Hallo! Mijn dochtertje (bijna 3) vind het super mooi om gelakte teennagels te hebben, net als mama. Nu mag ze dit best van mij, maar de normale nagellak vind ik zo chemisch ruiken. Ik ben op zoek naar kindernagellak die dus minder chemisch is. Ik heb wel iets via internet gevonden, nagellak op waterbasis van Hopscotsch, maar dat is 12,95 per potje en aan verzendkosten komen daar nog 5 euro bij, dat vind ik wel wat veel. Weet iemand een alternatief?
action, hebben ze van die setjes met fluoriserende kleurtjes. Het ruikt iets minder chemisch... maar t blijft natuurlijk nagellak...
dan ga ik vandaag ook even bij de hema kijken!! Anoeska is ook helemaal wild van nagellak! Op haar tenen heeft ze nog wel het geduld om te wachten tot het droog is, maar met de vingernagels heeft ze erg veel moeite om te wachten tot die droog zijn.
Hier hebben ze kindernagellak op waterbasis Van Hopscotch: Kindernagellak op waterbasis zonder chemische toevoegingen
Ja, die had ik gezien, maar met verzendkosten ben je dan 18 euro kwijt, dat vind ik wat overdreven voor een potje nagellak
ik ben net bij de hema geweest. Ik heb daar janneke nagellak gekocht (van jip en janneke). Er staat verder niks op het flesje dat het kindernagellak is, en het ruikt hetzelfde als gewone nagellak. Ik ga het zo proberen bij Anoeska, de kleur is wel erg leuk, knalroze!
haha! mijn zoontje is ook gek op nagellak,ik heb voor hem een keer blauwe gekocht en die mag hij soms op een teen. ja ik weet het heel fout... ik denk eerlijk gezegd niet dat het slecht is voor je peuter hoor! mijn dochtertje krijgt ook volgend jaar ofzo roze als ze het leuk vind.
hahahahaha stoer toch blauwe nagellak voor je zoontje!! Ik denk ook niet dat het heel schadelijk is voor onze peuters, was eigenlijk aan het hopen dat de kindernagellak sneller droogt! Anoeska heeft best wel moeite met wachten tot de nagels droog zijn. Maarrr....net de hema janneke nagellak op haar teennagels en vingernagels gedaan. En ze bleef rustig zitten tot het droog was!! We zaten wel lekker op bed met k3 op de tv. Die roze kleur is wel erg leuk hoor!! En Anoeska is er helemaal gelukkig mee!!
@mamamadelon, juist stoer!! Kids worden al zo snel in de traditionele rolverdeling gedouwt, juist leuk als hij het nu nog zelf wil, dat zal straks ook wel over zijn! @Pluys, klinkt wel leuk die kleur. Maar is waarschijnlijk dan dus niet op waterbasis (waarbij het drogen dus helaas wel langer duurt). @Slecht voor peuter....mijn man had dit laatst ergens gelezen en vond het dus niet verstandig om het nog te gebruiken bij dochter,
Oh, dan ga ik ook eens bij de Hema kijken, mijn dochtertje wil net als oma rode teennagels , al weet ik niet of ze dat kleurtje hebben.