hoi dames even een vraagje... afgelopen maandag veel roze afscheiding gehad en hier en daar wat bloed erbij in de afscheiding, dit hielt aan tot dinsdag. Ik vermoed dan ook een innestelingsbloeding omdat ik die dag ervoor een flinke steek had en krampen nu staat me nod op 11 oktober met een voorgaande cyclus van 29 dagen. dus wanneer het beste testen?
pff enige nadeel die duurt nog zo lang haha, had 11 dpo op de planning staan wachten tot zaterdag vindt ik nu dus al lang duren
Ik zou ook wachten tot nod, anders levert het misschien juist meer vraagtekens op omdat de kans bestaat dat je te vroeg test.
Ik had tijdens mijn 3e zwangerschap een innestelingsbloeding 6 dagen voor NOD (8dpo). De dag erna had ik super licht positief getest (9 dpo). Terwijl ik bij de eerste ook een innestelingsbloeding gehad heb en toen had ik pas anderhalve week (!!) erna een positieve test. Zou daarom echt even geduld hebben tot je NOD. Hoogstens zou je 1 of 2 dagen ervoor kunnen proberen te testen, alleen bestaat er wel een kans dat je vals negatief test.
@jongemama1993 vermoeden hier is dus 6 dpo innestelingsbloeding. nu zo straks wederom nog licht roze afscheiding. en een hele rare soort van krampjes lijkt wel op spierpijn, alsof de boel daar opgerekt wordt heel vaag, bij lange na niet te vergelijken met menstru kramp dan lig ik half dood te gaan haha. scheelt ben nu op het werk, en niet eerder thuis dan vrijdag avond. denk dat ik qua dingen die ik nu voel de 11 dpo dus zaterdag een test waag.
Hier 2 dagen na de vermoedelijke innesteling positief getest. Je kunt dus altijd een testje doen maar er rekening mee houden dat het nog niets zegt als 'ie negatief is. Hopelijk een mooie positieve test!
nu net omdat ik de test drang toch niet kon tegen houden, een gokje gemaakt op 9 dpo kruidvat test gebruikt, en denk een hele lichte streep te zien. maar kan natuurlijk ook zijn dat ik hem te graag wil zien. ik ga nu van een twijfel uit, morgen met de ochtend urine 10 dpo probeer ik het nog een keer. kijken of het dan misschien wat duidelijker wordt.