eerst maar eens goed praten wat zou jij doen als je smorgens wakker wordt en je ziet dat je hele tuin is gesloopt?
Me niet heel erg druk maken, want de tuin moet toch nog gedaan worden Wat zou jij doen als je 10 minuten van huis bent om naar je werk te gaan en je ziet dat je je mobiele telefoon bent vergeten?
ik zou niet terug rijden wat zou je doen als je boodschappen gaat doen en je komt bij de kassa en je hebt niet genoeg saldo
Hetgene wat ik het minst nodig heb, terug doen. Wat zou jij doen als je iets vertelt en niemand gelooft het..
Verontwaardigd zijn en hard zeggen: nou dan niet! Wat zou je doen als op een werkdag de wekker gaat en er blijkt een stroomstoring te zijn geweest, je hebt je dus hopeloos verslapen tot het eind van de ochtend?
Zal bij mij niet gebeuren want gebruik altijd de wekker op mijn mobiel Maar ik zou dan als een gek naar het werk scheuren want ze zullen inmiddels zelf al wel hebben gebeld waar ik blijf... Wat zou je doen als je een portemonee op straat zou vinden?
oppakken en kijken van wie die is! Wat zou je doen als je naar een verjaardag moet en je hebt geen zin!
Gewoon gaan, wie weet wordt het nog gezellig Had ik laatst toevallig nog Wat zou je doen als je man veel geld aan zijn hobby besteedt, maar jij mag niet teveel geld uitgeven?
hem een klap voor zijn kop geven en vragen waarom zijn hobby zo belangrijk is... en of wij ook nog meetellen.... wat zou je doen als.... je ziet dat je buurvrouw (die je totala niet mag) uitglijd op straat en in de hondenpoep valt?
Lachen (kan me dan niet inhouden) Wat zou je doen als een onbekende man je bij de arm pakt en tegen je begint te praten en ervan overtuigd is dat jij die ene persoon bent die hij kent
Me losrukken van hem en hem even goed duidelijk maken dat ik hier niet van gediend ben. Wat zou je doen als je in de middle of nowhere stond zonder benzine, zonder mobieltje en nergens een huis te bekennen?
bidden voor hulp [-o< wat zou je doen als je beste vriendin vroeg of je met haar een marathon wilt doen?
ff goed nadenken... wat zou je doen als je erachter komt dat je te weinig hebt betaald bij de supermarkt?
Bij de buurtsuper ga ik geheid terug. Ze matsen mij nl ook wel eens. Anders laat ik het zitten. Wat zou jij doen als je iedere x door n privé nr wordt gebeld en ze hangen op of zeggen niks oid..?
Dan zou ik me niet fijn voelen maja kan er niks aan doen dus afwachten tot ze ophouden... Wat zou je doen als je beste vriendin dezelfde babynaam heeft als jou?
kijken of er mischien een andere naam is die ik ook erg leuk vind (om te nemen) en anders overleggen met mijn vriendin dat ik die naam ook erg leuk vind. wat zou je doen als iemand je een rol in gtst aanbied?
Gelijk doen! Wel eerst even uitzoeken of het allemaal zuivere koffie is ... Wat zou je doen als je je vriend/man zou betrappen achter de p.c met pornosites?
eens even een hartig woordje met hem spreken wat zou je doen als je verdrietig bent en alleen thuis bent?
Af en toe er gebruik van maken. Wat zou je doen als de hele straat ineens een week zonder water zou zitten