Spierpijn in benen

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door BusyQueenBee, 18 jul 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. BusyQueenBee

    BusyQueenBee Actief lid

    25 sep 2015
    270
    0
    0
    Operator
    Twee hoog in Zuid
    Hee dames,

    Gisteren 5 uur lang last gehad van voorweeën, helaas niet doorgezet. Bmm was voor 2/3 verstreken en had 1cm ontsluiting. Ik hoopte nog dat het door zou zetten, maar niets.. Vannacht ook gewoon goed geslapen, nergens last van gehad, maar nu heb ik al sinds dat ik wakker werd last van mijn benen, echt bovenin, aan de binnenkant bij mijn bikinirand zeg maar.. Als ik zit voel ik het niet, maar zodra ik opsta, en ga lopen voelt het echt als spierpijn. Weet iemand wat dit kan zijn? Ik heb niets geks gedaan, wat dit heeft kunnen veroorzaken..
     
  2. BusyQueenBee

    BusyQueenBee Actief lid

    25 sep 2015
    270
    0
    0
    Operator
    Twee hoog in Zuid
    niemand?
     
  3. Kaaat

    Kaaat Fanatiek lid

    5 nov 2010
    4.050
    938
    113
    Vrouw
    Bij mij was en is dit altijd ongesteldheidspijn en had dezelfde pijn in het begin van mijn bevalling.

    Ik hoop voor je dat het snel begint en doorzet!
     
  4. Molensteen

    Molensteen Fanatiek lid

    17 nov 2014
    4.059
    21
    38
    Vrouw
    Je binnenbeenspieren hebben een klap gehad
    Bij mijn eerste resulteerde dat in niet kunnen lopen eerste paar dagen, kraamhulp kon masseren en heeft zo de knoopjes die op de spieren lagen weggemasseert

    Belangrijk is nu in kikkerlig te liggen en zitten
    Rechtop en dan je zolen tegen elkaar aan of liggend

    Evt een sjaal om je knieen binden en zo steeds je knieen naar beneden rekken en weer loslaten
     
  5. BusyQueenBee

    BusyQueenBee Actief lid

    25 sep 2015
    270
    0
    0
    Operator
    Twee hoog in Zuid
    Maar dan moet ik dus op mijn rug liggen, en dat gaat niet. Ik heb het geprobeerd vannacht maar hou het nog geen 5 minuten vol.

    Heb ontzettend beroerd geslapen, halve nacht wakker gelegen met pijn in mijn benen en inmiddels ook in mijn rug. Buik is ook gevoelig. Iemand een tip voor een goede nachtrust? Want ik ben op.. :(
     
  6. Molensteen

    Molensteen Fanatiek lid

    17 nov 2014
    4.059
    21
    38
    Vrouw
    Dan probeer je wat rechterop te liggen

    Anders even een fysio bellen
     

Deel Deze Pagina