een mooi kleed en iets los eroverheen waar je zelfs mee kunt varieren. Geloof dat Fisher Price die heeft. Kost iets van 20 euro en dan kun je er steeds iets anders aanhangen.
Ik heb zo'n Fisher-Price Miracles and Milestones speelkleed in de vorm van een hondje, met een boog erop waar je op verschillende plekjes speeltjes kan klikken. Op de foto onder mijn tekst zie je een stukje ervan. Elena vindt het heel erg leuk. Ik heb er alleen wel moeite mee om haar zo op de grond te leggen op het kleed, omdat wij geen vloerverwarming hebben en het best wel koud is (laminaat). Maar wij hebben een dubbelhoeksbank (in U-vorm) en we hebben het kleed in een van de hoeken liggen, past precies.
van playgro de hullepup garden...met een groene slak onderlangs die volgestopt zit met knisperpapier..Marit vindt het helemaal een geweldig ding!
Ik heb er eentje van de Hema gekregen. Echt spannend is hij niet, er zitten 2 beestjes aan met klittenband en de kleuren zijn ook niet echt mijn smaak, maar verder is hij wel prima. Ik leg haar daarop in een hoek in de keuken als ik ga koken (nee, niet bij het gasstel of waar ik sta te snijden). Ik leg er verder wat leuke speeltjes bij. Hij blijft zowaar ook nog goed in model als hij uit de wasmachine komt. Ook wel zo handig, want door de huisdieren is de grond niet echt altijd om van te eten en ik was het kleed dus vaak.
Ik ben vorige week ook wezen kijken naar een speelkleed. Ik vond ze alleen belachelijk duur en wat me eigenlijk tegenhielfd er een te kopen is dat het kleed zelf erg dun is. En dus erg hard als een kind op laminaat ligt. Ik heb nu bij prenatal een lekker dik speelkleed gekocht en een babygym die ik erover kan zetten. Kan ze later ook nog op spelen als ze ouder is.
bij Blokker hebben ze nu een babygym van fisher price in de aanbieding wellicht een tip voor iemand van jullie?
Wij hebben gekozen voor een tinylove speelkleed, en echt helemaal geweldig! De speeltjes kan je los bijkopen, en varieren is dus heel erg makkeljik. Ze zeggen overigens dat dat kleed tot een jaar leuk is, maar als ze eenmaal gaan kruipen dan vinden ze vaak de rest van de omgeving veel leuker
Hier een speelkleed van Tiny Love, Bram is er helemaal happy mee. Ze zijn vrij prijzig, maar ik heb hem van marktplaats. Je gooit alles in de wasmachine en hij is als nieuw.
Ik heb gister deze gehad van mijn zusje. Ik vind hem erg leuk. het kleed is nog vrij dik en lekker zacht. Er zitten drie speeltjes aan. de ene piept, de ander knisperd, en de derde doet ook wat maar dat ben ik ff vergeten haha