Sandra, Ik denk dat je droom voor zich spreekt, je vriend is afscheid van je komen nemen. In onze slaap via dromen zijn we het makkelijkste te bereiken voor de spirits. Dit omdat we dan geheel ontspannen zijn en we niet bang zijn. Of in elk geval niet zo als we als onervaren een spirit tegen komen die ons zou wekken in de nacht. @Gulay, ik denk dat ik het snap. Als aanhanger van het spiritisme geloof ik dat ieder van ons zijn/haar eigen geboorte gids heeft, die dus altijd bij hen is. Deze zijn puur en vol liefde en licht en zullen ons niet in bekoring leiden. Los hiervan hebben we allemaal beschermengelen om ons heen en we hebben allemaal vaste engelen. ( Engel van Liefde, Engel van licht enzo) De vaste engelen zijn er voor elk van ons. Beschermengelen zijn bijv overleden familieleden of vrienden of kennissen.
Bosi333: Zoals Ninetje zei dat je iemand gaat helpen tijdens een uittreding, zou het dan kunnen zijn dat ik hem heb moeten helpen ofzo, misschien met overgaan? Daar heb ik nooit zo bij stil gestaan. Het is me wel duidelijk dat ik vaak voorspellend droom, en ik heb wel meer ervaringen gehad op spiritueel/paranormaal gebied.
Sandra ik denk als jij dit vaker meemaakt je zeker openstaat zoals ik dat noem. Iemand die jou naast staat vertrouwde jou om in jou droom te verschijnen om jou te vertellen dat hem iets is overkomen. dat is mooi en triest tegelijk. Over dromen in kleur dat doe ik ook hoor wat ik wel irri vind is als ik denk dan doe ik dat in beelden ik zie het voor mij afspelen net als een film en er is maar een scenario die meestal wel klopt een voorspellende gedachten. Als ik mijn tarot kaarten leg heb ik dat idem ik zie alles in beelden voorbij komen. xxx Jet
Grappig Jet, we hebben tegelijk een bericht geplaatst Ik sta inderdaad open voor zulke zaken, ik vind het ook zeer interessant en ik ben ervan overtuigd dat er meer is dan alleen dit leven.
Sorry ik lees je reactie nu pas, maar het hoeft dus niet zo te zijn dat iemand dan tegen je zegt dat hij/zij dood is? Want hij zei namelijk niets, zag er alleen slecht uit en dat zei ik tegen hem.
Ik denk persoonlijk niet dat jij je vriend hebt moeten helpen met het overgaan hoor. daar is zijn geboorte gids voor. Ik krijg het gevoel dat hij echt afscheid is komen nemen. Is hij plots overleden door (zelf)moord/ongeval of was hij ziek?
Ik weet wel een interessante site voor jullie ( voornamelijk: Jet, Ninnetje en sandra) Het is een forum met vele onderwerpen over dromen en nog veel meer. Het is er alleen niet zo druk als hier, Mochten jullie de link willen mogen jullie me wel een pb'tje sturen. Ik denk dat jullie het best een leuke site zullen vinden. Ze geven soms ook verklaring aan je dromen etc....
Bosi333: ik stuur je een pb'tje Ninetje: Hij was ziek, hij had al jaren een zwak hart. Maar toch is zijn overlijden heel onverwachts gekomen.
@bosi, ik kom regelmatig op de www van angel79, deze site is ook een forum waar alles over het paranormale staat. @sandra, het zeggen dat ze dood zijn mogen ze niet. Dat is waarom als je droomt over een overleden persoon ze niet vaak praten en zeker niet over de dood.
Jah Bosi, bij haar profiel kun je haar www aanklikken. Wil je mij de site die jij bedoeld ook mailen? Bedankt!
Hoi, ik weet het niet zo goed waarom 1 schaap voor een jongen en 2 voor een meisje. Ik zal het aan mijn man vragen. Wij hebben hier niet aan gedaan en niemand doet dat geloof ik bij ons in de familie. Maa rmijn man weet dat wel. het is totaal onjuist dat men blijer zou moeten zijn met een jongen dat met een meisje. Juist de islam heeft verandering gebracht in deze gruwelelijke gedachte. In de tijd van de Profeet Mohammed (vrede zij met hem) ( tussendoor de (c.c.) na de naam Allah komt van celle celalu dit is ook een soort respects betuiging) werden pasgeboren meisjes levendbegraven..men wou alleen een jongentje en er werd enkel een feest gegeven wanneer er een zoon geboren werd. De Islam heeft hier verandering in gebracht en Allah (c.c.) heeft in de Koran aangegeven dat men even blij moet zijn met een meisje. Man en vrouw zijn gewoon gelijk!
Even een geheel andere vraag aan ieder. wat vinden jullie van de ophanging van Saddam hoessein? Ik ben benieuwd wat jullie hiervan vinden, beetje luguber onderwerp misschien. jet
Hier ben ik het mee eens. De doodstraf is inderdaad een makkelijke uitweg en hier ben ik ook niet voor. Het is zo snel in één keer gedaan. Ik denk dat als je een persoon die niet al te aardig is geweest (om het maar even zo te zegggen) echt straft voor zijn daden (zoals bijvoorbeeld gevangenisstraf) hij veel meer met zichzelf geonfronteerd word. En juist dat is belangrijk vindt ik. Ook ik geloof in reincarnatie, en ik denk dat als een persoon om wat voor reden dan ook de doodstraf krijgt, hij bij het volgende leven (of volgende levens) niet veel meer geleerd zou hebben in het leven van daarvoor. Dus dat hij het vorige leven in meer of mindere mate zou herhalen omdat hij nog steeds dezelfde lessen te leren heeft.
Sorry maar wat heeft de ophanging van Saddam met dit onderwerp te maken? back ontopic.. totaal onzinnig in dit onderwerp..
Ik ben niet voor de doodstraf, en ik ben dus blij dat we dat niet in Nederland hebben. Maar bij dit soort extreme gevallen denk ik dat het belangrijk is, dat de omgeving van deze figuur verlost wordt, voor hun eigen veiligheid. Daarom zie ik het in dit geval niet als een straf, maar als een noodzaak. Want ik zou niet weten waar je de grens moet trekken, bij hoeveel moorden en wat voor werkwijzen. Ophangen vind ik barbaars, ik denk dat het humaner kan, een dodelijke injectie. Waarom de eer niet aan jezelf houden. Wat dat betreft ben ik het eens met Maisy: vuur niet met vuur bestrijden.