Wij hebben een Nintendo Switch gekocht. Eerst even zonder spellen omdat we wilden kijken welke je gratis kunt downloaden en dan kijken wat we nog "nodig" hebben. De kinderen hadden uiteraard al een lijstje. Nou blijkt (wat ik al verwachtte) dat je met de gratis te downloaden spellen niet heel veel kunt. Of het zijn demo's of je hebt er weer iets voor nodig wat je apart aan moet schaffen.... Iemand hier ervaring mee en klopt dat? Zoontje wil bijvoorbeeld graag Mario Kart, de gratis versie heb je dan als iets nodig, een kart oid waarmee je ook een QR code moet scannen voor je kunt spelen. Dochter wilde Animal Crossing, maar met die gratis versie konden we al helemaal niks. Dus graag tips welke spellen zijn leuk en hoe gaat dat met aanschaffen. Kan dat ook (net als op de Ipad) via je Nintendo account of moet je echt apart een spel kopen en dat dan installeren?
Wij hebben Fall Guy en Fortnite gratis gedownload. Wij doen niet aan de in-app aankopen overigens. Verder wordt hier het meest Mario Kart gespeeld.
Bij de switch kun je fysieke spellen kopen (klein kaartje wat je in de switch doet) of digitale spellen. Denk dat de digitale spellen redelijk zelfde werken als dingen kopen op een ipad. Je betaalt het en dan zeg je downloaden en wordt het spel gedownload en geinstaleerd. Hoef je niet veel voor te doen. De fysieke spellen doe je in de switch (rechts boven in) en dan gaat het verder automatisch downloaden en installeren. De digitale spellen zijn overigens vaak duurder dan de fysieke spellen! Naast fall guys en fortnite is rocket league ook gratis overigens, heel populair onder kids Mario kart is het trouwens meer dan waard om te kopen, blijft leuk.
De spellen die echt van Nintendo zijn kun je inderdaad vrij weinig mee, dat is gewoon om te zorgen dat je het alsnog koopt. Zoals hierboven genoemd, Fall Guys en Rocket League zijn gratis en ook leuk. Heb mezelf vroeger uuuuuren samen met mijn zusje vermaakt met Mario kart en Super mario galaxy (toen nog op de wii) Zou misschien even opletten op wat voor soort spel, kunnen ze met zijn tweeën spelen of wordt het vechten om de switch? Voor (ook) met zijn tweeën: Pikmin Mario Party Mario Kart Super mario bros Luigi's Mansion Splatoon WarioWare Om alleen te spelen: Rocket League Fall guys (gratis) Asphalt 9 (gratis racespel waar je echt wel veel kan) Als je een spel fysiek wil kopen zou ik even kijken of je hem tweedehands kan krijgen, bv via USED games van de Gamemania. Met een Nintendo account kun je ook heel veel andere spellen vinden die niet van Nintendo zelf zijn en daardoor toch ook vaak wat goedkoper, beetje zo'n appstore idee is het dan.
Die demo’s zijn vaak meer een paar levels om te kijken of je het leuk vindt, verder zijn er niet echt gratis spellen. Ik zou dus kijken naar wat ze leuk vinden en dan een spel kopen. Voordeel val een fysiek spel-kaartje (dus geen download of downloadcode in een doosje) is dat je hem weer kan verkopen én je kan ze natuurlijk ook tweedehans kopen, nadeel is dat je dus per spel van kaartje moet wisselen. Oh en fysieke spellen zijn vaker in de aanbieding, is mijn ervaring. Soms betaal je bv in de winkel €30 voor een spel dat bij Nintendo in de shop gewoon nog €60 kost. Dus het loont zich wel even die prijzen te vergelijken. Daarnaast kun je met fysieke spellen ook heel makkelijk op meerdere Switches spelen, dus stel je voor een vriendje heeft ook een Switch en wil een bepaald spel van jullie eens proberen, dan kun je gewoon dat kaartje in zijn Switch doen en kan hij een eigen save-file maken. Hier hebben we een mix van downloads (bv Animal Crossing gekocht toen Nintendo een soort grote aanbieding had, ik geloof black friday-achtig) en fysieke spellen. We hebben een ‘gezins-switch’ en ik heb zelf een switch lite. Er zijn ook hele leuke kleine spellen die enkel via de store van Nintendo te koop zijn als download, ook regelmatig afgeprijsd maar een paar euro. Maar dan gaat het dus niet om Mario enzo.
