He meiden, Ik even een vraag. Mijn zoontje is nu bijna 8 weken, en drinkt nog steeds 120/4 om de 3 uur. Meestal gaat dit helemaal op, soms laat hij 10a20 staan. Ik wil heel graag 150/5 en dan om de 4 uur gaan geven. Maar heb het wel eens geprobeerd vanaf sochtends, maar toen ging het al fout. Toen dronk hij echt maar tot de 135 op, dus 120/4. Ben daarna gewoon weer om de 3 uur gaan geven. Moet je heel de dag gewoon stug vol gaan houden? Komen ze dan vanzelf om de 4 uur? Hoe hebben jullie dag gedaan. Vanmorgen heb hij 150/5 gekregen en liet 10 cc staan, dus gaat het nu proberen om de 4 uur te geven. Wat is jullie advies? Liefs jannn
Werk je volgens een schema of komt hij zelf om de 3 uur? Zou het geleidelijk gaan verhogen, eerst eens kijken of hij er wel aan toe is om meer te drinken verdeeld over meer uren. Misschien eerst eens de ochtendfles doen en dan langzaam opbouwen.
bedankt voor je reactie. Ik heb nu dus 150/5 gegeven. Moet ik dan nu wel na 4 uur geven? Anders drinkt hij over 3 uur geen 120 denk ik want hij zit dan nog vol. En dan vandaag om de 3 uur geven? Gr
Wat ik heb gedaan is 1 flesje ophogen en de rest niet, dit een paar dagen doen en goed opletten of je kindje de opgehoogde fles helemaal leegdrinkt, en of je zoontje na de helemaal opgedronken fles later komt voor de volgende voeding. Drinkt hij hem nog niet goed leeg, laat hij meer dan 30cc elke keer staan van die opgehoogd fles dan is hij nog niet toe aan een tweede opgehoogd flesje
Heej, Deed jij na die ene opgehoogde fles wel 4 uur later geven of keek je wanneer hij dan kwam? Liefs
ik heb eerst de eerste en laatste fles opgehoogd en bij de eerste fles hield ik er inderdaad 4 uur tussen en bij de laatste liet ik haar uiteraard slapen tot ze weer kwam
Oke! Duidelijk.. Dus nu hou ik er 4 uur tussen en dan weer 3 uur.. Maar hoelang deed je dit, totdat je weer overging om meer flessen te geven van 150?? Liefs
Ik ging er pas meer ophogen nadat ze de 1ste opgehoogde fles constant (een paar dagen) goed opdronk, en van de rest niets liet staan.
Ga je dan bijv. de 2e fles er achteraan doen of ook de 3e?? Of eerst alleen de 2e fles als de 1e goed gaat. Liefs
Met 1 beginnen en als dat goed gaan, dan pas de 2de ophogen. En ook weer pas als dat goed gaat, de 3de, en zo verder. Niet te snel willen gaan, lekker je kleintje het tempo van ophogen laten aangeven. Het ene kindje drinkt nu eenmaal wat meer dan de ander. Zolang jou kindje nog niet signalen geeft dat de flesjes te klein worden (niet tevreden zijn wanneer flesje leeg is, eerder komen voor het volgende flesje, enz.) zou ik niet al te hard van stapel lopen om de flesjes op te gaan hogen. En wie weet drinkt hij volgende week wel ineens het 1ste opgehoogde flesje goed leeg. Hij is nog maar pas 8 weken, zijn maagje is nog niet zo groot. Nu was en is mijn meisje (nu nog wel) een goede eter / drinker, en zat ze al redelijk snel aan het maximum aan voeding dat ze mocht hebben. Nu dat we begonnen zijn met fruit en groente hapjes merk ik dat weer, ze wil elke keer meer wanneer het schaaltje leeg is, pas als ik laat zien dat het schaaltje leeg is bedaard ze wat.
Heej Daisy, Bedankt voor je reactie... Ik heb m nu 150 gegeven. Maar mag pas dan na 4 uur toch? Hij heb nu al honger :S, mag je m dan niet eerder geven? Liefs Jannn
Hey Jannn, Weet je zeker dat hij honger heeft? Wanneer was ze laatste fles? Misschien heeft hij grote zuigbehoefte, werkt een speentje?
Wij zijn toen destijdsgewoon 150 aan gaan bieden....maar onze dochter wilde het ook echt wel hebben . Idd, proberen te rekken met een speentje en om de 4 uur 150 geven. Zijn maagj moet er ook aan wennen, dus hij zal idd niet in een keer de hele fles leeg drinken. Maar als je het rekt, heb je kans dat hij die fles daarna wel leeg drinkt
Ik ben in 1x overgegaan rond de 8 weken, de tijden bij ons zijn 06.00-10.00-14.00-18.00-22.00 en dat gaat super. soms drinkt hij niet alles op maarja dan zal hij op dat moment wel even niet zoveel honger hebben.
Bedankt voor jullie reactie! Ik heb vanmorgen om kwart voor 9 150 gegeven en toen weer om kwart voor 1 120 dit dronk hij in 1x helemaal op. Misschien dat hij toch wel die 150 had kunnen hebben... Maar nu na de 120 ga ik weer om de 3 uur geven..
Ik geef Jasmine sinds ong. 1 week ook 150/5. Ben eerst begonnen met de laatste fles ophogen. HIerdoor sliep zij ineens de nachten door Daarna ben ik ook de andere flessen langzaam gaan ophogen. In het begin had ze nog wel eens dat ze haar flesje niet helemaal leeg dronk en dat ze weer wat vroeger kwam. Aan de hand van wat zij gedronken had, keek ik of ze alweer wat 'mocht' hebben (zodat ik haar niet ga overvoeden...) De ene keer zat er 3 uur tussen en de andere keer wel 4,5. Nu 1 week later gaat het eigenlijk heel goed en heeft Jasmine ong. het vlg ritme: 6.00-10.00- 14.00- 18.00- 22.30 De tijden staan niet helemaal vast...de ene keer komt ze wat eerder en de vlg. keer wat later. Wel vind ik dat zij bij een hoeveelheid van 150 + 5 minimaal 3 uur tussen de voedingen moet hebben zitten en maximaal 4,5 uur.
ja, dat heb ik altijd zo gedaan. op die manier kun je zelf heel goed in de gaten houden of je kindje meer wil/kan drinken. Je zal dan zelf zien dat je kindje niet elke fles hetzelfde leegdrinkt, zodra je gaat verhogen. persoonlijk heb ik nooit flesvoeding teruggegoten naar 180ml of 120ml. mijn meisje had bij elke fles verschillende honger. Nu drinkt ze 9 van de 10 flessen helemaal leeg, soms laat ze iets staan, maar dat is meestal de 1ste middag fles (en ze slaapt ´s ochtends veel)