Ik wil voor op vakantie nog een leuk spel kopen voor onze dochter. Ze wordt in oktober 6 jaar en is dol op spelletjes. Nu zijn favoriet: keezbord, pesten en qwuikz (zo schrijf je het niet geloof ik) Er mag dus best wat uitdaging in zitten. Wie heeft er tips?
Mijn dochter krijgt Smart Games IQ Stars. Is een soort breinbrekerpuzzel. Mijn nichtje van 6, bijna 7, is er dol op!
Yahtzee en rummikub! Mijn oudste was er verslaafd aan toen, zeker op vakantie hebben we uuuuuren yahtzee en rummikub gespeeld. Verder zijn we rond die tijd begonnen met een aantal spellen die hij nu nog (bijna 8) graag speelt, zoals; - Dammen - Catan junior - zeeslag - Wie is het? - mikado - triominos Als ze van pesten houdt kun je ook aan 31’en en 21’en denken. Ik koop als het even kan zoveel mogelijk reisversies van spelletjes, erg handig qua opbergruimte en fijn om er meerdere mee te kunnen nemen op vakantie.
Yatzhee en rummikub hebben we al. De laatste speelt ze ook al. Wie is het hebben we ook, maar is ze een beetje beu. Catan hebben we voor onszelf, en heb t ook in mijn handen gehad in de kindereditie. De moeite waard?
Kwartet is ze een beetje beu. We hebben verschillende soorten, maar is te weinig uitdaging denk ik. Monopoly hebben we idd al. Disney trivia lijkt me ook leuk. Is dat uitdagend?
Ja, ik vind ‘m echt heel leuk. Als ze van wat uitdagende spelletjes houdt is dammen en daarna schaken ook heel leuk. Hier zijn rummykub, scrabble (maar dat hangt een beetje af van hoever ze al met lezen zijn) en schaken favoriet.
Smart games zijn super we hebben er verschillende. Je kan er altijd wel 1 vinden wat betreft thema aansluit bij je kind. Regenwormen is ook leuk heb je ook een junior van maar als ze uitdaging wil zou ik de gewone kiezen. Drecksau is ook erg leuk, wij hebben een duits exemplaar, aangezien er geen tekst in voor komt maakt het verder niet uit Een leuk spel met kaarten, je moet zorgen dat je varkentjes vies worden en die va een ander schoon. Pick a dog is ook leuk. Je moet kaarten bij elkaar verzamelen die net 1 ding anders heeft. Denk je dat je klaar bent stopt het spel en moet je controleren bij elkaar. Je krijgt dan punten.klinkt makkelijker dan het is.
Mijn dochters favorieten zijn Regenwormen en Carcassonne. Beiden de volwassen versie. Quirkle en Triominos vindt ze ook leuk en Ticket to ride junior.
Hier vinden ze de betoverde doolhof erg leuk! Gewoon mens erger je niet blijft leuk... Ze pakken die 2 toch elke keer weer uit de kast. Triominos vind ze ook leuk, speelt ze altijd bij opa en oma
Ik heb catan besteld Dan gaan we voor haar verjaardag in oktober weer verder kijken wat we dan kunnen doen.
Wij hebben Catan altijd alleen de normale versie gespeeld, in het begin zonder uitbreidingen. Voor buiten is kubb ook echt leuk. Verder skipbo, wie is het, hotel (misschien nog iets te jong, ik weet niet meer zo goed vanaf wanneer Q dat mee speelde) en vooral rummikub doen we erg veel op vakantie. Maar de laatste heb je al. Party en Co hebben we een tijdje geleden ook met Q gespeeld, je hebt ook een junior versie maar ik weet niet of dat iets is. Met vriendinnen speelt Q ook wel eens pictionary en doolhof. Wij hebben echt veel te veel spellen, schandalig bijna
Betoverd doolhof Muizenval Levensweg Dammen! Hotel zou ik nog niet doen, daar zit ook een tactische kant aan. Is voor een 6 jarige best pittig.
Thx voor alle reacties, leuk!! Wij hebben ook al best veel spelletjes. Maar naast knutselen is dat het enige wat ze leuk vindt. Spelen met speelgoed doet ze eigenlijk nooit. Dus voor haar verjaardag pak ik dit topic er weer even bij
Catan junior is echt super leuk. Hier verder dobble (klein en makkelijk mee te nemen) en skipbo ook favoriet.