precies 2 maanden terug had Lieve buikgriep en wij daarna ook allemaal. Maar vannacht had mn meisje weer overgegeven en dr ontbijt alles kwam er uit. Daarna nog een restje ontbijt en dr drinken kwam er ook uit. Bij de dokter geweest en die zei een buikvirusje. Nu heb ik zelf een vreselijke angst voor buikgriep (schaam me daar echt voor maar goed ik kan dat hopelijk wel aan jullie kwijt!) De huisarts kon ons geruststellen dat kindjes dit gewoon veel en veel sneller oplopen dan wij als volwassenen. En de kans is gelukkig heel erg klein dat wij het krijgen(moet dat er nu toch echt niet bijhebben hoor ) Ik hoop echt voor mn kleine meisje dat ze snel opknapt want ik vind het zo zielig voor haar. Ze was zo verdrietig na het overgeven... Mn kleine meissie
Echt waar joh? 2x allemaal? PPff dat zou voor mij echt een hel zijn gezien mijn fobie voor overgeven. Was het met alles erop en eraan? Ze slaapt nu nog steeds lekker. Ik laat haar lekker slapen want ze zal het wel nodig hebben blijkbaar.
Ja sorrie, met alles erop en eraan. Helaas. En kaat je meisje inderdaad aar lekker slapen. Doet ze alleen maar goed. Kwebbel
Lieve is weer wakker en wil alleen maar drinken. Maar ik doe het even rustig aan met het drinken geven want zou zo zielig zijn als het er weer uitkomt bij dr Vind dat ze wel genoeg heeft gehad nou hoor... Ze is de laatste tijd zoveel ziek geweest en nu krijgt ze dit weer er boven op. Is dat niet vreemd dat ze zovaak ziek is. Of het zijn dr oren,of zoals nu de buikgriep of een gewoon griepje of weer eens flink verkouden....
aaah wat zielig voor d'r. Wij hadden het laatst ook hier. Ik hoop niet dat we het voor een 2e x krijgen. Het is wel normaal dat ze na het 1e jaar zoveel ziek zijn. Dan moet hun weerstand het echt helemaal zelf doen.
Het heerst! Nina heeft sinds een week ook een buikvirus. Ze is voor de allereerste keer ziek Begon met twee poepluiers op een dag, dag daarna 3 en al wat wateriger en nu zijn het er ondertussen een stuk of 6 (diarree!). Zijn hier dus flink in de weer met extra vocht en O.R.S. Verder heeft ze gelukkig geen koorts en is nog steeds vrolijk. Volgens de huisarts heerst het heel erg nu onder kleintjes... Beterschap met je kleintje!
Het kan ook zijn dat Lieve wat verkeerds heeft gegeten Ze is nu een stuk opgeknapt. Het begon nadat we bij de mac donalds hadden gegeten. Lieve was eergisteren de hele dag gewoon normaal en vrolijk. En ineens begon het uit het niets midden in de nacht. Ze heeft maar 2 dunnere poepluiers gehad en vandaag was het weinig maar vrij normaal. Gene diaree gehad ofzo echt.