Een vraag van mijn kant bij wie hebben ze een navelbreuk operatie en de spieren in de buik aan elkaar gezet( reven). Hoe was het na de operatie ? Nog tips?
Je staat op een wachtlijst zag ik net, dan ben je neem ik aan uitvoerig ingelicht door de arts? Het buikwandcorrectie forum staat vol met verhalen over het herstel. In het kort: je mag/kunt zeker 8 weken zo goed als niets en het herstel is zeer zwaar. Hmm dat buikwandcorrectie-forum is verdwenen
Nou nee werd gezegd u gaat op de wachtlijst hier een folder met uitleg( viel tegen die uitleg) en stond weer buiten 8 weken nog langer als van de keizersnede Blijf je dan ook opgenomen?
Nee je blijft niet opgenomen en het herstel is niet te vergelijken met een keizersnede. Je zult ca 8 weken iemand nodig hebben die jou en je huishouden en evt kinderen non stop kan verzorgen etc. want jij kunt echt niets. Ga je anders inlezen via Google en vraag maartje84 dat wat je nog wilt weten.