Thanks allemaal! Nou werk ik in de gehandicaptenzorg en heb ik een aantal zware cliënten wat betreft verzorging. Heb gister avond de hulp van m'n collega ingeroepen met tillen, omdat deze man absoluut niet meegeeft en ik geen risico wil nemen. Het smoesje last van m'n rug kon ik goed gebruiken. Alleen viel er een andere client gisteravond en vroeg m'n collega echt mee te tillen, de vrouw weegt bijna 100 kg! Het was even paniek in de tent, en ineens flapte ik er bij m'n collega uit dat ik echt niet zo zwaar kan tillen vanwege dat ik nu zwanger ben. Vind t maar lastig hoor in deze sector om het voor me te houden. Afgesproken dat ze t voor zich houdt en ik het voorlopig maar op rugklachten houd. Wat zouden jullie doen? En morgen heb ik n oriënterend sollicitatiegesprek op een nieuwe woning. Ik zou daar vanaf februari kunnen starten, ben ik net 3 maanden en dan kom ik meteen binnen met het nieuws: hallo ik ben zwanger en ga over 22 weken alweer met verlof! Zit echt in dubio wat te doen, wat te zeggen. Want je bent natuurlijk niets verplicht te zeggen tijdens je sollicitatie, maar vind t ook zo wat om het als verrassing te laten komen in februari/maart. Nou ik ga zo weer starten, heb slaapdienst gehad en weinig geslapen... Gaahaap
Vervelend zo'n situatie. Als het een collega is waarvan je weet dat ze het echt wel voor zich houdt, zou ik nog niks zeggen. Wat betreft de sollicitatie, als je die baan echt graag wil zou ik het nog niet zeggen. Ik zit een beetje in zo'n zelfde situatie, ze gaan bij mij reorganiseren en ik weet zeker dat het niet in m'n voordeel is als ik nu vertel dat ik zwanger ben. Ik hoop dan ook dat ze eind januari al wat beslissingen genomen hebben want dan ben ik 12 weken en moet ik het wel gaan vertellen (denk dat mijn buikje dan wel te zien gaat zijn...). Ze vermoeden nu ook echt niets, want zij gaan er eigenlijk nog steeds een beetje van uit dat je eerst trouwt voordat je aan kinderen begint (ben 30 en we zijn al 10 jaar samen...)
hej dot, Ik heb vorige week gehoord dat ik na de vakantie terug kan komne op school en dat ik 1 dag vaste formatie krijg, rest vervanging so far...En ik kan morgen pas gaan vertellen dat ik zwanger ben Erg benieuwd!
Nou Jel dat is ook spannend! Het zou niet zo moeten zijn dat ze je hier op afrekenen, maar praktijk laat toch wel zien dat hier wel naar gekeken wordt. Zeker in commerciële bedrijven (met m'n vorige zwangerschap werkte ik bij randstad als intercedent en daar mocht ik ineens niet parttime terugkomen en verwachtten ze dat ik 40 uur bleef werken?!) Nou voorlopig maar wijde kleding dragen dan en anders maar zeggen dat december een foute maand was met al dat snoepen Yeah lilage! Dat is fijn! Vastigheid is fijn te hebben, weer een zorg minder. Je krijgt al genoeg aan je hoofd zo met de zwangerschap en je kan dan alleen maar geluksstofjes gebruiken hoor Ben benieuwd hoe ze morgen reageren! Veel plezier hihi Heb trouwens nog een 'probleem'. Het kerstdiner!!! We eten eerste kerstdag bij m'n ouders, ze laten niet los wat we gaan eten. Heb al n trucendoos opengetrokken, maar wil er niet te veel de nadruk op leggen. Heb ook al voorgesteld dat ik zelf zou koken, maar geen sprake van... Ben bang dat t een doorgebakken biefstukje zal worden, of doorgegaarde rosbief haha
Lieve allemaal, Hier even een update, want ik ben jullie niet vergeten hoor. Heb alleen niet alles terug gelezen sorry. Ik hoop dat ik niemand hierdoor kwets. Gefeliciteerd dot ! super. Hier gaat alles na heel vevelende symptomen goed. Heb vandaag een fantastische termijnecho gehad. Ik ben 10 + 3 dagen zwanger. Ik dacht zelf 10 + 5 dus niet verkeerd gerekend al zeg ik het zelf. Ben alleen elke avond hartstikke misselijk en moet braken. Mijn lamp is om 21 uur uit. Ik weinig puf ergens voor, tevens is mijn rug niet in orde. Vandaag naar fysio geweest, nek schouders is het grote probleem. Sorry voor mijn geklaag maar dat kan hier lekker. Nou meiden ik probeer weer mee te lezen en wens jullie alvast hele fijne feestdagen! Tot gauw groetjes zwanger1981
heeej zwanger! Dan zijn we even ver, hihi Ik dacht vorige week 9+1 te zijn, was 9+4....rekenen kunnen we wel dus gelukkig wat naar dat je zo beroerd bent, en ja klagen mag hier, daar zijn we voor! Ik voel me nu eindelijk sinds een dag of 3 juist weer wat beter, minder misselijk, en de lamp gaat nu pas na het avondeten uit...Das een vooruitgang! Verder vandaag mijn baas ingelicht, hij wist het al voordat ik het vertelde Een klapzoen en een gefeliciteerd was zijn antwoord, dus helemaal goed!
