Speeltjes

Discussion in 'Voeding' started by Ecosa, Aug 11, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ecosa

    Ecosa Fanatiek lid

    Dec 15, 2006
    2,397
    1
    0
    Hello ladies,

    Ik ben langzaamaan aan het proberen mijn ritme samen met Elena te vinden. Ik moet zeggen, het gaat met ups en downs, vandaag was het weer draaaamaaa.. :cry: maar ik vertrouw erin dat het goed komt.

    IK heb vandaag geprobeerd Elena te troosten met een muziekdoosje die ik tijdens mijn zwangerschap regelmatig bij mijn buik had gehouden, maar Elena reageert helemaal niet op muziekjes of gerinkel ofzo, ze huilt er gewoon doorheen. Ik vroeg me af wanneer babies gaan reageren op speeltjes. Natuurlijk weet ik dat elk kind anders is, maar misschien kan ik uit jullie ervaringen wijzer worden..
     
  2. Ecosa

    Ecosa Fanatiek lid

    Dec 15, 2006
    2,397
    1
    0
    Oeps, sorry bij het verkeerde onderwerp geplaatst! Mods, willen jullie dit bericht verplaatsen naar Baby&dreumes?

    Sorry...
     
  3. Anakin

    Anakin VIP lid

    Mar 17, 2006
    6,694
    301
    83
    Bram en ik kwamen pas in een ritme na een week of 6, geef het dus de tijd...

    En wat betreft de speeltjes: ik merkte dat het Bram in het begin al snel 'te veel was', het enige wat wij deden was lekker met Bram kroelen na het voeden en dan hup zijn bedje weer in.
    Na een maandje kreeg ik het idee dat hij de muziekmobile pas interessant ging vinden.
    Het zal ook wat dit betreft bij ieder kindje weer verschillend zijn.
     

Share This Page