Hallo Dames, Even een vraagje mijn dochtertje van bijna 1 jaar is echt snotverkouden. Ze drinkt nog 3x op een dag bij mij en de rest gewoon water. Maar nu na de laatste voeding heeft ze mijn laatste borst niet goed leeg gedronken. Ik voel alweer een hele harde plek Kan ik dit ook weg kolven? Ik kan haar moeilijk wakker gaan maken.. Ik heb al 4x eerder een BO gehad maar toen was ze heel klein en dronk ze alleen maar mm. Dus toen consenquent de ene kant aangeboden. Maar ja als ik dat nu doe gaat mijn andere borst ook. Ik heb sowieso heel snel last van stuwing en lekkende borsten. Ik weet het ff niet meer! Liefs Liz
pfff denk eigenlijk niet dat je zo snel een BO krijgt, maar jij kent je lijf beter na een aantal x BO. Ik zou zeggen: als je er bang voor bent zou ik even wat kolven. suc6 ermee!
Thanx voor de antwoorden meiden! Ik ben toch maar gaan kolven gisteravond. Er zit alweer een hele rode plek maar ik denk dat ik er net op tijd bij was. Vanochtend heeft ze hem wel goed leeg gedronken ook al kon ik wel huilen toen ze aan het drinken was. Ik ben er schijnbaar erg gevoelig voor.