Zwanger gewoon hier bij ons alles delen hoor! Klagen mag! Zwanger zijn is nou eenmaal niet vanaf het begin tot het eind een groot feest toch? Hopelijk breekt in het tweede trimester een fijne tijd aan! Heerlijk dat je een goede echo hebt gehad! Foto delen mag altijd hoor hihi! Lilage: oh wat fijn dat je t hebt kunnen vertellen! Hoe is het met de buikjes? Gaan jullie t al goed zien? En de rest met de kwaaltjes? Hier begint de misselijkheid 's avobds rond etenstijd, eetlust is minder. Slapen doe ik ook niet zo lekker. En hou krampen. Maar denk maar zo: het bedje wordt gewoon flink opgeschud voor de kleine voor de komende maanden Trouwens gister echt n fijn gesprek gehad op m'n mogelijke nieuwe groep. Heb gewoon verteld dat ik zwanger ben, de teamleider was meteen enthousiast en zat al te denken aan m'n zwangerschapsverlof wanneer dat dan zou zijjn en dat ze daar dan gewoon even inval voor moeten regelen. Moet nog wel officieel solliciteren maar ik hoop dat t positief uitpakt!
hej Dot, wat fijn! Buikje, ja ik zie het al wel best goed, maar volgens mij zie je het zelf altijd sneller dan wie dan ook, hihi...Maar merk wel dat mensen om mij heen het ook steeds beter gaan zien...Eergisteren op een school (geen bekende collega's) zei een leerkracht ineens "mooi buikje hoor!' Ik huh? Zie je dat dan? hahaha... Als ik een fot kan maken die de moiete is, zal ik die eens plaatsen...wil niet zo'n foto waarbij je moet denken, heh, waar dan???
Zwanger vervelend dat je je zo rot voelt. Hoop voor je dat het snel verdwijnt. Dotje fijn dat ze zo goed reageerden op je werk! Lilage hoe wist je baas dan al dat je zwanger bent? Had hij dat aan je gemerkt? Vandaag dagje stad in geweest met m'n zus. Heel gezellig en goed geslaagd. Gingen beiden ook voor nieuwe bh's kijken. Ik vroeg aan een verkoopster of ze nog een maat groter had omdat deze net iets te klein was, roept ze keihard "ben je soms ZWANGER?" Nou ja zeg, wist niet hoe ik het had. M'n zus stond net in de kleedkamer en hoop maar dat ze niks gehoord heeft want we willen het pas met kerst vertellen. Misschien kwam het omdat het een bh was zonder beugel maar geen zwangerschaps (groei) bh. Bij het afrekenen van bh staat er een man achter de balie die me vraagt of ik altijd bh's zonder beugel draag... nou ja zeg, moet niet gekker worden, was blij toen ik de winkel uit was!!! Ik vind het in een lingeriezaak toch al niet prettig als er een man werkt, kom je niet vaak tegen.
Nog 1 dag en dan ga ik het ouders en schoonouders vertellen! We zaten nog erg te twijfelen omdat we bang zijn dat mijn moeder haar mond niet kan houden. Ik wil nog niet dat het op m'n werk bekend wordt... maar dit is wel de kans om het met zussen en broers tegelijk te vertellen (zonder dat ze gelijk door hebben waarom ze bij elkaar moeten komen) dus toch besloten het morgen te vertellen.
Nou ja Jel... is ook wat sta je in een paskamer met je mond vol tanden! Morgen hoor je ws wel of je zus het gehoord heeft hihi Mannen kom je idd niet vaak tegen in een lingerie winkel,als ik er zo over nadenk ben ik nog nooit een tegen gekomen die verkoper was. Als ik vragen zou hebben over mn cup of iets dergelijks zou ik dat toch niet bij hem vragen denk ik. Spannend morgen voor kerst! Ben reuze benieuwd hoe ze reageren Mijn moeder merkt aan me dat er iets is, belt ineens spontaan hoe het is, als ik er ben vertroeteld ze me meer. We hebben altijd wel een lijntje gehad dat als er iets is dat we het weten van elkaar. Ik kan het niet zo lang voor me houden voor mn moeder, dus hebben we gister een tuniekje laten drukken met de tekst: Geef me een extra dikke kus In 2012 word ik grote zus! Eigenlijk nog veel te vroeg, maar we vonden het beiden wel leuk om het met kerst te vertellen. Ben ook benieuwd hoe ze reageren Nou allemaal hele fijne kerstdagen!!!!! Enjoy!!!
heej! Nou een fottotje van het eerste dingetje dat je een beginnend buikje zou mogen noemen komt eraan
Goodmorning! Iedereen leuke kerstdagen gehad? Jel hoe reageerden ze op het nieuws? Esmee had haar tuniekje aan en pas na een uur zag m'n vader dat er wat op de achterkant stond. De voorkant hadden ze al tig keer hardop gelezen en esmee kwam ook heel lief elke x een kusje geven haha Toen ze t eenmaal zagen geloofde m'n moeder het eerst niet, maar uiteindelijk hadden we twee zeer trotse opa en oma tegenover ons zitten M'n pa bleef t de hele middag maar herhalen haha Ik word trouwens wel elke keer overvallen door de moeheid hoor... overdag kan ik soms zo in slaap vallen. En 's nachts en 's morgens ben ik vaak wakker :-s
Mooi buikje al Lilage! Dotje moe zijn maar toch slecht slapen 's nachts had ik in het begin ook heel erg. Maar nu lijkt het wel alsof ik altijd kan slapen Reacties van ouders en schoonouders waren erg leuk! Ze hadden het eerst niet door maar toen het kwartje viel waren ze gelijk heel enthousiast. Schoonbroer en schoonzus hebben zelfs tranen gelaten. Heerlijk ook dat ze het nu weten, kan je er tenminste over praten. Nu op m'n werk nog een maand geheim houden...