Hier spelen ze vaak met z'n tweeën en dan gelukkig ook vaak dingen mét elkaar in plaats van tegen elkaar. Mario Kart, Mario Party, Mario Bros en Lego Undercover zijn groot favoriet. Wij hebben eigenlijk nooit spellen gedownload, alles fysiek gekocht.
Ook goed om nog even te bedenken; fysieke spellen (met gamecard) kan je nog verkopen als ze erop uitgekeken zijn, of het toch een miskoop blijkt te zijn. Bij gedownloade spellen uit de e-shop kan dat natuurlijk niet.
Animal crossing is super leuk. Een hele grote maar je kan maar 1 wereld maken en er is er maar 1 de "baas" . De andere kan in de wereld komen maar de starter die bepaald alles. In ons geval ik speel het spel en de rest blijft er vanaf Mario cart is leuk km met zijn alle te doen. Zelda is het spel wat mijn man veel speelt. Mario odyssee is ook leuk. Samen spelen we ook super smash brothers Snipper clip is samenwerken Zoon en ik spelen samen harry potter
Bedankt voor alle reacties! We gaan een aantal fysieke spellen aanschaffen Weet iemand hoe het zit met verschillende gebruikers op de Switch? We hebben een nintendo account aangemaakt op mijn naam en je kunt maar 1 account koppelen aan je switch? Nou kunnen we wel verschillende gebruikers aanmaken, maar je kunt alleen maar met de gebruiker van het nintendo account spelen? Bij een andere gebruiker vraagt hij namelijk om te koppelen en als je dat doet geeft hij de melding dat er maar 1 gekoppeld kan zijn. Nou maakt dat voor mij niet uit maar dochter wil graag "op haar eigen naam" spelen...
Probeer je dan te koppelen aan hetzelfde nintendo-account? Hier begonnen we met 1 nintendo-account (ikzelf) en waren de kinderen enkel gebruikers (dus wel eigen naam op de Switch, maar geen nintendo-account). Uiteindelijk hebben we een family abonnement gekozen om online te kunnen spelen en heb ik voor hun dus ook accounts aangemaakt, vervolgens kon ik via mijn account hun accounts toevoegen als onderdeel van dat family-abonnement.
Ik heb idd inmiddels gevonden hoe ik ze toe kan voegen aan de "familiegroep" en nu kon ik hun accounts idd koppelen op de switch en nu kunnen ze onder hun eigen gebruikersnaam spelen!
Mario Kart is altijd en voor iedereen leuk, wij doen er hele toernooien in. Sowieso zijn de meeste Mario-spellen altijd een succes, dus daar kun je niet mis mee gaan. Super Mario Maker is bij mijn middelste altijd een grote hit, daar kun je zelf Mario-levels in bouwen, echt heel leuk. Voor hele jonge kinderen zijn Yoshi’s Crafted World en Rayman aanraders. Mijn oudste is een groot fan van de Zelda spellen, met name Breath of the Wild, maar ook Tears of the Kingdom en Hyrule Warriors. En natuurlijk Minecraft, dat vinden alle kinderen volgens mij leuk (geen idee waarom, ik vind het heel stom ).
@ikkie97 ik koop ook spellen 2e hands. Dan haal ik ze wel op en betaal pas bij afhalen. Nog beter is het als het iemand op een lokale ruil hoek op Facebook is.
Persoonlijk zou ik alleen echte spellen op een kaartje kopen. Ben je het spel zat dan kan je hem weer door verkopen en een nieuw spel kopen. Wij kopen ze altijd 2e hands. Tenzij ze echt het nieuwe spel a la minute willen...
De spellen die ze hier leuk vinden zijn: - mariokart - minecraft - animal crossing - donkey Kong - miitopia - hyrule warriors - ring fit - plants VS zombies - verschillende pokemon spellen - super mario bros deluxe - super mario 3d world en bowsers fury - verschillende lets dance spellen Switch sports - go vacation - rayman - disneys magical world 2 - professor layton - spellen met yoshi - spellen van lego - alle zelden spellen En nog wat spellen wat welke ik zo even niet uit m'n hoofd weet