Hoi meiden, 3 weken geleden ben ik gestopt met de pil en gelukkig merk ik nog geen veranderingen die negatief kunnen zijn, op een ding na.. twee dagen na de stopweek(tieb ik dus eigenlijk weer moest beginnen) kreeg ik ontzettende hoofdpijn, elke dag weer. 's avonds heb ik er minder last van. Gelukkig is het de afgelopen dagen wel gezakt, maar momenteel heb ik weer hoofdpijn.. Zou dit door het ontpillen komen? of is het toch de computer waar ik mee moet werken? normaal heb ik dit nooit..
ik ben zelf in januari gestopt met de pil. Ik heb al een aantal dagen hoofdpijn. Verder ben ik nog niet ongesteld geworden. Misschien heeft het daar toch iets mee te maken.
Ik ben 2 weken geleden met de pil gestopt en heb vrijwel elke dag (!) migraine gehad. Ik denk dat het gewoon ontpillen is,en wacht maar totdat het over gaat..Ik ben trouwens wel al ongesteld geweest. Denk dat het een kwestie van geduld is